Rozrywka

Karta podarunkowa Manufaktura

Ostatnia aktualizacja 2 lutego 2022 przez Redakcja

Karta podarunkowa Manufaktura to doskonała propozycja dla tych, którzy często odwiedzają to miejsce. Umożliwia bowiem jej wykorzystanie we wszystkich punktach na terenie galerii. Bon podarunkowy Manufaktura to doskonały sposób na prezent, osoba nią obdarowana może ją wykorzystać dowolnie. Jedynym ograniczeniem jest to, na jaką kwotę opiewa karta podarunkowa do Manufaktury.

Karta podarunkowa Manufaktura

Karta prezentowa Manufaktura jest rodzaje przedpłaconej karty elektronicznej. Na terenie galerii honorują ją niemalże wszystkie punkty handlowe czy usługowe, co powoduje że można bez problemu z niej korzystać.

Jej plusem jest także to, iż karta umożliwia dokonywanie wielu transakcji, każdy zakup zmniejsza dostępne na karcie saldo. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest ważność karty, która wynosi maksymalnie 12 miesięcy.

Oczywiście jeśli wcześniej wszystkie środki z karty zostaną wykorzystane również traci ona ważność.

Karta podarunkowa Manufaktura lista sklepów

Każdy kto chce sprawdzić gdzie można wykorzystać kartę nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów.

Karta podarunkowa Manufaktura i lista sklepów jest dostępna w każdym punkcie obsługi w galerii, te zaś są czynne zazwyczaj w godzinach otwarcia galerii. Jeśli do kogoś trafiła karta podarunkowa Manufaktura to mamy dobrą wiadomość gdyż:

  • Karta podarunkowa Manufaktura honorowana jest we wszystkich punktach handlowo-usługowych oferujących płatność kartą MasterCard

Taki bon podarunkowy doskonale sprawdzi się w sytuacjach, kiedy nie wiadomo co kupić danej osobie aby trafić w jej gust i upodobania.

Karta podarunkowa Manufaktura gdzie kupić?

Jednym z częściej zadawanym pytań jest, jak w grę wchodzi karta podarunkowa Manufaktura jest gdzie ją kupić szybko i bez problemów.

Czytaj również  Sake gdzie kupić

Kartę można nabyć zarówno stacjonarnie jak też online. Karta stacjonarnie może być nabyta w każdym punkcie obsługi klienta w galerii, wydawana jest natychmiast, co sprawia że od razu można z niej korzystać.

Jeśli jednak ktoś nie ma możliwości osobistej wizyty w galerii, a chciałby komuś sprezentować taką kartę, wówczas może dokonać jej zakupu online. Po opłaceniu karta będzie gotowa do odbioru w punkcie obsługi na terenie galerii.

Karta podarunkowa Manufaktura jak sprawdzić saldo?

Po wydaniu karty podarunkowej bez problemu w dowolnej chwili można sprawdzić saldo, które pozostało na karcie do wykorzystania.

  1. Wejdź na stronę https://manufaktura.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo
  2. Wpisz numer karty
  3. Kliknij przycisk Pokaż stan środków

Aby sprawdzić, jakie pozostałe do wykorzystania karta podarunkowa Manufaktura saldo, wystarczy wejść na stronę internetową galerii. Jest tam stworzona odpowiednia zakładka, w której po wpisaniu numeru karty można zobaczyć, ile środków pozostało jeszcze do wykorzystania.

Czy karta podarunkowa Manufaktura wymaga aktywacji?

Aktywacja jest potrzebna w przypadku zakupu karty online. Osoba, która ja nabyła otrzymuje maila z potwierdzeniem zamówienia, w którym zawarty jest specjalny kod.

Osoba dla której przeznaczona jest karta po jej odebraniu w punkcie obsługi powinna ją aktywować. Dobrym sposobem jest aktywacja online, gdzie wpisuje się numer karty i kod z zamówienia. Karty, które są nabywane w punktach stacjonarnych i wydawane od ręki nie wymagają aktywacji.

  1. Wejdź na stronę https://manufaktura.flex-e-card.pl/aktywuj-karte-podarunkowa
  2. Wprowadź numer karty i kod aktywacyjny z wiadomości mail
  3. Kliknij przycisk Aktywuj

W razie problemów z aktywacją karty możesz skontaktować się z obsługą za pomocą maila lub telefonicznie

Bony podarunkowe Manufaktura – prezent dla bliskiej osoby

Karta podarunkowa Manufaktura to z pewnością doskonały sposób na nietuzinkowy i przede wszystkim odpowiedni prezent dla każdego. Obdarowany bowiem sam sobie może wybrać taki prezent, który najlepiej spełnia jego wymagania i oczekiwania pod każdym względem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *