Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Klub Moja Jawa – aplikacja

Posted by

klub moja jawa

Drogerie Jawa to rosnąca sieć sklepów w których można znaleźć wiele ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach. Aby jak najbardziej zainteresować klientów proponowanymi produktami i zachęcić do zakupów oferują one możliwość dołączenia do klubu Jawa. Klub Moja Jawa to program lojalnościowy dla klientów sieci drogerii Jawa. Zachęcamy również do sprawdzenia programów Hebe i Moja Natura.

Klub Moja Jawa

Klub Moja Jawa to ciekawa propozycja dla wszystkich klientów, zainteresowanych atrakcyjnymi zniżkami i innymi propozycjami. Dokonując codziennych zakupów w sieci drogerii Jawa mogą sporo zaoszczędzić jedynie poprzez rejestrację w klubie.

Dla tych którzy preferują nowoczesne technologie dostępna jest aplikacja Moja Jawa, dająca dostęp do cyfrowej wersji karty.

  • Rabaty
  • Aktualne gazetki
  • Lokalizator sklepów

Jawa drogeria aplikacja to wiele innych możliwości, jak na przykład wyszukiwanie drogerii. Użytkownicy kart mogą przede wszystkim korzystać z bardzo atrakcyjnych zniżek na wybrane produkty. Im więcej klienci kupują, tym zazwyczaj większe rabaty mogą otrzymać.

Aplikacja Moja Jawa

Aplikacja klub Moja Jawa to propozycja dla tych, którzy lubią korzystać z nowoczesnych technologii. Można ją pobrać bez problemu a dzięki niej można zarejestrować się w klubie Moja Jawa. Aplikacja to nie tylko dostęp do cyfrowej wersji karty, ale również gazetek czy ciekawych artykułów.

Lokalizator drogerii, dostępny w aplikacji umożliwia szybkie wyszukanie najbliższej.

Zaletą aplikacji jest to, iż zawsze jest ona dostępna, każdy bowiem ma przy sobie telefon komórkowy. Liczba użytkowników aplikacji rośnie z każdym rokiem, przede wszystkim ze względu na korzyści jakie daje.

Jak dołączyć do klubu Moja Jawa?

aplikacja moja jawa

Najszybszym sposobem na dołączenie do klubu Moja Jawa jest instalacja aplikacji. Po jej pobraniu należy podać dane niezbędne do rejestracji użytkownika, takie jak prawidłowy adres mail czy imię i nazwisko.

  1. Pobierz aplikację Moja Jawa w Google Play lub App Store,
  2. Otwórz aplikację i wybierz „Załóż konto”,
  3. Wypełni wymagane pola danymi osobowymi.
Czytaj również  Blue Curacao gdzie kupić

Dzięki rejestracji w aplikacji klient zyskuje dostęp do jej wszystkich funkcji i możliwości korzystania w pełni z klubu Moja Jawa. Podobnie jak inne programy lojalnościowe, również klub Moja Jawa ma na celu przede wszystkim zachęcić do zakupów w sieci drogerii Jawa.

Aplikacja jest bardzo wygodna w stosowaniu posiada bowiem bardzo intuicyjny panel użytkownika dodatkowo nie zajmuje zbyt wiele pamięci dzięki czemu można ja instalować na wielu modelach smartfonów.

Niestety występują problemy z rejestracją i logowaniem, a przyczyna leży po stronie producenta, a nie użytkownika.

Aplikacja Moja Jawa czy warto zainstalować?

Wiele osób które zdecydowały się na instalacje aplikacji Moja Jawa chwali sobie płynące z tego korzyści.

Atrakcyjne zniżki i rabaty to tylko część tego, co aplikacja oferuje użytkownikom. Klub Moja Jawa to także możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie czy na przykład w makijażu jak również porównanie różnych kosmetyków i innych produktów. Z każdym rokiem ilość drogerii Jawa rośnie, zaś aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie najbliższej.

Klienci doceniają również odpowiednie opisy produktów umożliwiające ich szybkie wybranie według własnych oczekiwań. Ponadto bez trudu można odszukać interesujące produkty, zarówno po ich nazwach jak też według starannie przemyślanych i ułożonych kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *