Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta podarunkowa Spotify

Posted by

karta podarunkowa spotify

W dzisiejszych czasach wiele rodzajów rozrywki możemy uzyskać, korzystając z serwisów streamingowych. Jednym z najpopularniejszych jest serwis do odtwarzania muzyki Spotify, z którego usług możemy korzystać sami lub też podarować taką możliwość bliskiej osobie w postaci karty podarunkowej Spotify. Jak można wykorzystać kartę podarunkową spotify?

Karta podarunkowa Spotify – co to jest?

Większość osób korzysta teraz ze smartfonów, które swoimi rozmiarami zajmują już nieco miejsca. Możliwości, jakie dają takie urządzenia, sprawiły, że odtwarzacze mp3 czy discmany odeszły do lamusa. Aktualnie większość osób słucha muzyki na telefonie.

Jak jednak znaleźć ukochane tytuły bez konieczności zapełniania karty pamięci? Tutaj z pomocą przychodzi serwis Spotify, a dokładniej aplikacja, umożliwiająca odtwarzanie milionów utworów z całego świata.

Aplikacja Spotify pozwoli każdemu nie tylko posłuchać ukochanych utworów, ale także wyszukać nowych wykonawców, którzy, być może uwiodą nas swoim dźwiękiem.

Ze względu na to, że darmowa wersja programu jest nieco ograniczona, warto wiedzieć gdzie kupić spotify premium oraz jako korzystać z karty podarunkowej, czyli narzędzia, które umożliwi udostępnienie opłaconych usług Spotify innym osobom w formie prezentu.

Karta podarunkowa Spotify – gdzie kupić?

Karta podarunkowa Spotify umożliwia dostęp do wersji Premium aplikacji przez okres 1, 3 lub 6 miesięcy, w zależności od tego, na jaki okres ją wykupimy. Najtańsza z nich kosztuje 20 złotych, a kolejne 60 lub 120 złotych.

Karta podarunkowa Spotify stanowi świetną opcję na to, aby podarować bliskiej osobie dostęp do ukochanej muzyki przez określony czas. Takie prezenty mogą wybrać zarówno stali, jak i nowi użytkownicy serwisu.

Karty podarunkowe Spotify można kupić w różnych sklepach elektronicznych takich jak Media Expert, jak również w niektórych punktach wielobranżowych, np. Empik. Zakupiona karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Czytaj również  Kwas siarkowy gdzie kupić

Jak wykorzystać kartę podarunkową Spotify?

Korzystanie z karty podarunkowej Spotify niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak:

  • gwarancja bezpieczeństwa – płacąc za usługę przy pomocy karty podarunkowej, nie trzeba podawać żadnych prywatnych danych;
  • kontrola nad wydatkami – kupując kartę na konkretny termin, rezygnujemy z automatycznej subskrypcji usługi;
  • łatwa dostępność – karty podarunkowe Spotify są łatwo dostępne zarówno przez internet, jak i w wielu punktach stacjonarnych;
  • ciekawy pomysł na prezent.

Korzystanie z karty upominkowej Spotify nie jest skomplikowane. Po zakupie karty wystarczy wejść na stronę serwisu i w specjalnym miejscu wpisać kod, zamieszczony na naszej karcie. Prosta instrukcja jak doładować spotify, wygląda następująco:

  1. zaloguj się na stronie spotify.com/redeem;
  2. zdrap warstwę zakrywającą PIN z tyłu karty;
  3. wprowadź PIN lub kod z potwierdzenia zakupu
  4. kliknij: Wykorzystaj.

Karta podarunkowa zostanie uwzględniona w płatnościach jako subskrypcja, rozpoczynając od daty następnej płatności. Po jej wykorzystaniu płatności będą realizowane normalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *