Klub Rossmann jak dołączyć i co daje karta Rossmann?

Kupowanie artykułów kosmetycznych czy higienicznych, jest codziennością, gdyż są to produkty niemalże niezbędne w dzisiejszych czasach, dlatego warto na nich oszczędzać. Jest to oczywiście możliwe, gdyż klub Rossmann pozwala na rejestrację w programie stałych klientów sklepu. Karta klubu Rossmann daje wiele profitów, dlatego warto jest zarejestrować się w tym bardzo opłacalnym programie. Z tego artykułu można będzie się dowiedzieć, jakie korzyści daje przynależność oraz jak dołączyć do klubu Rossmann.

Co daje klub Rossmann?

Coraz więcej sklepów decyduje się na tworzenie swoich własnych programów dla stałych klientów. Jest to oczywiście dla konsumentów bardzo korzystne, gdyż taki miły gest ze strony sklepu, pozwala kupować rzeczy taniej, korzystać z dodatkowych promocji, niedostępnych dla osób spoza klubu oraz możemy dostawać wiadomości o najnowszych produktach w sklepach.

Klub Rossman pozwala na łatwiejszy dostęp do ogólnego asortymentu sklepu, gdyż dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji mobilnej, można przeglądać ofertę, wraz z bieżąco aktualizowanymi promocjami i rabatami. Podsumowując korzyści płynące z przynależności do klubu Rossman:

 • dostęp do atrakcyjnych promocji i rabatów,
 • powiadomienia o nowych promocjach i produktach dostępnych w sklepie,
 • zniżki na artykuły z fotokiosku,
 • dołączenie do programu „Pomagamy jak umiemy kobietom”,
 • zbieranie punktów,
 • spersonalizowane oferty,
 • dostęp do treści inspiracyjno-poradnikowych.

Szczególnie warty uwagi jest program „Pomagamy jak umiemy kobietom”, gdyż dzięki niemu, każde zakupy w Rossmanie, pozwalają pomagać kobietom w trudnych życiowych sytuacjach. Fundusz przekaże zgromadzone pieniądze organizacjom, które pomagaj m.in. młodym matkom, samotnym matkom, kobietom dotkniętych problemem ubóstwa menstruacyjnego, kobietom wychowującym dzieci niepełnosprawne, dziewczętom opuszczającym domy dziecka oraz kobietom dotkniętym problemem przemocy domowej.

Wcześniej wspomniane punkty, wliczają się właśnie do kwoty, która zostanie przekazana na te szczytne cele, dzięki czemu robiąc zakupy, wciąż zwiększamy pule, przekazywaną na cele charytatywne.

Jak dołączyć do klubu Rossmann?

Dołączenie do klubu Rossmann jest naprawdę proste i nie zajmuje wiele czasu. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że zarejestrować możemy się samodzielnie, lub przy pomocy pracownika Rossmanna, który z pewnością pomoże w rejestracji.

Potrzebne będzie do tego przede wszystkim urządzenie z dostępem do internetu. Najwygodniej będzie poprzez telefon, gdyż Rossmann posiada dedykowaną aplikację, dzięki której rejestracja jest bardzo szybka, natomiast sama aplikacja ma wirtualną kartę klubu. Żeby się zarejestrować i przystąpić do klubu, potrzebne będą podstawowe dane, takie jak adres email, nick oraz hasło.

Po rejestracji, na wcześniej podany adres email zostanie wysłana wiadomość z weryfikacją założenia konta i przystąpienia d klubu Rossmann. Wiadomość jest aktywna 72 godziny.

Jeśli weryfikacja nie zostanie przeprowadzona przy użyciu wcześniej wspomnianej wiadomości, to po tym okresie konto zostanie automatycznie usunięte, dlatego warto pamiętać o tym, że trzeba aktywować nasze konto przy pomocy linku w wiadomości email.

Jak dołączyć do klubu Rossmann krok po kroku:

 1. Uruchom Sklep Play na Telefonie
 2. Wpisz w wyszukiwarce „Rossmann”
 3. Kliknij na przycisk pobierania, a gdy aplikacja się pobierze zainstaluj ją.
 4. Zarejestruj konto podając standardowe dane
 5. Zaloguj się i wybierz programy do których chcesz dołączyć (możesz do wszystkich)
 6. Zaakceptuj zgody
 7. Gotowe, dołączyłaś/dołączyłeś do klubu Rossmann

Klub Rossman – jak zdobywać punkty?

Karta klubu Rossmann umożliwia zbieranie specjalnych punktów, przewidzianych jedynie dla osób będących w klubie. Są to punkty, których przeznaczenie jest przede wszystkim szlachetne, gdyż każdy punkt zwiększa pule funduszu, który zostanie przekazany na cele charytatywne, a dokładniej w programie „Pomagamy jak umiemy kobietom”.

Zdobywanie punktów jest oczywiście bardzo proste, gdyż działa na zasadzie kup – zdobądź. Najpierw musimy być zarejestrowani w klubie Rossmann, gdyż jedynie wtedy możemy zbierać punkty. Następnie każdy zakup, wraz z okazaniem wirtualnej karty, dodaje punkty na nasze konto.

Każda wydana złotówka, to automatycznie jeden punkt, czyli kiedy zakupy wyniosą nas 20 złotych, tyle samo dostaniemy punktów. Natomiast każde 10 punktów, to zwiększenie budżetu funduszu o jeden grosz. Punkty będą widoczne zawsze z poziomu aplikacji, dlatego na bieżąco można kontrolować ich ilość. Warto jednak pamiętać, że jeśli nie aktywujemy karty klubu Rossmann przy kasie, to nie zostaną naliczone punkty.

Jak używać karty klubowicza Rossmann?

Oczywiście sklep przewidział, że do klubu członkowskiego z pewnością będą przystępować osoby w różnym wieku, dlatego używanie karty klubu Rossmann jest naprawdę łatwe i przystępne, niezależnie od wieku. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że karta jest obecnie w formie wirtualnej, w aplikacji na telefon, dzięki czemu praktycznie każdy ma ją przy sobie. To natomiast pozwala na sprawne jej użycie.

Jeszcze w trakcie wybierania produktów, możemy włączyć aplikacje, by zobaczyć przygotowane dla nas oferty i promocje. W aplikacji znajduje się również wirtualna karta. To właśnie ją trzeba będzie zeskanować przy kasie, by zdobyć należące się nam punkty, oraz aktywować wszystkie promocje, które znajdziemy w sklepie lub aplikacji. Jeśli nie wiemy jak to zrobić, wystarczy dać telefon z aplikacją ekspedientce, gdyż ta zeskanuje ją za nas.

Używanie karty klubowicza jest bardzo ważne, gdyż jeśli tego nie zrobimy, to wszystkie promocje, które były nam przeznaczone – nie zostaną naliczone, przez co zapłacimy więcej. Przynależność do klubu pozwala oszczędzać na wielu produktach niezbędnych do codziennej higieny.

Klub Rosmann – opinia

Każdy kto choć raz był w Rossmannie wie, że ekspedientki zawsze pytają o kartę lub klub Rossmann i to właśnie dzięki temu tak dużo osób dołącza do tego programu. Jednak dla niektórych takie ciągłe polecanie własnego klubu może być zniechęcające.

Tutaj też rodzi się pytanie, czy przynależność do klubu Rossmann rzeczywiście jest korzystna? Czy rzeczywiście promocje są dobre i częste? Czy poradniki na stronie są adekwatne do naszych zainteresowań? Trzeba jednogłośnie przyznać, że członkostwo naprawdę się opłaca, chociażby ze względu na naprawdę korzystne promocje, które nie są dostępne dla osób nie posiadających karty klubu Rossmann.

Ponadto warto pamiętać, że punkty, które zbieramy są zamieniane na rzeczywiste pieniądze, a następnie przekazywane na cele charytatywne, co jest szlachetne i z pewnością pomoże nie jednej kobiecie w potrzebie. Jeśli natomiast chodzi o to, co znajduje się w aplikacji, to rzeczywiście są to przydatne informacje, ciekawe poradniki i plusem jest również to, że można przeglądać ofertę sklepu w dowolnej chwili, zanim zdecydujemy się pójść do sklepu.

Klub Rossmann cieszy się popularnością nie bez podstaw, gdyż jest to naprawdę dobry program dla stałych klientów. W artykule były niezbędne informacje jak dołączyć, a karta klubu Rossmann to oszczędności, na których każdemu zależy. Warto spróbować, gdyż wstąpienie do programu nie jest płatne, a posiadanie dodatkowej aplikacji w telefonie nie zajmie dużo wolnej przestrzeni na urządzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *