Dom i ogród

Klej Tadam gdzie kupić

Ostatnia aktualizacja 9 marca 2022 przez Redakcja

Klej Tadam jest idealnym rozwiązaniem na rozklejone buty sportowe, poradzi sobie z różnymi materiałami. Produkt można kupić w stacjonarnych punktach Empiku lub Castoramie i innych tego rodzaju sklepach. Klejem można naprawić materiały takie jak: siatka poliestrowa, guma, kauczuk, skóra naturalna i sztuczna oraz wiele innych tkanin. Wśród zalet producent wymienia łatwość aplikacji, szybkość wiązania oraz elastyczność. Ma konsystencję żelu i wykazuje wysoki poziom odporności na działanie wilgoci. W jednej tubce znajduje się 9 gram produktu, wystarczy na co najmniej kilka aplikacji. Ważne, aby przed użyciem dobrze oczyścić powierzchnię, która będzie klejona. Musi być sucha, pozbawiona ewentualnych tłustych plam i kurzu.

Klej Tadam dlaczego warto kupić?

Klej Tadam warto kupić ze względu na jego właściwości i łatwy sposób użytkowania. Przed pierwszym użytkowaniem należy wziąć dozownik z nakrętką i wkręcić do końca na tubkę. W ten sposób przebija się membranę.

Następnie pozostaje zdjęcie nakrętki i wyciśnięcia kleju na rozerwane części produktu. Co ważne, cała powierzchnia musi być dokładnie pokryta, z tym, że niewskazane jest nakładanie nadmiernej ilości kleju.

Nie dość, że nie wpłynie to na wzmocnienie spoiwa, to znacznie wydłuży czas oczekiwania na wyschnięcie.

Kolejną ważną kwestią jest zakrywanie kleju po każdym użytkowaniu, zwłaszcza na powietrzu. Wówczas klej może wyschnąć i nie nadawać się do kolejnego użycia. Po pokryciu powierzchni klejem, trzeba je ze sobą złączyć i przetrzymać przez około minutę.

klej tadam gdzie kupic

Klej Tadam gdzie kupić stacjonarnie?

Dostępność kleju Tadam można zauważyć między innymi w sklepach stacjonarnych, jako przykład można podać OBI, Castoramę, kiosk, oraz Empik. Produkt jest często wybierany, na przykład do sklejania butów sportowych, ale nie tylko.

  • Castorama
  • OBI
  • Empik
  • Leroy Merlin
Czytaj również  Wiosna w łazience: Jak w prosty sposób odświeżyć aranżację takiej przestrzeni?

Ostateczną siłę wiązania otrzymuje się po kilku godzinach schnięcia, maksymalnie sześciu. Klej Tadam nie nadaje się do klejenie materiałów polietylenowych, polipropylenowych, teflonowych ani powierzchni silikonowych.

Trzeba również uważać na używanie kleju do tkanin bawełnianych, mogą one ulegać zniszczeniu. Buty sklejone klejem Tadam trzeba później prać w zimnej wodzie, co zapobiegnie zniszczeniu spoiwa. Należy również zadbać o to, aby dozownik kleju był utrzymany w czystości.

Niewskazane jest naciskanie na siłę zatkanego dozownika, odetkać można go na przykład szpilką.

Klej Tadam gdzie kupić przez Internet?

Klej Tadam jest na tyle często kupowanym produktem, że jest również dostępny w sklepach internetowych. Produkt można znaleźć na stronie Empiku, na Allegro. Ponadto oferują go poniższe sklepy:

  1. TaniaKsiazka.pl,
  2. Sklep Bratex,
  3. Petrostar,
  4. Polka50plus.

Na korzyść kleju Tadam przemawia również brak zapachu, w żaden sposób nie podrażnia więc śluzówki nosa. Produkt jest idealny do naprawy części butów takich jak: brzegi, czubki, zapiętek, podeszw i warstw zewnętrznej buta. Klej można kupić zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet – bez konieczności wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *