Karta podarunkowa Rossmann

Estimated read time 3 min czytania

Urodziny, imieniny, Gwiazdka, czy Mikołajki – okazji jest wiele i ciągle ten sam dylemat – co kupić najbliższym, aby sprawić im radość. Na rynku dostępne są setki tysięcy różnorodnych towarów i naprawdę nie jest łatwo stwierdzić, jaki prezent okaże się najodpowiedniejszy dla mamy, taty, siostry, czy przyjaciółki. W takim wypadku doskonale sprawdzi się karta podarunkowa Rossmann.

Karta podarunkowa Rossmann – co to jest?

Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych. Znaleźć tam można wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, cudowne perfumy, kolorowe kosmetyki do makijażu, a także cały szereg produktów, dzięki którym dzień będzie piękniejszy.

To wszystko sprawia, że karta podarunkowa Rossmann od lat cieszy się nie słabnącą popularnością. To karta, którą możesz podarować bliskiej osobie, aby sama wybrała produkty najlepiej do niej dopasowane. Kupując ten produkt, możesz mieć pewność, że Twój prezent będzie zawsze wyjątkowy.

Jak korzystać z karty podarunkowej Rossmann?

Korzystanie z karty podarunkowej Rossmann jest bardzo proste i każdy sobie bez trudu poradzi. Rossmann ma w Polsce około 1500 sklepów. Wystarczy udać się do jednego z nich, wybrać odpowiadające Ci produkty i w kasie podać ekspedientce kartę.

Jeśli Twoje zakupy będą mniejsze niż ilość środków na karcie – przy następnych zakupach w sklepie Rossmann ponownie możesz użyć wygodnej karty. Nie jest również problemem, jeśli za swoje produkty masz zapłacić więcej niż wynosi saldo karty. Brakującą kwotę dopłacasz gotówką, BLIKiem lub kartą płatniczą.

Czytaj również  Pary z bajek - 36 zakochanych par, które warto znać

Karta podarunkowa Rossmann – czy można płacić przez Internet?

Nabywanie dóbr przez Internet to w ostatnich czasach jedna z ulubionych form dokonywania zakupów. Drogeria Rossmann pracuje nad tym, aby wyjść naprzeciw konsumentom Internetowym.

Jednak na tę chwilę możliwe jest jedynie dokonywanie zakupów w sklepach stacjonarnych, których w całej Polsce jest naprawdę bardzo dużo. Wykaz wszystkich drogerii dostępny jest na stronie: www.rossmann.pl/drogerie.

Karta podarunkowa Rossmann – jak sprawdzić saldo?

Chcąc sprawdzić, jak wiele środków masz zgromadzonych na swojej karcie podarunkowej Rossmann – możesz zapytać osobę obsługującą Cię przy kasie, bądź – jeśli płacisz przy kasie samoobsługowej, klikasz przycisk „karta podarunkowa – Sprawdź saldo” i na ekranie monitora pojawi się kwota Twojego salda.

Ważność karty podarunkowej Rossmann

Karta podarunkowa Rossmann ważna jest do końca miesiąca, w którym mija 12 miesięcy od momentu jej zakupu. Używać jej zaś można od razu po nabyciu.

Co ważne, po upływie jej ważności, środki przepadają i płatności kartą podarunkową Rossmann już nie są możliwe. Dlatego tak ważne jest wykorzystanie wszystkich środków w okresie jej ważności.

Karta podarunkowa Rossmann – czy warto?

Karta podarunkowa Rossmann to bardzo wygodna forma upominku. To nowoczesny i praktyczny prezent, dzięki któremu osoba obdarowana dostaje niezwykłą szansę wyboru upominku idealnie dopasowanego do indywidualnych preferencji. Posiadacz karty sam może zdecydować, które produkty są dla niego najodpowiedniejsze i bez trudu znajdzie artykuły w szerokim asortymencie drogerii.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój