Karta seniora Carrefour

Estimated read time 4 min czytania

Karta seniora Carrefour to program lojalnościowy jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Jeżeli jesteś osobą, która ukończyła 60 rok życia możesz wyrobić kartę seniora Carrefour dzięki czemu zaoszczędzisz trochę na zakupach robionych w tym sklepie. Carrefour jako jeden z nielicznych przygotował osobną ofertę dla seniorów, pytanie czy to tylko chwyt marketingowy mający na celu wyszczególnić konkretną grupę odbiorców, czy faktycznie idą za tym wymierne korzyści? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule pokażmy również jak wyrobić kartę seniora oraz jak ją zarejestrować.

Carrefour karta seniora

Zacznijmy może od samego początku, czyli wytłumaczenia czym jest Carrefour karta seniora. Jest to nic innego jak program lojalnościowy skierowany do osób mających powyżej 60 lat. Programem lojalnościowym nazywamy promocję, w której klient otrzymuje benefity za dokonywanie zakupów w sklepie danej marki w tym przypadku Carrefour. Zarówno przystąpienie do programu jak i wyrobienie karty oraz późniejsza rejestracja są w pełni darmowe. Karta seniora to jeden z dwóch programów, jeżeli masz dzieci, wnuki bądź młodszych znajomych możesz zaproponować im przystąpienie do programu karta rodzinka Carrefour.

Co daje karta seniora Carrefour?

Wiesz już czym jest kara seniora Carrefour czas na wymienienie zalet wynikających z przystąpienia do programu. Niestety oferta Carrefour jest delikatnie mówiąc średnio atrakcyjna w porównaniu do programu moja biedronka, karta lewiatan czy Lidl Plus. Jeżeli zrobisz zakupy za minimum 50zł we wtorek otrzymasz rabat do 10% a wraz z rachunkiem e-kupon, który będziesz mógł wykorzystać przy następnych zakupach. E-kupon zawiera informację o zniżce jaka przysługuje na kolejne zakupu. Jeżeli chcesz ową zniżkę otrzymać pamiętaj o posiadaniu kuponu rabatowego podczas zakupów. Naturalnie z programu wyłączone są produkty tytoniowe oraz alkohol jest to normalna praktyka w tego typu programach.

Czytaj również  Pęto kiełbasy

Podsumujmy zatem co daje karta Carrefour;

 • Zniżki do 10% za zakupy powyżej 50zł dokonane we wtorki
 • E-kupon który można wymienić na tańsze kolejne zakupy

Wydając na zakupy od 50 do 99,99 otrzymasz kupon o wartości 5zł, przy zakupach 150-199,99zł wysokość rabatu to 15zł. Dzięki karcie seniora Carrefour możesz oszczędzić dziennie maksymalnie 30zł przy wykorzystaniu ekuponu. Kupon ważny jest przez 60 dni i możesz wykorzystać go w dowolnym dniu tygodnia. Pamiętaj jednak, że do jego wykorzystania niezbędne jest okazanie karty seniora Carrefour przy kasie.

Karta seniora Carrefour jak wyrobić?

Wyrobienie karty seniora Carrefour wymaga fizycznej obecności w Punkcie Obsługi Klienta znajdującym się w każdym większym sklepie Carrefour. Na miejscu dostajemy do wypełnienia krótki formularz, w którym musimy podać dane osobowe, konieczne będzie również potwierdzenie wieku z wykorzystaniem dowodu tożsamości. Karta seniora wyrabiana jest automatycznie i wręczana do rąk własnych. Do karty dodawany jest kod rabatowy Carrefour, który możesz wykorzystać w aplikacji mobilnej Mój Carrefour.

Carrefour karta seniora rejestracja krok po kroku:

 1. Udaj się do Punktu Obsługi Klienta w sklepie Carrefour
 2. Poproś o formularz przyznania karty seniora
 3. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i pokaż dowód tożsamości pracownikowi Carrefour
 4. Gotowe, do Twoich rąk zostanie wręczona karta wraz z pierwszym kodem rabatowym

Jak zarejestrować kartę seniora w aplikacji Mój Carrefour?

Na koniec chcemy wspomnieć o aplikacji Mój Carrefour, która jest w pełni darmowa a daje dodatkowe korzyści. Nie będziemy się o niej tu rozpisywać, gdyż zrobiliśmy osobny artykuł na ten temat. Musisz wiedzieć, że aplikacja daje dostęp do dodatkowych zniżek i kodów rabatowych. Rejestracja w aplikacji jest bardzo prosta postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Wejdź na telefonie w Sklep Play
 2. Wpisz do wyszukiwarki „Mój Carrefour”
 3. Pobierz aplikację klikając w zielony przycisk
 4. Uruchom aplikację i zarejestruj się używając adresu Email
 5. Wprowadź numer karty seniora
 6. Gotowa, karta seniora od teraz jest dostępna również na telefonie
Czytaj również  Woda Zuber gdzie kupić

Karta seniora Carrefour to dobra okazja na zaoszczędzenie pewnych kwot podczas robienia zakupów. Kwoty jakie możemy zyskać nie są duże, ale należy pamiętać, że nic nas to nie kosztuje więc dlaczego nie skorzystać? Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie funkcjonowania karty seniora Carrefour zapraszamy do zadawania ich w komentarzach z chęcią na nie odpowiemy.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój