Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Kredyt Orange – Jak wziąć kredyt w Orange?

Posted by

kredyt orange

Kredyt w Orange na kartę to idealna metoda na skontaktowanie się z innymi osobami, gdy stan konta nie umożliwia już wysłanie SMS albo wykonania połączenia telefonicznego. Kredyt brzmi dość poważnie a chodzi po prostu o pożyczkę na poczet połączenia w wysokości 2zł, 3zł, albo 5zł. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak się bierze kredyt w orange oraz dlaczego pożyczka w orange to naprawdę wartościowe rozwiązanie, zapraszamy do lektury.

Jak wziąć kredyt w Orange?

Kto z nas nie miał kiedyś na koncie telefonicznym mniej niż złotówki? Takie sytuacje zdarzają się dość często i niestety w wielu wypadkach w bardzo nieodpowiednim momencie. Kredyt w orange jest rozwiązaniem tego problemu również, jeżeli nie masz możliwości wykonania połączenia albo doładowania konta. W takim wypadku pożyczka w Orange dodaje do twojego konta kilka dodatkowych złotych, które zgodnie z taryfą operatora Orange będziesz mógł wykorzystać na sms’y, mms’y albo połączenia telefoniczne do wszystkich sieci w kraju i zagranicą.  Czas na instrukcję jak wziąć kredyt w orange na kartkę krok po kroku:

 1. Przejdź do pisania wiadomości SMS
 2. Wybierz bezpłatny numer 808
 3. Wprowadź treść sms „KREDYT” albo „KASA”
 4. W odpowiedzi zostanie przysłany SMS z wysokością kredytu jaką możesz wybrać
 5. Wpisz 2, 3 lub 5 w treści sms zwrotnego.

Jak widzisz branie kredytu w orange jest bardzo proste i każdy da sobie z nim radę. Należy pamiętać jednak o tym, że pożyczka orange jest możliwa do uruchomienia tylko gdy na koncie jest mniej niż 1zł albo abonament nie może wykonać połączenia, ale równocześnie ma możliwość odbierania połączeń.

 • Kredyt orange 2zł – może otrzymać osoba, która jest abonentem sieci orange do 24 miesięcy.
 • Kredyt orange 3zł – może otrzymać osoba, która jest abonentem sieci orange od 24 do 36 miesięcy.
 • Kredyt orange 5zł – może otrzymać osoba, która jest abonentem sieci orange powyżej 36 miesięcy.
Czytaj również  Jak zastrzec numer Plus

Oczywiście mamy wybór jaką wysokość kredytu wybieramy. W przypadku ofert Zetafon i Minutofon środki przyznane w kredycie nie są wpisane w miesięczne rozliczenie.

Istnieje również druga metoda na kredyt na usługi orange i jest nim wpisanie kodu *110*01# a następnie wybranie przycisku „zadzwoń”. W dalszym etapie trzeba podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. Kredyt udzielany jest na 24 godziny a kwota, która nie zostanie wykorzystana w tym czasie przepada i nie podlega zwrotowi. Do momentu spłaty kredytu, stan konta abonenta orange na kartę jest ujemny.

Jak wziąć automatyczny kredyt w Orange?

Kredyt w Orange może być przyznawany automatycznie za każdym razem, gdy stan naszego konta będzie zbliżał się do zera. Aktywacja kredytu orange polega na wysłaniu pod numer 808 sms o treści „AUTO”. Automatyczna aktywacja jest darmowa i nie podlega żadnym dodatkowym kosztom jak oprocentowanie. Działa na dokładnie takich samych zasadach jak kredyt uruchomiony ręcznie. W przypadku chęci wyboru kwoty jaka ma być automatycznie przyznawana, należy wpisać w treści sms „AUTO X” gdzie X to 2zł, 3zł lub 5zł, czyli kwota jaka nas interesuje.

Jak wyłączyć automatyczny kredyt w Orange?

Wyłączenie automatycznego kredytu jest bardzo proste i ogranicza się do kilku prostych kroków:

 1. Przejdź do pisania wiadomości sms
 2. Wybierz bezpłatny numer 808
 3. Wpisz treść SMS „STOP”
 4. Zatwierdź wysłanie

Jak wziąć drugi kredyt w Orange?

Wzięcie drugiego kredytu orange jest możliwe tylko i wyłącznie po spłacie pierwszego. Spłata kredytu następuje przy zakupie kolejnego doładowania. Jeżeli weźmiesz kredyt na 5 zł i doładujesz kartę na 10zł, to ostatecznie będziesz mieć 5zł na koncie. Niemniej pożyczka jest możliwa do wykorzystania wielokrotnego, ale dopiero po jej spłacie.

Darmowy kredyt Orange na kartę

Orange oferuje kredyt bez oprocentowania więc można śmiało powiedzieć, że w pewnym stopniu jest pożyczka darmowa. Jeżeli chcesz sprawdzić, ile zostało pieniędzy z kredytu na koncie wyślij SMS „ILE” pod numer 808.

Czytaj również  Jak doładować konto w Nju Mobile

Kredyt Orange dostępny jest dla abonentów orange na kartę w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Smart na kartę i Orange Free. Wyjątek stanowią osoby przebywające za granicami Polski korzystające równocześnie z roamingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *