Karta podarunkowa Roblox

Estimated read time 4 min czytania

Granie w gry to zajęcie, które wielu ludzi odpręża i jest przyjemnie spędzonym czasem, gdy jest się zanurzonym w innym świecie. Często w grach występuje dodatkowa zawartość, dzięki której nasze postacie są silniejsze, lepiej wyglądają lub po prostu ułatwia nam to rozgrywkę.

Tego typu produkty są zazwyczaj możliwe do kupienia za walutę w grze, a tą można zdobyć kupując tzw. doładowania lub inaczej karty podarunkowe Roblox. Ze względu na to, że gra jest obecnie bardzo popularna i można powiedzieć, że ciągle zyskuje na popularności, nie jest wcale trudno kupić tego typu kartę podarunkową. Jak to zrobić? gdzie kupić? Wszystkiego dowiedzie się poniżej.

Karta podarunkowa Roblox – co to?

Jest to karta, dzięki której będziesz w stanie doładować swój portfel w grze, kupując walutę za realne pieniądze. Jest to po prostu wymiana waluty prawdziwej na tą obecną w grze.

Dzięki niej możesz kupić przedmioty, skórki i wiele innych rzeczy, dostępnych w grze właśnie za tą walutę.

Jest to bardzo przystępne i karta podarunkowa Roblox spełnia swoje założenia, gdyż można ją kupić w wielu nominałach, dzięki czemu każdy znajdzie kwotę, która go zadowoli i na którą może sobie pozwolić.

Karta podarunkowa Roblox – gdzie kupić?

Na pewno trzeba się wystrzegać transakcji internetowych na allegro, OLX czy tego typu stronach, gdyż często takie karty zwyczajnie są wykorzystane lub nie jest do nich przypisana taka kwota, jaka być powinna.

 • https://www.roblox.com/giftcards
 • Allegro
 • Olx
 • Ceneo
 • prezentidealny.pl
 • Empik
Czytaj również  Jak układać puzzle?

Karta podarunkowa Roblox – gdzie kupić? Najlepiej udać się do kiosku, empiku lub innych tego typu sklepach, gdzie istnieje możliwość zakupu tego typu karty i warto pamiętać, że jej wartość jest dopiero naliczana podczas zakupu, dlatego wzięcie samej karty nic nie da. Trzeba dopiero ją aktywować u sprzedawcy.

Karta podarunkowa Roblox – jak wykorzystać?

jak aktywować kartę roblox

Każda karta podarunkowa Roblox ma swój kod, dzięki któremu można ją wykorzystać. Wystarczy wejść w grze w realizacje kodów i tam wpisać ten, który znajduje się na odwrocie zakupionej przez nas karty.

Następnie ilość pieniędzy zostanie dodana do naszego konta w grze, dzięki czemu będziemy już mogli korzystać z wirtualnej waluty. Jest to proste i zapewne każdy gracz Robloxa będzie w stanie to zrobić bez problemu.

 1. Wejdź na stronę https://www.roblox.com/
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Przejdź na stronę https://www.roblox.com/redeem
 4. Podaj numer karty
 5. Kliknij przycisk Redeem

Należy jednak pamiętać o tym, że karta może być wykorzystana jedynie raz, dlatego drugi raz wpisanie kodu nic nie da. Jeden kod to przypisana do niego kwota, którą możemy wykorzystać jednorazowo.

Oczywiście jest wiele nominałów karty, jednak w większości są to kwoty w dolarach lub euro, dlatego trzeba liczyć się z tym, że wyjdzie nierówna kwota. Niemniej jednak dzięki temu dostaje się tyle samo waluty, co w przypadku kupienia jej zagranicą. Gracz nie jest poszkodowany na tym, że kupuje produkt w innej walucie.

Karta podarunkowa Roblox za darmo?

Często można natknąć się w Internecie na strony, gdzie widnieje duży napis karta podarunkowa Roblox za darmo.

W rzeczywistości należy jednak pamiętać, że nic nie  jest za darmo i najprawdopodobniej nie dostaniemy wówczas żadnej waluty, a zostaniemy oszukani na pieniądze, konto w grze lub inne tego typu przykre niespodzianki, dlatego należy wystrzegać się stron, gdzie jest napisane: „karta podarunkowa Roblox za darmo”.

Czytaj również  Gdzie kupić propan w butli

Może nas to kosztować wiele przykrych sytuacji, a nawet jeśli już rzeczywiście dostaniemy kartę za darmo, to prawdopodobnie będzie to miało konsekwencje w grze, gdyż najprawdopodobniej ktoś hakował program, dzięki czemu ma darmowe kody, a to prędzej czy później zostanie odkryte i wszystkie konta korzystające z tego błędu zostaną kategorycznie zbanowane.

Karta podarunkowa Roblox – idealny pomysł na prezent

Dobrze wiemy, że dla wielu z nas wydawanie pieniędzy na gry jest bez sensu, jednak dzieci czerpią z tej gry tyle radości i zabawy, że z pewnością ucieszą się, gdy będą mogły kupić sobie dodatkowe przedmioty w swojej ulubionej grze, co z pewnością jest idealnym prezentem. Jeśli więc wiesz, że ktoś z rodziny gra w Robloxa i jest jego fanem, tego typu prezent z pewnością będzie trafiony, gdyż karta podarunkowa Roblox może być wykorzystana w każdym momencie od jej zakupu.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój