Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Klub CCC – jakie promocje i jak wyrobić kartę?

Posted by

klub ccc

Firmy, którym zależy na tym, by klienci byli zadowoleni, decydują się na organizowanie klubów stałych klientów, które pozwolą czerpać korzyści z takiej właśnie przynależności. Takim jest klub CCC, który posiada bardzo szeroką gamę zastosowań i profitów, dzięki którym można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Dołączenie do niego oraz korzystanie ze specjalnych, przygotowanych promocji jest bardzo łatwe, a tutaj znajdą państwo instrukcje, jak to zrobić.

Klub CCC karta

Przy robieniu zakupów możemy zostać spytani, czy posiadamy coś takiego jak karta CCC. Jeśli nie mamy, to sprzedawca pomoże nam ją założyć, dzięki czemu przy następnych zakupach będziemy mogli korzystać z promocji. Co więcej karta CCC może istnieć również w formie elektronicznej w specjalnej aplikacji, która ma te same właściwości, co fizyczna wersja karty CCC.

Klub CCC jak dołączyć?

Dołączanie do klubu CCC jest bardzo proste. Pierwsza możliwość to zarejestrowanie się w sklepie, gdzie ekspedientka lub ekspedient pomoże w wypełnieniu formularza oraz da nam dostęp do karty elektronicznej. Jednak by dołączyć do klubowiczów, trzeba mieć ukończone 16 lat oraz zdolność do czynności prawnych.  Ponadto można dołączyć za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej CCC.

Jak zrezygnować/wypisać się z klubu CCC?

Jest to klub dobrowolny, z którego wypisać można się w każdym momencie. Dzięki temu każdy klient ma wolną rękę i raz zarejestrowany klubowicz nie musi być wciąż obecny w klubie. Aby dokonać rezygnacji trzeba podjąć jeden z następujących kroków:

  1. Należy zadzwonić na nr +48 422 144 222 i wypisać się telefonicznie, bez żadnych komplikacji i na życzenie klienta.
  2. Wystarczy napisać wiadomość email i wysłać ją na adres info.pl@ccc.eu .
Czytaj również  Największy i najmniejszy ocean na świecie

Dlatego też rezygnacja z usługi klub CCC jest bardzo łatwa i nie wymaga podejmowania trudnych czy czasochłonnych środków. Jest to jednak usługa bezpłatna, dlatego trzeba przemyśleć, czy aby na pewno chcemy wypisać się z tegoż klubu.

Klub CCC progi

Za wydawane w sklepie pieniądze można zdobywać statusy: standard, srebrny i złoty. Żeby dostać każdy z nich, trzeba rocznie wydać w sklepie stacjonarnym lub internetowym konkretną kwotę.

Dla statusu standard będzie to 0-399zł i dostaje się za to prezent na urodziny, 30 dni zwrotu bez paragonu, jednorazowy rabat 10% oraz darmową wysyłkę powyżej 59zł.

Status silver jest w przedziale 400-799zł wydanych w sklepie i daje następujące korzyści: pakiet rabatów u partnerów, dodatkowe rabaty przez 3 miesiące, prezent na urodziny, pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji, zwrot bez paragonu do 60 dni, jednorazowy rabat 20% oraz darmowa wysyłka powyżej 59zł.

Status Gold jest najlepszym w klubie CCC i pozwala na czerpanie wszystkich wyżej wymienionych korzyści, jednak dodatkowe rabaty obowiązują 6 miesięcy, zwrot bez paragonu jest aż do 120 dni, a jednorazowy rabat raz w roku wynosi 30%. Ponadto pozwala na 5 darmowych dostaw w ciągu roku oraz posiada dedykowaną infolinie VIP oraz upoważnia do korzystania ze specjalnych wydarzeń przeznaczonych jedynie dla klubowiczów ze statusem Gold.

Klub CCC promocje

Promocje w klubie CCC są obecne od momentu rejestracji i pozwalają na wykorzystywanie rabatów w sklepach tejże firmy. Warto jednak pamiętać, że im więcej tam kupujemy, tym lepszy mamy status, a co za tym idzie – coraz lepsze rabaty i promocje.

Dokładne promocje i rabaty można zobaczyć na stronie: https://ccc.eu/pl/klub-ccc

Dlatego warto jest kupować w sklepie, kiedy jesteśmy uczestnikami klubu CCC. Nalicza to nam kolejne punkty na coraz to lepsze statusy, a promocje pozwolą oszczędzić nie tylko pieniądze w sklepie CCC ale również wśród partnerów biznesowych tej marki.

Czytaj również  Doktor habilitowany jak się zwracać?

Numer karty CCC klub

Numer karty CCC klub można znaleźć w aplikacji mobilnej, gdzie elektroniczna wersja karty jest podpisana jej numerem. Na starszych, fizycznych kartach klubu CCC jest on widoczny na rewersie karty. Te dwa sposoby wystarczą do weryfikacji numeru karty.

CCC klub zgubiona karta, co robić?

Sklep CCC nie oferuje wydania duplikatu karty plastikowej. Zamiast tego, jeśli karta się zgubi, trzeba pobrać aplikacje mobilną i wpisać swoje dane w logowaniu, na które zostało założone konto. Dzięki temu dostaną państwo dostęp do elektronicznej wersji karty, która działa na tej samej zasadzie, co karta fizyczna.

Czy warto dołączyć do klubu CCC?

Zdecydowanie, dzięki temu można korzystać z promocji klubu CCC, zostają naliczane rabaty, a status Gold pozwala korzystać z infolinii oraz wydarzeń przeznaczonych jedynie dla klubowiczów. Klub CCC zgubiona karta to nie problem, gdyż można łatwo pobrać aplikacje, która da nam jej wersję elektroniczną, natomiast rejestracja do klubu CCC jest bardzo łatwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *