Rozrywka

Karta podarunkowa Galeria Krakowska

Ostatnia aktualizacja 17 stycznia 2024 przez Redakcja

Karta podarunkowa Galeria Karkowska to dobry pomysł na prezent. Jej zaletą jest przede wszystkim to, iż daje dostęp do wielu sklepów, zlokalizowanych w jednym miejscu. Dla obdarowanych to możliwość dokonania zakupów  w wybranych przez siebie sklepach. Dostępny do Galeria Krakowska bon podarunkowy ograniczony jest jedynie jego ważnością jak również do tego, że wykorzystać go można w określonym miejscu, czyli w Galerii Krakowskiej.

Karta podarunkowa Galeria Krakowska – jakie zalety?

Zaletą, jaka na pewno ma  karta upominkowa Galeria Krakowska jest możliwość jej wykorzystania w wielu sklepach. W galerii jest ich bowiem bardzo dużo, a osoba obdarowana taką kartą może ją wykorzystać w tych sklepach zlokalizowanych z galerii, które ją akceptują.

Plusem na pewno jest także fakt, iż kartę można nabyć w bardzo wielu nominałach, od kwoty 100 do 1000 złotych. Może być ona również wykorzystywana wielokrotnie, do czasu wykorzystania znajdującego się na niej salda.

Karta podarunkowa Galeria Krakowska gdzie i jak kupić?

Kupno karty podarunkowej Galerii Krakowskiej nie stanowi zbyt wielkiego problemu. Bez problemu można ją nabyć stacjonarnie, w Galerii, w wyznaczonych miejscach jak również w biurze obsługi.

  • W Punkcie Informacji Galerii Krakowskiej na poziomie 0
  • W Biurze Parkingu na poziomie + 2
  • Na stronie https://galeria-krakowska.flex-e-card.pl/

Jeśli jednak ktoś nie ma możliwości osobistej wizyty w Galerii w celu zakupu bez problemu może zakupić kartę upominkową przez Internet. Po zakupie karta jest aktywna w ciągu zaledwie 30 minut od dokonania zakupu, dlatego można ją nabyć również w czasie wizyty i dokonywani zakupów w galerii.

Czytaj również  Czarny czosnek gdzie kupić

Jak sprawdzić saldo?

Aby móc bez problemu korzystać z karty podarunkowej Galerii Krakowskiej dobrze jest znać wysokość pozostałego do wykorzystania salda. Taki informacje można sprawdzić bez większych problemów.

  1. Wejdź na stronę Saldo karty Galeria Krakowska
  2. Wprowadź numer karty i zaakceptuj
  3. Kliknij Pokaż Stan Środków

Karta podarunkowa Galeria Krakowska umożliwia sprawdzenie salda karty na kilka sposobów. Można to zrobić w każdym punkcie obsługi klienta  w galerii lub pod numerem biura obsługi +48 22 490 69 23. Oczywiście idąc z duchem czasu saldo karty może być również sprawdzone za pośrednictwem Internetu.

Karta podarunkowa Galeria Krakowska lista sklepów

Dla tych którzy dostali prezent taki jak karta podarunkowa Galeria Krakowska jakie sklepy dają możliwość jej wykorzystania to jedna z dość istotnych kwestii. Dzięki temu mogą przede wszystkim znacznie lepiej zaplanować zakupy z wykorzystaniem karty podarunkowej.

Nie wszystkie punkty zlokalizowane w Galerii akceptują karter, jednak te które przyjmują płatności bonami podarunkowymi są odpowiednio oznaczone. Aby wiedzieć, gdzie może zostać wykorzystana karta podarunkowa Galeria Krakowska lista sklepów jest dostępna również w biurach obsługi.

Karta podarunkowa Galeria Krakowska – czy to dobry prezent?

Z pewnością obdarowanie kartą podarunkową Galerii Krakowskiej jest doskonałym pomysłem na prezent. Dość wysoki limit sprawia, że może ona być idealnym prezentem dla każdego. Jednym z plusów tej karty na pewno jest to, iż możliwe jest przedłużenie terminu jej ważności, jeśli z różnych powodów wykorzystanie całego limitu karty w określonym terminie nie było możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *