Rozrywka

Karta podarunkowa Wroclavia

Wroclavia to jedno z większych centrów handlowych, usytuowane we Wrocławiu. Budynek skupia mnóstwo sklepów z różnych branż, pozwalając na zrobienie kompleksowych zakupów od ulubionych marek. Idąc z duchem czasu, centrum Wroclavia postanowiło wszystkim klientom oraz swoim pracownikom, zapewnić możliwość zakupu karty podarunkowej, która może stać się ciekawym prezentem od pracodawcy dla pracownika lub po prostu dla bliskiej osoby. Gdzie można kupić i jak używać bonu podarunkowego Wroclavia?

Karta podarunkowa Wroclavia – jak sprawdzić stan konta?

Karta podarunkowa Wroclavii to ciekawy pomysł na prezent, który można podarować wybranej osobie z dowolnej okazji. Jest to uniwersalny podarunek, pozwalający danej osobie na wybór indywidualnego prezentu ze sklepów i punktów, prowadzących działalność na terenie centrum Wroclavia.

Jest to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, przyjmowany we wszystkich sklepach na terenie Wroclavii, posiadających terminal POS.

Stan konta karty podarunkowej Wroclavia można sprawdzić, korzystając z bezpłatnej infolinii pod numerem telefonu: 22 490 69 23 lub na stronie internetowej centrum handlowego.

Karta podarunkowa Wroclavia – jakie sklepy?

Karta podarunkowa Wroclavia może być wykorzystywana w sklepach, restauracjach oraz kinie, znajdujących się na terenie Wroclavii, a także podczas dokonywania płatności za parking.

Daje to możliwość wybrania prezentów z różnych punktów handlowych, a także wykorzystania kwoty zawartej na karcie na wypad do kina lub smaczny obiad.

Saldo bonu upominkowego Wroclavia nie ulega wymiana na gotówkę, a więc karta może także stanowić bezpieczny prezent dla dzieci w różnym wieku.

Karta podarunkowa Wroclavia – jak płacić?

Kwota doładowania karty może wynosić od 30 zł do 4000 złotych. Zakup karty wiąże się z jej natychmiastowym doładowaniem na wybraną kwotę. Bon jest aktywny 30 minut od momentu załadowania, a sama karta ważna jest przez 12 miesięcy.

Płacąc bonem podarunkowym Wroclavia nie trzeba wydać całej kwoty na jedną rzecz. Można robić zakupy w różnych sklepach, aż do wykorzystania wszystkich środków na karcie lub upłynięciu terminu ważności.

Karta podarunkowa Wroclavia – gdzie kupić?

Kartę podarunkową Wroclavii można kupić w punkcie informacyjnym, znajdującym się w holu głównym Centrum lub na stronie internetowej.

Czytaj również  Od jakiej średniej jest 4 w podstawówce, liceum, technikum i na studiach?

Kupując bon stacjonarnie, można zapłacić gotówką lub kartą, natomiast zakup online umożliwia, zamiast gotówki, opcję przelewu bankowego.

Karta podarunkowa Wroclavia – idealny prezent

Karty podarunkowe już od lat stanowią uniwersalny podarunek, który staje się dobrą opcją dla osób, które nie mają pomysłu na prezent. Stawiając na kartę podarunkową Wroclavia, można bliskiej osobie dać możliwość samodzielnego wyboru prezentu z wielu punktów, znajdujących się na terenie Centrum Handlowego Wroclavia we Wrocławiu.

Bon podarunkowy pozwala na zasilenie karty w szerokim zakresie pieniężnym, a jej ważność wynosi aż 12 miesięcy, a więc każda osoba z pewnością zdąży wybrać się na zakupy i wykorzystać kartę na coś, co jej się spodoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *