Lusterko w telefonie

Estimated read time 2 min czytania

Nasze telefony są potężnymi urządzeniami, które skrywają w sobie wiele przedmiotów, które niegdyś musiały być noszone osobno. Obok kamer, aparatów, dyktafonu czy kompasu, we współczesnym telefonie mamy dostęp do lusterka w telefonie. Opcja istotna głównie dla Pań, pomaga poprawić fryzurę i makijaż w każdym miejscu. Pozostaje pytanie czy każdy telefon ma w sobie aplikację lusterka w telefonie, a jeżeli nie to jaką ściągnąć aby móc się cieszyć dobrej jakości lusterkiem w telefonie?

Czy masz lusterko w swoim telefonie?

Teoretycznie każdy telefon z ostatnich 10 lat będzie posiadał w sobie nieoczywistą funkcję lusterka i to niezależnie czy mówimy o modelach typu: Samsung Huawei. Xiaomi i każdym innym. Wystarczy, że telefon posiada przednią kamerę, należy uruchomić aparat na przedniej kamerce i na żywo mamy podgląd wyglądający jak lusterko. Istnieje również możliwość zrobienia zdjęcia, tylko wtedy mamy statyczny obraz, który często się nie sprawdza.

Nowe telefony posiadają wbudowaną opcję lusterka. Tyczy się to zarówno telefonów na Android jak i iOS. W celu uruchomienia lusterka musimy ponownie przejść do aparatu i odnaleźć w opcjach „lusterko”, działanie nie różni się praktycznie niczym od włączenia przedniej kamerki. Aplikacja lustra jest również często dostępna w folderze „Narzędzia”. Wystarczy ją uruchomić by cieszyć sę pełnoprawnym lusterkiem w telefonie.

Darmowe aplikacje lusterko na telefon

Aplikacji imitujących lusterko są dziesiątki i w zdecydowanej większości są to aplikacje darmowe. Aplikacje lustra posiadają różne dodatkowe funkcje jak dodawanie ramki, czy zmiana wyświetlanego obrazu, ale chyba nie o to chodzi w lusterku. Poniżej przedstawiamy top 5 aplikacji które zdadzą egzamin:

  1. Mirror – Zoom & Exposure
  2. MakeUp Mirror
  3. Lusterko – aplikacja na androida
  4. Real light mirror – pozwala zatrzymać obraz i powiększać wybrane fragmenty zdjęcia.
  5. FunMirror – bardziej rozrywkowe zastosowanie

Wszystkie powyżej prezentowane aplikacje są darmowe i zapewniają, że Twój telefon przemieni się w lusterko.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój