Dom i ogródRozrywka

Karta podarunkowa Agata Meble

Większość sklepów sieciowych oferuje aktualnie karty podarunkowe jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, pozwalające osobie obdarowywanej samej wybrać sobie prezent w danym sklepie lub salonie. Popularność takich produktów sprawiła, że stały się one powszechne w sklepach różnych branż, jak również salonach meblowych. Gdzie można kupić bon podarunkowy Agata Meble?

Karta podarunkowa Agata Meble – co warto wiedzieć?

Karta podarunkowa Agata Meble dostępna jest w ciekawym etui w czterech wzorach do wyboru. Dzięki temu każda osoba, która chce zrobić komuś prezent, może sprawić, że karta stanie się jeszcze bardziej osobista, a dodatkowo zaakcentowana zostanie okazja, na jaką prezent został wybrany. Wśród etui karty podarunkowej Agata Meble mamy do wyboru motywy:

  • prezentu;
  • serduszka;
  • kwiatów;
  • domu.

Kartę podarunkową Agata Meble można nabyć na kwotę w przedziale od 50 złotych do 3000 złotych (kwoty co 50 złotych). Kartę fizyczną realizować można jedynie w salonach stacjonarnych, natomiast eKartę podarunkową można wykorzystać na zakupy internetowe na oficjalnej stronie sklepu. Ważność karty podarunkowej wynosi 2 lata od daty jej zakupu.

Karta podarunkowa Agata Meble – jak sprawdzić stan konta?

Wysokość środków, znajdujących się na karcie podarunkowej Agata Meble można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej firmy, wchodząc w zakładki karta podarunkowa lub eKarta podarunkowa. Następnie w podanym miejscu należy wpisać numer karty podarunkowej i przejść do widoku salda. Jeżeli nie wiemy, jak to zrobić, można poprosić o pomoc obsługę dowolnego salonu Agata Meble.

  1. Wejdź na stronę https://www.agatameble.pl/ekarta-podarunkowa,
  2. Podaj numer karty podarunkowej,
  3. Kliknij „Sprawdź”.
Czytaj również  Od ilu lat jest Minecraft

Stan karty podarunkowej można sprawdzić również w sklepach Agata Meble, prosząc o to osobę z obsługi.

Karta podarunkowa Agata Meble – gdzie kupić?

Kartę podarunkową Agata Meble można kupić w dowolnym salonie. Po wybraniu odpowiedniego wyglądu etui oraz kwoty, jaką chcemy doładować kartę, możemy aktywować ją w sklepie, prosząc o pomoc pracownika salonu.

Karta upoważnia jej okaziciela do dokonywania zakupów w stacjonarnych salonach Agata Meble na terenie całej Polski. Karta nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Zasady korzystania z bonu podarunkowego określone są regulaminem, dostępnym przy kasie lub w punkcie obsługi klienta, a także do pobrania na stronie internetowej.

W przypadku eKarty podarunkowej można ją zamówić przez internet i realizować w sklepie internetowym. Aktualnie eKarty wydawane są jedynie w ramach specjalnych akcji promocyjnych, a więc ze względów technicznych nie ma możliwości uch zakupu.

Karta podarunkowa Agata Meble – czy warto?

Salony Agata oferują meble do dowolnych pomieszczeń, jak również różne dodatki i akcesoria do domu. Są to produkty, które mogą przydać się każdemu. Jeżeli więc nie wiemy, co podarować bliskiej osobie, warto wybrać na prezent kartę upominkową Agata Meble, z którą będzie można zrobić dowolne zakupy do określonej na karcie kwoty.

Jest to świetna opcja na to, aby sprawić komuś radość, jednocześnie pozwalając na indywidualny wybór danego produktu do domu. Tym sposobem osoba obdarowana dobierze sobie mebel lub akcesoria, które pasują do wnętrza jej czterech ścian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *