Kredyt Plus na kartę 2 zł

Estimated read time 2 min czytania

Kredyt Plus na kartę to oferta dla każdej osoby, której zabrakło pieniędzy na karcie w najmniej odpowiednim momencie. Co prawda słowo „kredyt” jest bardzo mocne, bo dotyczy pożyczki 2zł, którą otrzymuje się po wpisaniu specjalnego kodu. Kredyt Plus różni się w istotny sposób od kredytu Play i kredytu Orange, zatem jeżeli wcześniej korzystałaś bądź korzystałeś z tamtych sieci, warto dowiedzieć się nieco więcej o kredycie w Plusie na kartę. Sprawdźmy jaki jest kod na kredyt w Plusie oraz jakie są zasady tej pożyczki.

Kredyt w Plus na kartę 2 zł

Kredyt w plus na kartę pozwala pozostawać w kontakcie z innymi osobami nawet gdy wyczerpiesz środki na swoim koncie. Kredyt przyznawany jest w kwocie 2zł i nie można tego zmienić, jak to ma miejsce w konkurencyjnych sieciach.

Niestety kredyt w Plus nie jest „darmowy” i tutaj poza kwotą kredytu musisz zwrócić również opłatę jednorazową 20gr. Pieniądze zostaną pobrane po pierwszym doładowaniu od momentu aktywacji kredytu.

Żeby móc skorzystać z oferty kredytu Plus na kartę należy być abonamentem Plus z co najmniej 3 miesięcznym stażem liczonym jako okres 90 dni. Jednocześnie, wcześniej trzeba było dokonać co najmniej jednego doładowania o wartości minimum 5zł. Dodatkowo Twoje konto musi mieć ważność na usługi wychodzące.

Kwotę 2 zł przyznawaną w ramach kredytu możesz wykorzystać na dowolne usługi znajdujące się w Twojej taryfie. Kredyt powoduje powstaniu stanu ujemnego konta, a jego stan możesz sprawdzić kodem *100#. Plus pozwala na wielokrotne korzystanie z kredytu na 2zł, oczywiście po wcześniejszej spłacie uprzednio zaciągniętego kredytu, innymi słowy nie można mieć dwóch kredytów jednocześnie.

Jaki jest kod na kredyt w plusie na kartę?

Kredyt Plus na kartę 2zł aktywowany jest automatycznie po wpisaniu kodu *136*03# i naciśnięciu zielonej słuchawki. Usługa włączana jest w ciągu 24 godzin od przesłania kodu, a faktycznie zajmuje to maksymalnie kilka minut.

Czytaj również  Jak zwiększyć pamięć w telefonie?

Kredyt Plus przestaje być aktywny automatycznie po dokonaniu doładowania.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój