Rozrywka

Karta podarunkowa Edenred

Ostatnia aktualizacja 2 grudnia 2021 przez Redakcja

Karta podarunkowa Edenred to jeden z częściej wybieranych sposobów na nagradzanie pracowników. Wykorzystywana jest również jako sposób na obdarowanie kontrahentów czy zapewnienie pracownikom dostępu do niezbędnych środków finansowych na firmowe wydatki. Plusem takich kart jest to, że mogą być bez problemu rozdawane wszystkim pracownikom zaś obsługą zajmuje się firma, dzięki czemu pracodawcy oszczędzają również sporo czasu.

Karta podarunkowa Edenred

Karta przedpłacona Edenred to sposób na zapewnienie pracownikom nagrody w każdej chwili. Mogą to być karty z jednorazowym saldem jak również takie, które co pewien czas można doładowywać określoną przez pracodawcę kwotą. Pracownicy, którzy otrzymali takie karty zyskują również dostęp do wielu funkcji, takich jak możliwość sprawdzenia salda czy nawet zastrzeżenie karty w przypadku jej zgubienia. Dane do obsługi karty w tym do logowania i rejestracji otrzymuje obdarowany kartą pracownik.

Karta podarunkowa Edenred rejestracja i logowanie

Każdemu, kto dostał prezent taki jak karta podarunkowa Edenred logowanie w serwisie umożliwia dostęp do bardzo wielu funkcji. Najważniejszą z nich jest przede wszystkim dostęp do salda karty i możliwość jego sprawdzenia. Ponadto pracownicy mogą zastrzec kartę czy też zmienić dane dostępowe do logowania, takie jak hasło.

Moja karta Edenred to dostęp do wszystkich funkcji, związanych z zarządzaniem otrzymaną kartą. Każdy pracownik zazwyczaj otrzymuje kartę na którą co miesiąc wpływa kwota doładowania, określona przez pracodawcę.

Czytaj również  Pytania bez odpowiedzi

Gdzie można płacić kartą podarunkową Edenred?

Pytanie gdzie można płacić kartą podarunkową Edenred to często pytanie zadawane przez pracowników, którzy je otrzymali. Jest to karta Mastercard, i dlatego wszędzie gdzie są akceptowane płatności takimi kartami, można wykorzystać karty Edenred. Ponadto można wykorzystać je do płatności w Internecie jak również przy wykorzystaniu telefonu.

  • We wszystkich sklepach posiadających terminal płatniczy (Empik, Biedronka, Lidl, Rossmann itd.)
  • W sklepach internetowych (Allegro, Zalando itd.)

Tak wiele możliwości sprawia, że pracownicy nie muszą zbyt długo szukać punktu, w którym mogą dokonać płatności takimi kartami. Pracownicy muszą jedynie sprawdzać saldo karty, aby mieć pewność, że wystarczy im na zapłacenie rachunku. Zazwyczaj nie ma żadnych ograniczeń co do tego, jakie produkty przy pomocy płatności taka karta można zakupić.

Karta podarunkowa Edenred jakie sklepy?

Karta podarunkowa Edenred daje możliwość płacenia w bardzo wielu sklepach. Karta podarunkowa Edenred jakie sklepy akceptują płatności, to kwestia sprawdzenia, czy dany sklep akceptuje płatności Mastercard. Zazwyczaj jedynym ograniczeniem, jak chodzi o zakupy dokonywane przy pomocy takich kart jest kwestia wysokości salda na karcie. Pracownicy najczęściej co miesiąc otrzymują na kartę kwotę doładowania, a w sytuacji gdy nie wykorzystają wszystkich środków w danym miesiącu, przechodzą one na kolejny miesiąc.

Karta podarunkowa Edenred jak sprawdzić saldo?

Sprawdzenie salda na karcie podarunkowej Edenred nie jest większym problemem. Pracownik, który otrzymał taką kartę ma kilka możliwości sprawdzenia stanu konta. Jeśli taka opcja jest dostępna w bankomacie, szybko można sprawdzić stan konta nawet podczas zakupów. Bez problemów stan konta można sprawdzić również w po zalogowaniu się w serwisie Edenred.

 • Wejdź na stronę https://nowy.myedenred.pl/
 • Zaloguj się
 • Przejdź do zakładki Moje karty
 • Odczytaj Salodo
Czytaj również  Ptak podobny do Rudzika - 5 gatunków

Karta podarunkowa Edenred saldo pokazuje w podobny sposób jak tradycyjna karta bankowa, dlatego jej obsługa nie powinna sprawić zbyt wielu problemów. Karta, podobnie jak inne posiada limity, które jednak pracownik uprawniony do korzystania z niej bez problemu może zmienić po zalogowaniu się do serwisu.

Jak płacić kartą podarunkową Edenred?

Płacenie kartą podarunkową Edenred nie stanowi zbyt wielkiego problemu. Pracownik wraz z kartą otrzymuje pin, który wykorzystuje do potwierdzania transakcji podobnie jak w przypadku tradycyjnych kart. Można płacić również za zakupy online, wówczas należy podać numer posiadanej karty.

 • Kartą Edenred posłujesz się w taki sam sposób jak typową kartą płatniczą, zbliżasz do czytnika podajesz PIN i płacisz.

Wygodą na pewno jest fakt, że kartami Edenred można płacić również zbliżeniowo czy przy pomocy telefonu. Dlatego raczej nikt nie będzie miał problemu z tym, jak płacić kartą podarunkową Edenred, jest to bowiem taki sam proces jak w przypadku innych kart stosowanych na co dzień.

Czy kartą Edenred można płacić w Internecie?

Płatności za zakupy online z każdym rokiem są coraz popularniejsze, karta podarunkowa Edenred również umożliwia płacenie  w ten sposób, co cieszy przede wszystkim jej posiadaczy. Odpowiedź na pytanie czy kartą podarunkową Edenred można płacić w Internecie jest więc bardzo prosta.

 • Tak kartą Edenred można płacić w internecie

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zakupów jedynym ograniczeniem jest wyłącznie wysokość dostępnego na karcie salda. Jednak pracownik jest w stanie w każdej chwili sprawdzić stan konta, dzięki czemu wie czy wystarczy mu środków na planowane zakupy.

Karta Edenred wypłata z bankomatu czy jest możliwa?

Karta podarunkowe Edenred mają bardzo wiele możliwości. Niektóre ich rodzaje umożliwiają również wypłaty z bankomatu. Tutaj jednak pracownicy powinni sprawdzić, czy za takie operacje nie jest pobierana prowizja, może się bowiem okazać, iż wypłata z bankomatu będzie niekorzystna finansowo.

Czytaj również  Grzyb atomowy - Czym jest i dlaczego powstaje?

W ofercie Edenred znajdują się trzy typy kart:

 • Karta na podpis,
 • Karta z PIN bez możliwości wypłaty środków z bankomatu
  oraz
 • Karta z PIN z możliwością wypłaty środków z bankomatu.

Jednak wszystko zależy wyłącznie od tego, jakie karty wybrał pracodawca, niektóre bowiem dają takie możliwości, inne zaś nie.

Karta przedpłacona – podarunkowa Edenred czy warto?

Z pewnością karty podarunkowe Edenred to bardzo korzystny sposób na nagradzanie pracowników. Mają one bardzo wiele korzyści zarówno dla pracowników jak też dla pracodawcy. Ci ostatni nie muszą się niczym przejmować, bowiem ciężar obsługi kart przejmuje na siebie firma. Do nich należy tylko określenie jaka kwota co miesiąc na wpływać na konta ich pracowników.

Jeden komentarz do “Karta podarunkowa Edenred

 • Odpowiadając na pytanie w artykule: NIE WARTO !!!
  Jeżeli chcesz dokonać zakupów w 11 miesiącu od otrzymania karty, Edenred zabiera z Twoich pieniędzy 109,50 PLN !!!
  Jest to koszt przeterminowania karty (9,90 miesięcznie) , wydania nowej karty 20,00 i o dziwo konieczności przetrasferowania środków w ramach jednego konta za 40,00.
  Edenred określił ważność karty na 6 miesięcy.
  Długo i krótko, zależy od potrzeb, ale nie spotkałem innej karty z tak krótkim terminem ważności, a sporo ich kupowałem / otrzymywałem.
  Jeżeli chcecie nabyć w/w karty zastanówcie się mocno, komu w rzeczywistości chcecie dać pieniądze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *