Karta payback Kaufland

Współczesna oferta zakupów w sklepach różnych marek jest doprawdy imponująca i bardzo korzystna dla potencjalnego klienta. Walcząc o uwagę konsumenta, sieci sklepów wprowadzają coraz to nowe sposoby ułatwienia codziennych obowiązków związanych z robieniem zakupów, czy to w online, czy na miejscu. Nie da sie ukryć, że w tego typu akcjach przoduje sieć supermarketów Kaufland, który oferuje swoim klientom kartę Payback.

Karta payback Kaufland to program lojalnościowy, którego uczestnicy (czyli klienci supermarketów Kaufland) mogą podczas zakupów zbierać punkty i wymieniać je na darmowe produkty. Punkty bowiem przeliczane są na pieniądze, którymi możemy płacić za zakupy. Jak możemy skorzystać z tego programu i na jakich zasadach funkcjonuje? Polecamy również sprawdzić jakie możliwości daje aplikacja kaufland.

Karta PAYBACK kaufland co daje?

W dużym skrócie – jeśli szukasz naprawdę dużych oszczędności – karta PAYBACK Kaufland jest dla Ciebie. Zasada jest prosta: robiąc zakupy w sieci Kaufland, zbierasz punkty PAYBACK. Za każde wydane przez Ciebie 3zł dostajesz 1 punkt PAYBACK.

Mało tego – aktywując w aplikacji PAYBACK specjalne kupony, zbierasz je o wiele szybciej. Kupony otrzymujesz wraz z paragonem za zakupy w Kauflandzie. Punkty te możesz następnie wymienić na kupony o wartości pieniężnej na zakupy, specjalne rabaty oraz nagrody rzeczowe – decyzja należy do Ciebie. Twoje zakupy naprawdę zaprocentują!

1000 punktów PAYBACK – ile to zł Kaufland?

Za każde wydane przez Ciebie 3zł w sieci sklepów Kaufland otrzymujesz 1 punkt PAYBACK. To oznacza tyle, że gdy uzbierasz 1000 punktów PAYBACK otrzymasz 10zł rabatu w supermarketach Kaufland. W ten sposób oszczędności będą naprawdę widoczne – i pod Twoją kontrolą!

Ceny będą jeszcze niższe, a Ty zaoszczędzisz pieniądze w przyjemności. Program PAYBACK nie bez powodu zdobył taką popularność na świecie i współpracuje z tyloma znanymi markami – oszczędzają już miliony konsumentów! Dlaczego miałbyś nie skorzystać z tej okazji?

Jak sprawdzić ważność punktów PAYBACK?

Ważność i stan punktów PAYBACK szybko sprawdzisz logując się w aplikacji PAYBACK lub na swoje konto na stronie w zakładce „moje punkty”. Co więcej, informacje o punktach znajdziesz na paragonie z zakupami, za które punkty zostały Ci przyznane.

Proste! Punkty mogą mieć statusy: do wykorzystania, punkty oczekujące (których nie możesz wykorzystać od razu ze względu na rodzaj transakcji, np. w sklepach internetowych) oraz punkty wygasające.

Jak płacić punktami PAYBACK w Kauflandzie?

Aby zapłacić swoimi punktami PAYBACK w supermarketach Kaufland i obniżyć cenę swoich towarów, wystarczy, że podczas zakupów w Kaufland zeskanujesz swoją kartę PAYBACK lub przyłożysz telefon, na którym masz zainstalowaną aplikację PAYBACK i powiesz kasjerowi, jaką ilość punktów chcesz wymienić.

  1. Podczas zakupów zeskanuj kartę Payback
  2. Podaj kasjerowi ilość punktów jakie chcesz wymienić
  3. Wprowadź dane autoryzacyjne na czytniku

Następnie wprowadź dane autoryzacyjne na specjalnym czytniku. W przypadku aplikacji PAYBACK, wystarczy że zeskanujesz wirtualną kartę przy kasie, a punkty za transakcje zostaną naliczone. I już, gotowe! Jeśli zdecydujesz się wymienić je na coś innego, jak na przykład jedną z nagród, zajrzyj na www.sklep.payback.pl

Jak zarejestrować kartę Kaufland?

Jeśli nie masz jeszcze karty PAYBACK, odwiedź Kaufland i odbierz ją w Punkcie Informacyjnym. Następnie, aby ją zarejestrować, wystarczy że pobierzesz aplikację PAYBACK lub odwiedzisz stronę www.payback.pl. Rejestracji możesz dokonać też w Kauflandzie przy terminalu! I gotowe, możesz cieszyć się mocą promocji i nieograniczonymi zniżkami na zakupy!

  1. Odbierz kartę w Punkcie Informacyjnym sieci Kaufland
  2. Dokonaj rejestracji przy terminalu

Jak sam widzisz, nie jest to takie skomplikowane, a korzyści płynące z programu PAYBACK w Kaufland są nieocenione! Odtąd możesz wydawać te same pieniądze dwa razy, raz po raz oszczędzając na kolejnych zakupach! Karta PAYBACK Kaufland to wszystko, czego potrzebujesz do regularnego oszczędzania, nad którym masz faktyczną kontrolę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *