Karta Paliwowa Shell

Shell, podobnie jak wiele innych firm przedstawia rozwiązania wygodne dla firm. Są one nieco inaczej zorganizowane niż propozycje dla klientów indywidualnych. Jedną z takich jest oferowana przez Shell karta paliwowa, dająca użytkownikom bardzo wiele korzyści. Karty paliwowe Shell to propozycje dostosowane do każdej firmy, aby dzięki temu mogły dostosować je jak najlepiej do swoich oczekiwań. Karta flotowa Shell może być wykorzystywana przez wszystkie firmy, niezależnie od wielkości ich floty.

Shell karta paliwowa jakie korzyści?

Karty flotowe Shell to wygodne rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą mieć pełną kontrolę nad wydatkami i jednocześnie w każdej chwili zapewniać pracownikom dostęp do finansowania zakupów paliwa. Oferowana przez Shell karta paliwowa to nie tylko możliwość płatności za paliwo, ale również za opłaty drogowe.

Jedną z niewątpliwych zalet, jakie daje wyrobienie kart paliwowych Shell jest ich akceptacja na wielu stacjach, kierowcy mają do dyspozycji ponad 900 punktów w całym kraju. Daje możliwość ustawienia na przykład limitów płatniczych dla kierowców, co daje znacznie lepszą kontrolę nad finansami.

  • Karta akceptowana w ponad 900 stacjach w całej Europie
  • Łatwe odzyskiwanie VATu i akcyzy z 31 krajów
  • Łatwe Raportowanie
  • Rabaty na paliwo

Na pewno plusem jest to, iż wszystkie transakcje wykonywane przy pomocy kart flotowych są łatwo dostępne w panelu i dzięki temu można sprawdzić ich historię. Ze względu na wiele korzyści, jakie daje karta paliwowa Shell opinie na jej temat wśród użytkowników są bardzo dobre. Sprawdź również korzyści z posiadania Shell Clubsmart i aplikacji Shell.

Karty paliwowe Shell jak dołączyć?

Aby w pełni korzystać z możliwości jakie daje karta flotowa Shell należy stać się użytkownikiem programu. W przypadku kart flotowych bardzo ważne jest to, aby były one jak najlepiej dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.

Właściciele lub przedstawiciele firm, zainteresowani przystąpieniem do programu powinni skontaktować się z Shell, na przykład wypełniając formularz kontaktowych dostępny na stronie internetowej.

  1. Wejdź na stronę https://www.shell.pl/klienci-biznesowi/karta-paliwowa/wybierz-karte-paliwowa.html#form
  2. Wypełnij formularz znajdujący się u dołu strony
  3. W odpowiedzi skontaktuje się z Tobą pracownik Shell
  4. Po rozmowie zostanie wystawiona karta Shell, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb

Na podany w formularzu numer telefonu oddzwania pracownik Shell. Który stara się jak najlepiej dopasować możliwości, jakie daje karta Shell do potrzeb danej firmy. Na podstawie rozmowy przygotowywana jest oferta, która powinna jak najlepiej spełniać wymogi danej firmy.

Dopiero po akceptacji propozycji przygotowywana jest i wysyłana karta flotowa Shell, dająca możliwości takie jak przewidziane w ofercie.

Karta paliwowa Shell jakie stacje

Niewątpliwą zaletą, jaką posiadają karty paliwowe Shell jest bardzo duża ilość miejsc, w których są akceptowane. Można z nich bowiem korzystać zarówno na terenie kraju, jak również na wielu stacjach na terenie Europy.

Dla tych którzy mają rozwiązania takie jak karta paliwowa Shell jakie stacje umożliwiają jej wykorzystywanie można sprawdzić bez problemu na przykład na stronie internetowej. W Polsce karta Shell może być wykorzystana nie tylko na stacjach Shell, ale również na stacjach LOTOS czy wielu innych, partnerskich.

W Europie użytkownicy kart flotowych Shell mają do dyspozycji ponad 22 tysiące punktów, w których mogą z nich skorzystać. Mogą sprawdzić na stronie, czy na wybranych stacjach zatankują interesujące ich paliwo lub też z jakich innych usług mogą skorzystać.

Karta paliwowa Shell opinie

Obecnie opinie innych użytkowników są cennym źródłem informacji dla innych osób, zainteresowanych ich posiadaniem. W przypadku gdy chodzi o takie jak właśnie karta paliwowa Shell opinie użytkowników są dla zainteresowanych klientów bardzo cenne.

Mogą je bez problemu znaleźć na wielu forach internetowych, gdzie dyskusje często dotyczą szczegółów, związanych na przykład z obsługą kart flotowych. Karty paliwowe Shell to przede wszystkim bezpieczeństwo, dzięki nim bowiem kierowcy nie muszą posiadać przy sobie dużej ilości gotówki.

Dla firm możliwość śledzenia transakcji to także doskonały sposób na analizę kosztów, związanych z tankowaniem samochodów.

Dzięki temu mogą wprowadzać pewne modyfikacje w celu wdrożenia znacznie oszczędniejszych rozwiązań.

Karta flotowa Shell czy warto?

Oferowane przez Shell usługi dla firm w postaci kart flotowych to doceniane przez klientów rozwiązanie. Z pewnością są warte tego, aby się nimi zainteresować, bez względu na wielkość i rodzaj floty pojazdów wykorzystywanych w firmie.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań karty paliwowe Shell dają możliwość płacenia nie tylko za paliwo ale również za inne usługi, przede wszystkim takie jak opłaty drogowe czy nawet opłaty za prom.

Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z kalkulatora opłat drogowych, który umożliwia obliczenie wysokości opłat w danym kraju, także według planowanej trasy. Wszystkie możliwości, jakie daje karta flotowa Shell pozwalają przede wszystkim na znaczne oszczędzanie zarówno pieniędzy jak też czasu, co w efekcie prowadzi do zwiększenia zysków firm.

Oferowana przez Shell karta paliwowa to rozwiązanie skrojone na miarę obecnych czasów i potrzeb klientów. Karta flotowa Shell daje nie tylko możliwość płatności bezgotówkowych, odpowiednio chronionych ale również możliwość szybkich raportów, pozwalających śledzić nie tylko trasy kierowców, ale również związane z podróżami wydatki.

Połączenie możliwości płatności za paliwo jak również realizowania płatności drogowych powoduje, że korzyści wynikające z faktu jej posiadania są ogromne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *