Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta Skarbonka Auchan

Posted by

karta auchan

W jaki sposób najprościej przyciągnąć do siebie klienta? Wystarczy zaoferować mu program lojalnościowy. Auchan doskonale zna jego potrzeby, dlatego wychodzi z inicjatywą dzięki, której klienci mogą otrzymać kartę skarbonkę. W tym aspekcie mark Auchan udostępnia swoim stałym odbiorcom liczne promocje, a także upusty z wykorzystaniem punktów lojalnościowych. Nie tylko ogromne zróżnicowanie asortymentu jest główną zaletą sieci, ale także atrakcyjne okazje i programy lojalnościowe. Auchan posiada również specjalną kartę emeryta. Jak założyć kartę Auchan? Gdzie znaleźć jej numer, a także jak sprawdzić stan konta skarbonki Auchan? Tego dowiesz się właśnie tutaj!

Co daje skarbonka Auchan?

Właściciele wielkopowierzchniowych sklepów przyciągają klienta tym, że na ich terenie zakupić można niemal wszystko. Dodatkowo większość marek przyciąga do siebie klientów poprzez atrakcyjne punkty bonusowe. Karta skarbonka Auchan to jeden z takich właśnie specjalnych programów lojalnościowych. Auchan dzięki temu stara się wynagrodzić swoich stałych klientów i nagrodzić ich gwarantując im e-bony towarowe, liczne zniżki na produkty, które widoczne są przy cenie każdego artykułu.

Jeśli zakupisz dany produkt dostępny w programie oszczędnościowym karta Skarbonka Auchan, otrzymasz wartość procentową na swoje konto, którą później wykorzystasz w ramach wspomnianego bonu. Skarbonka Auchan kierowany jest do osób, które stale dokonują zakupów w punktach marki i chcą dodatkowo odzyskać część pieniędzy.

Jak założyć kartę skarbonka Auchan?

Klient już po otrzymaniu Karty Skarbonka może uzyskać pierwsze punkty lojalnościowe. Wykorzystanie ich jednak będzie możliwe dopiero po Rejestracji karty Auchan. W tym celu wystarczy rejestracja Karty Skarbonka Auchan online. Z pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej www.skarbonka.auchan.pl, możesz uzupełnić swoje dane osobowe.

Czytaj również  Koreańskie imiona męskie

Niezbędne jest w tym celu wprowadzenie numeru Karty Skarbonka i kodu weryfikacyjnego, który znajduje się na jej odwrocie. Rejestracja możliwa jest także w punkcie Obsługi Klienta, a w takim wypadku cały proces odbywa się w formie papierowej. Karta przy wypełnieniu stacjonarnie będzie w pełni aktywna dopiero od dnia następnego.

Jak sprawdzić stan konta skarbonka Auchan?

Jeśli wiesz już jak zarejestrować kartę Auchan, to z pewnością zgromadziłeś na swoim koncie pierwsze środki. Sumę zgromadzonych punktów w ramach programu lojalnościowego Auchan sprawdzić można na trzy sposoby:

  • z pomocą czytników, które znajdują się w każdym sklepie marki Auchan,
  • przy zeskanowaniu karty, zanim dokonamy zakupów można uzyskać taką informację od kasjera,
  • na paragonie kasowym, który wydawany jest po opłaceniu przez nas zakupów, będzie znajdować się aktualna ilość

Gdzie jest numer karty skarbonka Auchan?

Wszystko znajduje się na odwrocie. Zaraz pod kodem kreskowym umieszczony został numer karty Skarbonka Auchan. Gdzie natomiast znajduje się numer weryfikacyjny? Jest to czterocyfrowy kod poniżej na prawo od loga marki.

Jak dodać kartę Skarbonka do aplikacji Auchan?

To bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać zarejestrowaną kartę skarbonka Auchan. Wystarczy utworzyć konto w Aplikacji Mobilnej Auchan, a następnie po zalogowaniu do Cyfrowego profilu Auchan, kliknąć opcję stwórz lub dodaj kartę.

Jeśli nie posiadasz fizycznej wersji, to zostaniesz przeniesiony do kolejnego okna, gdzie konieczne jest zadeklarowanie braku plastikowej Karty Skarbonka Auchan. Aplikacja w tym momencie będzie potrzebowała adresu kontaktowego i akceptacji regulamin. Po zatwierdzeniu operacji przyciskiem wyślij, zostanie wygenerowana automatycznie.

Skarbonka Auchan dla emerytów

Każdy z emerytów w ramach Skarbonki Auchan może skorzystać z dodatkowych benefitów. Marka troszczy się o stałych starszych klientów. Program lojalnościowy Auchan nie dotyczy w tym wypadku alkoholu, doładowań i wyrobów tytoniowych. Wykluczone są również tzw. paliwa kart przedpłaconych. Warunkiem uzyskania zniżki jest zeskanowanie karty Skarbonka Emeryt. Dzięki temu otrzymują oni dostęp do:

  • dodatkowych 5% na artykuły spożywcze we wtorki.
  • bonusowych 5% na cały asortyment w poniedziałki z kartą Skarbonka Emeryt. Dzięki temu seniorzy mogą uzyskać na kartę lojalnościową Auchan zwrot w wysokości 5% na dowolne artykuły poza wymienionymi wcześniej.
Czytaj również  Masa marcepanowa gdzie kupić

Karta Skarbonka – opinie

Skarbonka Auchan to jedna z ciekawszych możliwości, aby otrzymać częściowy zwrot z wydatków, które i tak przeznaczone są na zakupy. W praktyce klient może nabyć produkty z oferty, a następnie uzyskać część środków z powrotem w postaci punktów w programie lojalnościowym.

Auchan przygotował także specjalną ofertę w postaci kart Skarbonka dla emerytów. Dzięki temu mogą oni w poniedziałki oraz wtorki otrzymać dodatkowe 5% przy kupnie artykułów spożywczych w sklepach Auchan. W opinii wielu stałych klientów karta Skarbonka zachęca ich do ponownych zakupów w placówkach sieci. Dodatkowo rejestracja jest bardzo prosta, a stan konta skarbonka Auchan sprawdzić można w każdej chwili stacjonarnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *