Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Klub lifestyle – karta Superpharm

Posted by

klub life style superpharm

Drogeria super-pharm jest jedną z najczęściej wybieranych sklepów z kosmetykami i lekami w Polsce. Szeroki wybór produktów o wysokiej jakości oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że drogeria ta dla wielu osób jest głównym miejscem do zakupów kosmetyków i preparatów medycznych. Warto podkreślić, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się internetowa wersja drogerii super-pharm oferująca produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak wyrobić kartę superpharm i dlaczego się to opłaca? Polecamy programy lojalnościowe innych drogerii jak Hebe, Natura czy Jawa.

Klub lifestyle – jakie korzyści daje karta superpharm?

Internetowa drogeria superpharm jest dziś dla wielu osób głównym miejscem, w którym robią zakupy produktów kosmetycznych i medycznych.

Nie jest to zaskoczeniem, ze względu na szeroką ofertę tej drogerii oraz konkurencyjne ceny, które często są nawet niższe, niż te w stacjonarnych drogeriach super-pharm. A co jeśli ceny zakupy mogą być jeszcze bardziej korzystne, szczególnie w przypadku częstych zakupów w drogerii super-pharm?

Najlepszym sposobem na jeszcze większe oszczędności i korzyści jest dołączenie do klubu lifestyle. Ekskluzywne oferty promocyjne, kupony a nawet darmowe kosmetyki – to tylko niektóre z korzyści, które daje karta superpharm.

Warto podkreślić, że członkowie klubu lifestyle mogą korzystać ze specjalnych promocji przygotowanych tylko dla osób posiadających kartę superpharm. Nie lada gratką dla klubowiczów programu lojalnościowego klubu lifestyle są „Dni Lifstyle” podczas których promocje na konkretne produkty sięgają często nawet -50%!

Jak wyrobić kartę Superpharm?

Karta superpharm może zostać założona na trzy sposoby:

  • Za pośrednictwem aplikacji mobilnej superpharm lifestyle
  • Poprzez rejestrację na stronie superpharm.pl/lifestyle
  • W jednej ze stacjonarnych drogerii super-pharm.
Czytaj również  Czy arbuz to owoc?

Wyrobienie karty superpharm za pośrednictwem aplikacji mobilnej jest szybkie i bardzo proste. Wystarczy tylko podążać za wytycznymi – podać swoje dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, etc. Założenie karty superpharm za pomocą strony internetowej przebiega bliźniaczo podobnie, ponieważ też trzeba podać wszystkie wymagane dane. Założenie karty w jednej ze stacjonarnych drogerii przebiega dokładnie tak samo, jak w dwóch powyższych przypadkach.

Głównymi zaletami karty life style są:

  • rabaty dla klubowiczów,
  • super-punkty do zdobycia,
  • specjalne oferty z aplikacji,
  • prezenty na urodziny,
  • możliwość przekazania uzbieranych punktów na cele charytatywne,
  • katalog super-nagród,
  • wcześniejszy dostęp do promocji.

Warto zaznaczyć, że punkty naliczane są w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Każda wydana w drogerii złotówka oznacza 1 punkt na karcie lifestyle. Co więcej poprzez połączenie karty z aplikacją superpharmn możliwe jest także naliczanie punktów za zakupy zrobione poprzez internetową drogerię super-pharm. Punkty ważne są przez rok, dlatego warto korzystać z nich na bieżąco.

Aplikacja superpharm lifestyle

Tak popularna drogeria jak superpharm nie może obejść się bez dedykowanej aplikacji. Warto podkreślić, iż aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją ściągnąć zarówno ze sklepu Google Play dla smartfonów korzystających z systemu Android, a także w App store dla urządzeń z iOS.

Aplikacja lifestyle pozwala w pełni korzystać z wszystkich benefitów aktywnego członkostwa w klubie lifestyle. Co więcej, apka może także posłużyć jako karta, gdy zapomnimy swojego egzemplarza z domu – wówczas wystarczy tylko zeskanowanie kodu kreskowego przy kasie.

Dla osób robiących zakupy przez internet, aplikacja lifestyle jest ogromnym ułatwieniem, ponieważ wyświetlane w niej są interesujące produkty objęte specjalną promocją dla klubowiczów. W aplikacji dostępne są także Super-Kupony i najlepsze promocje.

Warto w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że kody zbierane na karcie lifestyle mogą być wymieniane na konkretne nagrody, czyli produkty z oferty drogerii super-pharm. Im więcej zbieramy punktów, tym bardziej się to opłaca, ponieważ po przekroczeniu granicy 750 punktów w ciągu roku, każda złotówka daje aż 2 punkty.

Czytaj również  Lidl plus – aplikacja Lidl

Jak sprawdzić ile mam punktów na karcie superpharm?

Regularne sprawdzanie punktów na karcie superpharm pozwala na bardzo dokładne planowanie. Super-nagrody dostępne dla klubowiczów mają konkretne bariery punktowe, dlatego w przypadku „polowania” na konkretną nagrodę, warto systematycznie kontrolować ilość punktów na karcie.

W tym celu wystarczy wejść na aplikację superpharm, gdzie na bieżąco wyświetlana jest liczba punktów zgromadzonych na naszym koncie.

Karta lifestyle to doskonały pretekst do jeszcze częstszego robienia zakupów w drogeriach super-pharm. Zbieranie punktów na konkretne super-nagrody odbywa się za każdym razem, gdy wydamy w drogerii każdą złotówkę. Co więcej, szereg benefitów jakie oferuje przynależność do klubu klifestyle sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na przynależność do tego atrakcyjnego programu lojalnościowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *