Karta podarunkowa Lidl

Estimated read time 4 min czytania

Karta podarunkowa Lidl jest bardzo często wykorzystywana przez pracodawców jako premia dla pracowników. Szczególnie w okresach przedświątecznych cieszą się one bardzo dużą popularnością i są chętnie nabywane. Karta prezentowa Lidl to przede wszystkim możliwość jej wielokrotnego wykorzystywania, aż do czasu wykorzystania wszystkich środków na karcie lub ewentualnie do upływu terminu jej ważności. Jest to również doskonały pomysł na bliskiej osoby, w końcu zakupy dokonywane w Lidlu należą do tych najpraktyczniejszych i karta nigdy się nie zmarnuje.

Karta podarunkowa Lidl – wartościowy prezent

Bon podarunkowy Lidl to niezwykle wartościowy prezent. Pracodawcy chętnie kupują je dla swoich pracowników, do czego przyczynia się również możliwość szerokiego wyboru, jak chodzi o nominały kart prezentowych.

Oferowane nominały kart podarunkowych:

  • 50 zł,
  • 100 zł,
  • 200 zł

Karty mogą być wykorzystane w sklepach stacjonarnych, wystarczy ja okazać podczas dokonywania płatności za zakupy. Karta nie jest produktem imiennym może być wykorzystana przez osobę która zostanie nią obdarowana. Za pomocą kart można płacić za zakupy w sklepach Lidl, bez względu na ich lokalizację.

Lidl karta podarunkowa online

Lidl nie oferuje możliwości kupna karty podarunkowej przez internet. Pracodawcy którzy chcą kupić większą ich ilość mogą skontaktować się z obsługą, aby poznać jak najlepiej dopasowane do ich potrzeb oferty.

  • Jeżeli planujesz zakupić powyżej 30 kart podarunkowych napisz na kartyprezentowe[at]lidl.pl w celu omówienia szczegółów.

Karta podarunkowa Lidl dla pracowników to bowiem często konieczność zakupu ich sporej ilości, aby każdy pracownik dostał kartę. Obsługa sieci Lidl dba o to, aby zakup nawet większej ilości kart nie sprawiał pracodawcom żadnego problemu.

Czytaj również  Co waży tonę - jakie zwierzęta i rzeczy? - 15 przykładów

Jak aktywować kartę podarunkową Lidl

Jak aktywować kartę podarunkową Lidl to jedna z istotniejszych kwestii dla ich użytkowników. Potrzebny jest do tego numer PIN, przysyłany w wiadomości mailowej, która potwierdza zamówienie karty. Dopiero po aktywacji karta może być wykorzystana do płatności za zakupy.

Może być również dodana w aplikacji Lidl jako jedna z form płatności, jeśli ktoś z niej korzysta.  Aktywacja rozpoczyna okres ważności karty, dlatego każdy może to zrobić w dogodnym dla siebie momencie. Zazwyczaj aktywacji dokonuje osoba, która taka kartę otrzymała.

Karta podarunkowa Lidl jak sprawdzić saldo?

Karta Lidl może być wykorzystywana wielokrotnie podczas płacenia za zakupy. Każda płatność zmniejsza dostępne saldo, dlatego użytkownicy kart mogą sprawdzić, ile im jeszcze zostało do wykorzystania.

  1. Wejdź na stronę
  2. Podaj Numer karty i PIN
  3. Przepisz tekst zabezpieczający
  4. Kliknij Sprawdź saldo

Karta podarunkowa Lidl saldo można sprawdzić bez najmniejszych problemów na stronie internetowej. Wystarczy wpisać numer karty i przepisać kod z obrazka, aby szybko uzyskać informację o kwocie pozostałej na karcie do wykorzystania. Oczywiście bez problemu można zrobić zakupy za wyższą sumę niż ta która została na karcie, wówczas różnicę należy dopłacić w wybranej przez siebie formie.

Karta podarunkowa Lidl dla pracowników

Różnorodność nominałów kart sprawia, że pracodawcy bardzo chętnie kupują je dla swoich pracowników. Niektórzy pracodawcy regularnie oferują swoim pracownikom karty, jako rodzaj bonusu na zakup produktów spożywczych.

Ci z nich, których interesuje karta Lidl jak założyć ją dla swoich pracowników i jak zarządzać nimi aby co miesiąc mieli dostęp do środków mogą uzyskać takie informacje bez problemu, kontaktując się z obsługą.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój