Karta rodzinka Carrefour

Karta Rodzinka Carrefour to program lojalnościowy dla klientów jednej z największej sieci supermarketów w Polsce. Carrefour wzorem innych konkurencyjnych firm posiada własny program lojalnościowy, który pozwala klientom zaoszczędzić pieniądze podczas codziennych zakupów. Naturalnie im częściej robimy zakupy w tej sieci sklepów tym częściej oszczędzamy określoną kwotę pieniędzy. Podobnie działają programy moja biedronka, lidl plus czy karta lewiatan. Jeżeli jesteś zainteresowany programem Karta Rodzinka Carrefour i zastanawiasz się jakie korzyści daje oraz jak do niego przystąpić to zachęcamy do lektury.

Karta Rodzinka Carrefour – program lojalnościowy

Tak jak zostało powiedziane na wstępie Karta Rodzinka to program lojalnościowy sieci sklepów Carrefour. Mianem programu lojalnościowego określamy promocję, w której za dokonywanie zakupów w sklepach danej sieci zyskujemy pewne profity, te różnią się zależnie od programu. Karta Rodzinka Carrefour to drugi program lojalnościowy marki obok Karta Seniora Carrefour, ten drugi kierowany jest do osób powyżej 60 roku życia.

Co daje Karta Rodzinka Carrefour?

Przejdźmy do najważniejszej kwesti czyli profitów jakie daje korzystanie z karty rodzinka. Tych nie ma zbyt wiele, ale biorąc pod uwagę, że wyrobienie karty jest darmowe to dlaczego nie skorzystać? Karta rodzinka daje możliwość zbierania punktów, które wymieniane są w kasie na e-kupon rabatowy o wartości 10zł. Dokładniej rzecz ujmując zbieramy punkty na karcie i po zebraniu 600 punktów otrzymujemy wspomniane 10zł na kuponie.

Sposób przyznawania punktów wygląda w następujący sposób:

 • Zakupy do 9,99zł – 1 pkt.
 • Każde kolejne 10zł – 3 pkt.

Promocja nie obejmuje wyrobów alkoholowych (z wyjątkiem piwa) i tytoniowych.

Rejestracja w programie Karta Rodzinka Carrefour

Przystąpienie do programu jest banalnie proste, uczestnikiem programu lojalnościowego może być, każda osoba, która przekroczyła 18 rok życia. Wystarczy udać się do punktu obsługi klienta i wypełnić formularz zgłoszeniowy, albo zarejestrować się w aplikacji mobilnej. W przypadku rejestracji stacjonarnej otrzymamy fizyczną wersję karty wydaną przez pracownika. Rejestrując kartę w aplikacji Mój Carrefour musisz wykonać poniższe kroki:

 1. Wejdź do sklepu Play
 2. Pobierz aplikację Mój Carrefour
 3. Zarejestruj się w aplikacji
 4. Od tej pory karta dostępna jest w aplikacji

Jak widzisz zasady programu są bardzo proste, ale zebranie 600 punktów nie jest takie łatwe, a nagroda jest relatywnie niska w porównaniu do wysiłku jaki musimy wykorzystać, aby odebrać nagrodę. Niemniej zachęcamy do wyrobienia karty rodzinka Carrefour jeżeli jesteś stałym klientem tego sklepu.

2 komentarze do “Karta rodzinka Carrefour

  • 31 października 2021 o 09:41
   Bezpośredni odnośnik

   Proszę nie podawać na przyszłość, żadnych numerów czy kodów w komentarzach. Co do samej karty to chodzi o przeniesienie karty fizycznej do Mój Carrefour czy rejestrację od podstaw? Jaki błąd się pojawia?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *