Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

W jaki sposób MOYA karta paliwowa pozwala zaoszczędzić?

Posted by

MOYA karta paliwowa

Tak jak każda większa sieć supermarketów, tak większość stacji benzynowych posiada swój własny program przyznawania punktów lojalnościowych. Wyobraź sobie, że otrzymasz możliwość skorzystania w ten sam sposób w pełni bezpiecznie ze stacji paliwowych i zniżek na paliwo. MOYA karta paliwowa jest odpowiedzią na te potrzeby.

Sprawdź w jaki sposób dzięki MOYA firma zaoszczędzisz na paliwie w ramach własnej floty, a także w sposób sprawdzonych dokonasz personalizacji kart, przypisania do nich limitów zakupowych na ponad 300 stacjach w Polsce.

Praktycznie nie ma obecnie lepszego rozwiązania, które pozwala zaopatrzyć kierowców w paliwo, a także niezbędne produkty w czasie przewożenia towarów, ludzi i wykonywania usług. Przetestuj jak to wygląda w praktyce! Zachęcamy również sprawdzić karty paliwowe Orlen i Circle K.

Pełna kontrola nad wydatkami dzięki MOYA karta paliwowa

Dzięki temu pakietowi otrzymasz Ty i Twoi kierowcy dostęp do szczegółowych raportów transakcji poprzez serwis, a także w 100% darmową aplikację mobilną. MOYA firma obsługuje także szybkie płatności i dzięki nim również aktualizację limitu paliwowego w ciągu kilku minut od dokonania transakcji.

Przemyślenie MOYA karta paliwowa to przede wszystkim decyzja o oszczędności na przyszłość. W ramach licznych rabatów, a także limitowanych promocji karta paliwowa MOYA Firma jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Nie ma znaczenia ile posiadasz pojazdów we flocie czy ile potrzebujesz zakupić tankowanego paliwa miesięcznie. Karta tego typu jest kompatybilna na wszystkich stacjach paliw sieci MOYA i nie tylko. W Polsce jest to ponad 350 lokalizacji z czego 20 stacji stanowi stacje w 100% automatyczne.

Stacje Moya położone są przy głównych szlakach transportowych. I tylko i wyłącznie Ty oraz Twoi kierowcy będą mogli z nich skorzystać. Zaoszczędzą w ten sposób na czasie!

Sprawdź jak płacić na dowolnych stacjach z MOYA Firma

Karta paliwowa MOYA stanowi wręcz idealne rozwiązanie dla każdej większej, jak i mniejszej firmy posiadającej flotę. Niezależnie od ilości posiadanych pojazdów możesz zapewnić sobie wygodny sposób, aby zagospodarować wszystko we flocie. Sprawdź jakie ilości tankowanego paliwa potrzebujesz miesięcznie. Wyobraź sobie, że z pomocą aplikacji możesz bez problemu sprawdzić ile konkretnie paliwa zużywasz Ty, Twoi kierowcy, ile brakuje i ile wystarcza.

Czytaj również  Karta paliwowa Orlen

Wszystko z pomocą MOYA firma. Dodatkowo zyskujesz dostęp do 20 ekskluzywnych punktów tylko dla klientów MOYA. W ten sposób zyskasz na czasie, a także efektywności przewozów. Karta jest akceptowana na wszystkich stacjach paliw sieci MOYA. W sumie możesz zapłacić nimi na niemal 350 stacjach, a w tym 20 automatycznych na wyłączność. Wszystkie położone są przy głównych szlakach transportowych.

Wyposaż swoich kierowców flotowych. Dzięki temu nie będą oni musieli martwić się środkami, które muszą rozdysponować na paliwo, jedzenie oraz artykuły samochodowe. Wypróbuj sam w praktyce! Z pewnością się nie zawiedziesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *