Kendallme opinie o sklepie

Czy trafiłaś kiedyś na podejrzany sklep a pomimo tego zrobiłaś w nim zakupy? Zapewne tak, prawdopodobnie większość ludzi padłą przynajmniej raz ofiarą oszustwa. Niestety internet stwarza duże pole do popisu dla nie do końca uczciwych sklepów internetowych. W tym artykule chcemy prześwietlić działalność sklepu Kendallme, sprawdzimy jakie ma opinie i wyrazimy naszą opinie na jego temat. Zachęcamy również do dzielenia się własnymi opiniami na temat sklepu Kendallme, a my przechodzimy do części właściwej artykułu.

Kendallme odzież w dobrych cenach?

Żeby móc stwierdzić czy praktyki danego sklepu są zgodne z prawem czy jednak nie bardzo, musimy zagłębić się w temat. Zacznijmy więc od sprawdzenia co to za sklep Kendallme. Już na pierwszy rzut oka widzimy do kogo kierowana jest oferta. Kendallme to sklep z odzieżą damską, w którego ofercie znajdziemy:

 • Sukienki
 • Bluzki
 • Swetry
 • Bluzy
 • Marynarki
 • Dresy
 • Spodnie
 • Wiele więcej

Sam wygląd graficzny strony Kendallme jest bardzo przyjemny, utrzymany w nowoczesnym stylu i nic nie daje nam podstaw do sądzenia, że coś może być nie tak. Na stronie głównej nie znajdziemy prezentacji konkretnych produktów. Czy to zabieg celowy? Gdy przejdziemy do interesującej nas kategorii zobaczymy profesjonalne zdjęcia odzieży, która wygląda na zdecydowanie droższą niż to co widzimy. Już sam ten fakt powinien zapalić w naszej głowie lampkę ostrzegawczą.

Dobrze, ale przecież cena nie oznacza od razu, że coś tu jest nie tak, trzeba przyjrzeć się ofercie Kendallme dokładniej. Jak zapewne spostrzeżesz, na stronie znajduje się licznik zakupów, w którym wszystkie produkty mają bardzo zbliżone wyniki. Taka sytuacja jest możliwa, ale bardzo mało prawdopodobna.

Trzecią już niezmiernie ważną rzeczą, która rzuca się w oczy jest licznik opinii. Tu już pojawia się poważny problem, gdyż po pierwsze opinie nie są zgodne z tym co można znaleźć na niezależnych portalach, po drugie ogromna ich część dodawana jest praktycznie w jednym miesiącu, po trzecie ze świecą szukać opinii poniżej 4.8 i jako ostatni punkt dodajmy samą jakość tych opinii. Praktycznie 95% opinii jest jedno zdaniowych, a nawet bardziej kilku wyrazowych. Dodatkowo jak już wczytamy się w te opinie to zobaczymy, że nie zostały do końca napisane po polsku.

Kolejny aspekt rzucający się w opiniach to imiona osób dodających, z całym szacunkiem dla Jagn, ale nie jest to zbyt popularne imię, a w opiniach sklepu Kendallme pojawia się bardzo często.

Wszystkie powyższe czynniki mogły być dla Ciebie nieoczywiste, ale brak opisu produktu? Nawet Coca-Cola, Nike czy dowolna inna marka, którą doskonale znasz ma opisy swoich produktów, a Kendallme takich nie dodał. Jakim prawem możesz domagać się zwrotu produktu z uwagi na jego „niezgodność z opisem” skoro takiego nie ma? Wiesz, dlaczego takiego opisu nie ma?

Kendallme sklep ze złą opinią

Odpowiedź na pytanie zadane w ostatnim zdaniu pozwoli nam wykazać, że robienie zakupów na Kendallme nie koniecznie jest najlepszym pomysłem. Na stronie Kendallme nad stopką serwisu dostajemy zapewnienie o najwyższej jakości zakupów online. Do tego dochodzi wiele marketingowych treści opartych na tym, że sklep oferuje modne ubrania w niskich cenach.

Jest tam również zapis o tym, że zachęcają nas do śledzenia Kendallme w mediach społecznościowych są nawet odnośniki do Facebooka, Instagrama i Pinteresta, problem w tym, że nie działają. Jednak dla chcącego nic trudnego, na FB faktycznie znajduje się strona Kendallme, tylko jak na sklep, który sprzedaje tyle ubrań, ma bardzo mało interakcji, a jak na sklep chwalący się tyloma „prawdziwymi opiniami” w komentarzach jest bardzo dużo negatywnych opinii.

Dochodzimy do całej prawdy o Kendallme, właścicielem omawianego sklepu jest AUSTIN TECH LIMITED i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu kapitał zagraniczny nie oznacza nic złego. Problem w tym, że AUSTIN TECH LIMITED jest właścicielem również innych sklepów np. Sandbella czy Cikelly, które również chwalą się taką samą liczbą klientów, mają takie same strony, takie same produkty, takie same opinie itd.

Gdy już mamy zebrane te informację, warto wspomnieć, że produkty oferowane przez Kendallme dostępne są na Alliexpress czyli chińskim sklepie oferującym produkty słabej jakości. Podobna sytuacja ma w przypadku sklepu Coloryee, dlatego na wstępie wspomnieliśmy o zdjęciach, które sugerują wartościowy produkt. Bez problemu w interencie znajdziesz zdjęcia produktów otrzymywanych przez klientki. Nie mają one wiele wspólnego z tym co na zdjęciach.

Kendallme opinie

Nie jesteśmy od oceniania czy coś jest oszustwem czy nie, możemy jedynie wskazywać elementy, które naszym zdaniem nie są w pełni uczciwe, a jak widać mamy sporo wątpliwości odnośnie opinii na sklepie, liczby sprzedanych produktów czy jakości sprzedawanych rzeczy. Nie dziwią nas równie opinie na temat Kendallme, które w większości są bardzo negatywne. Podstawowe zarzuty w opiniach to:

 • Nieakceptowalna jakość produktów
 • Zwrot towarów na własny koszt do Chin
 • Bardzo niski poziom obsługi w momencie anulowania zamówienia

Mamy nadzieję, że tym artykułem uchroniliśmy Cię przed niewłaściwym zakupem. Jeżeli jednak jesteś osobą, która już korzystała z tego sklepu to zachęcamy do pozostawienia opinii na temat Kendallme.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *