Konto ważne rok Orange – rok ważności konta

Rok ważności konta Orange to idealna propozycja dla osób, które nie chcą przejmować się wygaśnięciem ważności konta Orange na kartę. Konto ważne rok Orange to usługa, która aktywowana jest kodem i automatycznie przedłuża ważność konta w Orange o 365 dni czyli kalendarzowy rok. W tym artykule pokażemy wam jak przedłużyć ważność konta Orange oraz odpowiemy na pytania na temat kosztów i zasad przystąpienia do programu.

Rok ważności konta Orange

Kontowa ważne rok w Orange na kartę to promocja znana również u innych operatorów sieci komórkowych. Na wstępie warto zaznaczyć, że usługa nie dotyczy osób korzystających z oferty Zetafon. Należy pamiętać, że Konto ważne rok nie jest tą samą usługą co „więcej czasu na wszystko”.

Jak przedłużyć ważność konta w Orange

Wedel nowych zasad, przedłużenie ważności konta kosztuje 6zł niezależnie od tego jak długo jest się abonentem usługi. Na nieaktualnych stronach możesz spotkać się z informacją, że Rok ważności konta Orange jest usługą darmową dla osób, które są dłużej niż 93 dni w Orange, a poniżej tego okresu cena aktywacji to 3zł. Jednak od roku 2021 te koszty zostały podniesienie i usługa rok ważności konta Orange kosztuje 6zł. Co istotne, regulamin promocji Konto ważne rok w Orange na Kartę pozwala na wielokrotne korzystanie z promocji.

Wiesz już z jakimi kosztami musisz się liczyć, przejdźmy więc do omówienia tego jak przedłużyć ważność konta w orange na rok. Na szczęście cały proces jest bardzo prosty i wystarczy, że będziesz postępować wedle poniższej instrukcji:

 1. Napisz SMS o treści „START”
 2. Wyślij SMS na numer 8002
 3. Rejestracja usługi orange ważność konta na rok trwa do 24h, w tym czasie otrzymasz SMS zwrotny z informacją o aktywacji usługi.

Jak widzisz procedura jest bardzo prosta, wystarczy wpisać SMS o odpowiedniej treści, wysłać na numer 8002 i gotowe.

Kod na przedłużenie ważności konta Orange

Jak widzisz kod na przedłużenie ważności konta Orange jest bardzo prosty „START” i należy wysłać go pod numer 8002.

11 komentarzy do “Konto ważne rok Orange – rok ważności konta

 • 3 września 2021 o 20:53
  Bezpośredni odnośnik

  jeszcze jak by podano na jakie taryfy przejść, żeby mieć możliwość włączenia promocji rok ważności konta. Podejrzewam, że działania promocyjne z rokiem ważności konta służą tylko i wyłącznie opiłowaniu finansowemu klientów. Opiłowania finansowego nie mylić z opiłowaniem określonym przez ujawnionego agenta wschodniokościelnego.

  Odpowiedz
  • 30 września 2021 o 18:13
   Bezpośredni odnośnik

   Ja już od ładnych kilku lat korzystam z „konta ważnego rok”, i zapewniam, że nic na tym nie straciłem. Oczywiście od teraz będę tracił, bo dochodzi opłata aktywacyjna w wysokości 6 zł.

   Odpowiedz
   • 9 października 2021 o 10:04
    Bezpośredni odnośnik

    Mi właśnie zabrali 10 zł a nie 6. Tyle lat jestem w Orange a oni zamiast dawać bonusy, nagrody to zabierają.
    Kiedyś było fajnie jak były te kody niespodzianki a teraz…. brak słów.
    Myślę nad zmianą sieci.

    Odpowiedz
    • 23 listopada 2021 o 09:25
     Bezpośredni odnośnik

     Nie ma sensu bo wszędzie będzie tak samo, jak nie jedno to co innego, te różnice w podejściu do klienta są niewielkie a szkoda numeru z powodu jednej zmiany jeżeli używasz go długo. Ja już wgl chcę się pozbyć komórki bo ich nigdy nie lubiłem ale pojawiła się w domu i się męczę, ale na razie trzymanie jej wychodzi taniej niż stacjonarny więc ją trzymam, w kącie w domu. Jak stacjonarny – (oczywiście tylko kabel wchodzi w grę żaden bezprzewod) będzie za darmo to od razu przechodzę. Szkoda zdrowia na komórki (emitują rakotwócze promieniowanie, powodują bóle głowy).

     Odpowiedz
    • 23 listopada 2021 o 09:30
     Bezpośredni odnośnik

     Właśnie sprawdziłem ile weźmie, minutę temu włączalem usługę , zabrano 6 zł. Jak masz konto internetowe to można zobaczyć stan konta i dokładny wykaz opłat i połączeń. Trochę dziwne by w twoim wypadku wzięło 10 zł. Oni widzą stan połączeń. Może źle pamiętasz ile było wcześniej? Szkoda, że jest opłata, bo ostatnio jeszcze było za darmo.

     Odpowiedz
  • 18 grudnia 2021 o 15:33
   Bezpośredni odnośnik

   U mnie w Play znikało po 12 gr raz lub więcej razy w miesiącu i nikt tam nie potrafił wyjasnić dlaczego. Kiedyś uznano moją reklamację i dostałem doładowanie za 10 zł. Potem impulsy znów znikały. Ostatnio nie sprawdzałem, czy nadal to zjawisko występuje.

   Odpowiedz
 • 4 października 2021 o 17:51
  Bezpośredni odnośnik

  W play konto przedłuża się o rok przy każdym doładowaniu i jest darmowe. W Orange trzeba bulic za to ze chce korzystać z ich usług. Skandal i złodziejstwo

  Odpowiedz
 • 18 grudnia 2021 o 16:11
  Bezpośredni odnośnik

  Czy rok ważności konta oznacza także, że niewykorzystane gigabajty Internetu będą dostępne przez ten czas? Przykładowo, czy jeśli kupię „Starter Orange za 5 zł z bonusem 15 GB w sklepach Żabka” (o ile jest dostępny), przy którym mógłbym korzystać ze środków przez 31 dni, a następnie, w ciągu 31 dni, opłacę 6 zł za rok ważności konta, wysyłając SMS „START” na numer 8002, to te 15 GB będe mógł wykorzystać przez cały rok (pomijam kwestię ewentualnego zwiększenia limitu do 100GB po doładowaniu)? A może jest jakiś inny sposób na zakup startera na kartę, przy którym kilka czy kilkanaście GB Internetu byłoby do wykorzystania przez kilka miesięcy, w każdym razie dłużej niż wynika to z tabel z bonusami o doładowaniach i kosztowałoby to powiedzmy do 30 zł? Połączenia, SMSy i MMSy nie byłyby tu istotne.

  Odpowiedz
  • 20 lutego 2022 o 18:06
   Bezpośredni odnośnik

   zobacz pkt 15 regulaminu usługi: „15. Usługa nie przedłuża ważności kont, usług i promocji innych niż Konto Główne. ”
   Warto również zwrócić uwagę na: „13. Włączenie usługi Numer bez limitu lub Za darmo w Orange skutkuje wyłączeniem Usługi i ustawieniem ważność Konta Głównego na 30 dni na
   połączenia wychodzące na 30 dni i 180 dni na połączenia przychodzące.”
   .

   Odpowiedz
 • 7 kwietnia 2022 o 09:48
  Bezpośredni odnośnik

  Czy jak przedłużę ważność kąta na rok to po doładowaniu tego kąta w tym czasie stracę 'ważność na rok’ ? i znów będę musiał wysyłać SMS

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *