Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta podarunkowa Reserved

Posted by

karta podarunkowa reserved

Kupowanie prezentów zawsze jest trudnym zadaniem, bo nigdy nie można przewidzieć, co będzie się konkretnej osobie podobało. Możemy się domyślać, jednak bardzo rzadko można być w 100% pewnym. Dlatego też sklepy postanowiły do swojej oferty wprowadzić karty podarunkowe, które umożliwiają zakup w sklepie tego, co osoba obdarowana będzie chciała sama sobie wybrać, bez konieczności kupowania konkretnej rzeczy. Karta podarunkowa Reserved jest idealnym tego przykładem. Kupujemy konkretny nominał karty i dajemy ją komu tylko chcemy. Następnie ta osoba może pójść do sklepu i kupić tyle rzeczy ile chce, byle by się zmieściła w środkach dostępnych na karcie. Tutaj natomiast rodzi się wiele pytań, gdyż karta podarunkowa Reserved ma wiele możliwości, dlatego na wszystkie pytania odpowiadamy poniżej.

Karta podarunkowa Reserved – dlaczego warto kupić?

Wyobraźmy sobie sytuację, w której wiemy, że idziemy na urodziny do kogoś, kogo gustu niestety do końca nie znamy, a inne prezenty nie wchodzą w grę.

Karta upominkowa Reserved sprawdza się w tym wypadku idealnie, gdyż dzięki niej możemy być spokojni o to, czy prezent się spodoba. Karty podarunkowe mają to do siebie, że korzystając z niej mamy pewność, że trafimy z prezentem, gdyż sama osoba obdarowana pójdzie do sklepu i wybierze sobie to, co jej się podoba.

  • Brak konieczności zastanawiania się nad konkretną odzieżą
  • Mniejsze ryzyko nieudanego prezentu
  • Wygoda

Koniec z nietrafionymi prezentami, które potem lądują na OLX czy Vinted. Dzięki karcie podarunkowej możesz kupić komuś prezent, który sam sobie wybierze, a ilość rzeczy jakie wejdą w jego posiadanie będzie zależne od tego ile zamieścisz pieniędzy na karcie podarunkowej.

Czytaj również  Czy InPost pracuje w sobotę

Tak, są różne nominały, dlatego dobrze jest wiedzieć, który z nich zadowoli osobę obdarowaną. Ponadto karta ważna jest 12 miesięcy od momentu jej zakupu, dlatego nie trzeba się spieszyć z jej użyciem.

Karta podarunkowa Reserved online

Dzisiejsze zakupy w dużej mierze odbywają się online, przy pomocy Internetu oraz kart płatniczych umożliwiających dokonywania zakupu. Jest to wygodne i często nawet lepsze niż pójście do sklepu, gdyż w niektórych miejscach jest po prostu daleko do najbliższej placówki. Niestety karta podarunkowa Reserved nie może być ani zakupiona online, ani wykorzystana poprzez sklep internetowy.

By wykorzystać kartę trzeba udać się do sklepu i przy dokonywaniu zakupu okazać ją sprzedawcy, gdyż musi ona zostać zeskanowana, by była możliwa do wykorzystania. Dlatego też zakupy online poprzez kartę upominkową Reserved nie mogą się odbyć.

Warto jednak pamiętać, że każdy ma 12 miesięcy na wykorzystanie karty, dlatego z pewnością znajdzie się okazja do tego, by udać się do sklepu, przymierzyć ubrania i wybrać te, które najlepiej na nas leżą!

Jak płacić kartą podarunkową Reserved?

Jest to bardzo częste pytanie, gdyż wiele osób mimo że wie o istnieniu takiej karty, to nigdy nie miała jej w rękach, dlatego ich wykorzystywanie może wydawać się nieznajome. W rzeczywistości natomiast jest to na tyle proste i intuicyjne, że prawdopodobnie każdy byłby w stanie zrozumieć na jakiej zasadzie to działa, nie patrząc np. do tego artykułu.

Wystarczy okazać kartę podarunkową Reserved w kasie, podczas dokonywania zakupów i gotowe.

Reserved karta podarunkowa jak sprawdzić wartość?

Jest to bardzo ważne pytanie, gdyż nie wypada pytać osoby, która nam sprezentowała kartę, ile znajduje się na niej środków. Jak więc sprawdzić na własną rękę, ile znajduje się w niej pieniędzy zamienionych na punkty?

  • Zapytaj sprzedawcę przed zrobieniem zakupów

Najlepiej będzie wybrać się do sklepu i przy kasie poprosić ekspedientkę, by sprawdziła ile środków jest obecnie na karcie. Dzięki temu można sprawdzić ilość punktów na karcie, bez konieczności pytania się osoby, która nam ją podarowała. Może to być kwota dowolna, gdyż taką umożliwia Reserved karta podarunkowa. Saldo najlepiej jest więc sprawdzić przy kasie w sklepie stacjonarnym.

Czytaj również  Badum tss co oznacza i kiedy stosować?

Jak sprawdzić ważność karty podarunkowej Reserved?

Sytuacja jest analogiczna do sprawdzania salda karty podarunkowej. Wystarczy udać się do sklepu stacjonarnego, gdzie po podejściu do kasy trzeba spytać o to ekspedientki. Ponadto można łatwo wyliczyć ile zostało do tego, by karta się „przeterminowała”.

  • W każdym sklepie Reserved dostaniesz informację o ważności swojej karty podarunkowej
  • Przez wysłanie numeru karty do pomocy online Reserved

Wystarczy zapamiętać w którym miesiącu dostaliśmy kartę podarunkową Reserved, a następnie dodać do tego 12 miesięcy. Wówczas będzie wiadomo, do kiedy możemy jej użyć, jednak jeśli nie pamiętamy dokładnego dnia, lepiej będzie udać się do sklepu i sprawdzić to przy kasie.

Karta podarunkowa Reserved – gdzie kupić?

W Internecie jest wiele miejsc, gdzie ludzie ogłaszają, że sprzedadzą swoją kartę podarunkową, gdyż nie kupują ubrań w danym sklepie. Jest to bardzo ryzykowna transakcja, gdyż w większości są to zwyczajni oszuści i po zakupie okazuje się, że saldo jest znacznie niższe lub nie ma go wcale.

  • W sklepach stacjonarnych Reserved

Dlatego nie radzimy dokonywania tego typu transakcji, natomiast jedynym legalnym i w pełni bezpiecznym źródłem zakupu jest sklep stacjonarny. Wówczas można wybrać kwotę jaką zamieścimy na karcie oraz być pewnym, że będzie ona możliwa do wykorzystania przez okres 12 miesięcy. Karta podarunkowa Reserved gdzie kupić? W sklepie stacjonarnym.

Bon podarunkowy Reserved – Opinie

Wiele osób zastanawia się czy to w ogóle jest korzystne i czy na pewno jest to dobrym prezentem. Jak widać po opiniach ludzi, którzy zdecydowali się na pierwszy zakup – robią to cyklicznie, gdyż bardzo często jest to najlepszy sposób, by kupić komuś coś, z czego będzie zadowolony. Jedynie dzięki temu, że sam sobie wybierze co chce kupić, można być pewnym, że prezent się spodoba tej osobie.

Czytaj również  Przygarnij kropka

Opinie są bardzo przychylne, gdyż długi okres ważności karty oraz to, że można zamieścić na niej dowolną kwotę już nawet od 20 zł, umożliwia uniwersalność w tym zakresie. Ponadto jeśli nie wykorzystamy wszystkich środków na karcie, reszta zostanie na niej i będziemy mogli jej użyć przy następnych zakupach.

Jest to więc bardzo dobry sposób na dobry prezent, zaskoczenie dziewczyny/chłopaka czy małżonka i przede wszystkim ciekawy i elegancki gadżet, zamiast dawania komuś pieniędzy z jakiejś okazji.

Karta podarunkowa Reserved – czy można dopłacić?

Jedno z najczęściej zadawanych pytań traktuje właśnie o tym, co w przypadku, gdy chcemy kupić produkt za, dajmy na to 270 zł, a na karcie mamy jedynie 200pkt (każdy punkt to jedna złotówka). Na szczęście nie jest to kwestia nie do rozwiązania, gdyż twórcy tegoż systemu pomyśleli o takiej sytuacji.

  • Tak, możesz dopłacić do karty podarunkowej brakującą kwotę.

Co więc następuje w takiej okoliczności? Wystarczy zwyczajnie dopłacić różnicę między środkami na karcie, a ceną za produkt/produkty, poprzez gotówkę lub kartę płatniczą. Dlatego też nie ma co się martwić, jeśli spodoba nam się więcej rzeczy i będziemy chcieli kupić nawet dwa racy większą kwotę od tej, która widnieje na karcie.

Karta podarunkowa Reserved – zwroty

Karty podarunkowej Reserved nie można zwracać, gdyż jest to niemożliwe i nie dopuszczane przez regulamin. Raz kupiona karta musi być wykorzysta w okresie 12 miesięcy, lub przepada. Ponadto warto również dodać, że sklep nie odpowiada za to, że zgubimy czy uszkodzimy kartę i jeśli nie da się jej wykorzystać z tego powodu, sklep nie ponosi za to odpowiedzialności. Jeśli jednak zdarzy się, że kupimy coś, a następnie to oddamy, wówczas możliwy jest zwrot środków na kartę podarunkową w wysokości takiej, za jaką kupiliśmy produkt.

Podsumowując karta podarunkowa Reserved umożliwia łatwe i przyjemne kupowanie, bez konieczności używania gotówki lub karty. Saldo karty podarunkowej Reserved można sprawdzić w sklepie, natomiast korzystać można z niej wyłącznie w sklepie stacjonarnym. Nie podlega ona zwrotowi, jednak nietrafiony zakup można oddać, a wówczas pieniądze wrócą na kartę podarunkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *