Karta podarunkowa Silesia

Estimated read time 3 min czytania

Karty podarunkowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Ich dużym atutem jest to, że można załadować je na różne kwoty, a osoba obdarowywana będzie mogła sama wybrać, co chce kupić sobie w danej cenie. Saldo karty wykorzystać można zarówno na jeden zakup, jak i na kilka, w danej cenie. Karty podarunkowe zostały wprowadzone przez wiele marek, jak również dość dużą liczbę punktów handlowych w Polsce. Taką możliwość daje także Silesia City Center. Karta podarunkowa to dobra opcja, jaką można nabyć w tym centrum handlowym. Gdzie można ją kupić?

Karta podarunkowa Silesia – co warto wiedzieć?

Korzystając z karty podarunkowej Silesia, można bliskiej osobie podarować możliwość wyboru dowolnego produktu z ponad 300 sklepów, znajdujących się na terenie Centrum Silesia City Center.

Karta podarunkowa stanowi rodzaj elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu lub do wykorzystania dostępnych na niej środków.

Karta podarunkowa Silesia – jakie sklepy?

Po jednorazowym doładowaniu karta aktywna jest już po 30 minutach i umożliwia wygodne zakupy w sklepach, akceptujących płatność kartą MasterCard, znajdujących się w Silesia City Center. Wyjątkiem są:

  • Kaufland;
  • TK Maxx;
  • Totalizator Sportowy;
  • Poczta Polska;
  • placówki bankowe;
  • kantory.

Pomimo tych kilku wykluczeń, bon podarunkowy Silesia City Center można w dalszym ciągu zrealizować w wielu różnych sklepach odzieżowych, obuwniczych, wielobranżowych, elektronicznych czy spożywczych. Daje to bardzo szerokie możliwości wyboru indywidualnego prezentu.

Karta podarunkowa Silesia – jak sprawdzić stan konta?

Saldo bonu podarunkowego Silesia można sprawdzić na kilka sposobów:

  • zgłosić się do Punktu Informacyjnego Centrum;
  • Zadzwonić na numer biura obsługi klienta tel. +48 12 251 82 11, +48 22 490 69 23;
  • zeskanować smartfonem kod QR, znajdujący się na odwrocie karty.
Czytaj również  Gdzie można kupić Bubble Tea

Karta podarunkowa Silesia – gdzie kupić?

Kartę podarunkową Silesia można kupić w stacjonarnym Punkcie Informacyjnym, znajdującym się na ulicy Śląskiej w Katowicach. Istnieje możliwość zamówienia karty przez internet. Bon podarunkowy Silesia City Center można doładować kwotą w przedziale 30 zł – 1000 złotych.

Podczas zakupu płacimy tylko kwotę doładowania, bez żadnych dodatkowych kosztów. Opłaty w punkcie stacjonarnym można dokonać kartą płatniczą lub gotówką. Podczas zakupu online zamiast gotówki dostępna jest opcja przelewu internetowego.

Karta podarunkowa Silesia – czy warto?

Zakup karty podarunkowej Silesia pozwala na dobranie prezentu, który będzie uniwersalny. Centrum Silesia City Center to punkt handlowy, w którym działa ponad 300 sklepów, oferujących możliwość wykorzystania bonu podarunkowego.

Oznacza to, że każda osoba, która otrzyma taką kartę, może sama wybrać sobie to, czego potrzebuje lub o czym marzy, do kwoty, zawartej w karcie.

Oczywiście zakupy mogą być dokonywane kilkakrotnie w różnych sklepach, aż do wyczerpania się środków lub zakończenia ważności karty.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój