Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta moja biedronka – jak zarejestrować kartę moja biedronka?

Posted by

karta moja biedronka

Karta Moja Biedronka to bardzo przydatny przedmiot podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka, no bo przecież, każdy z nas woli płacić mniej. W tym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na temat karty Biedronki, tego jak zarejestrować kartę Moja Biedronka i co można zyskać po aktywacji karty.

Biedronka jest jedną z największych sieci spożywczych sklepów wielkopowierzchniowych w naszym kraju. O palmę pierwszeństwa walczy z Lidlem i obje firmy prześcigają się w wymyślaniu sposobów na przyciągnięcie klienta, a jednym z nich jest udostępnianie specjalnych kart lub aplikacji dających bonusy podczas zakupów w sklepach danej marki. W przypadku Biedronki jak nietrudno się domyślić jest to Karta Moja Biedronka, sprawdźmy co daje karta moja biedronka i jak ją zarejestrować.

Co daje karta moja biedronka?

Karta Moja Biedronka to korzyści dla osób często kupujących w sieciach sklepów Biedronka. Dzięki zakupom zbieramy punkty, które później mogą być wymieniane na różne rabaty cenowe bądź produkty. Jest to typowy program lojalnościowy, a skoro często robimy zakupy w Biedronce, czemu z niego nie skorzystać?

Karta Biedronki posiada specjalny indywidualny kod kreskowy oraz jest opatrzona dedykowanym numerem klienta. Co jeszcze daje karta moja biedronka? Są to specjalne oferty wyłącznie dla Klientów z zarejestrowaną kartą. Takie oferty podzielone są zazwyczaj na oferty dzienne, dwudniowe i pięciodniowe.

Podczas ich trwania posiadacz aktywowanej karty moja biedronka może dokonać zakupu wybranych produktów w promocjach przekraczających nawet 50% albo oferta „kup 3 i zapłać mniej”.

Informacja o produktach aktualnie znajdujących się w promocji dostępna jest na stronie internetowej sieci Biedronka, na regałach w sklepach oraz gazetkach reklamowych.

Czytaj również  Awizo jak sprawdzić nadawcę?

Posiadanie karty moja biedronka to szereg korzyści, które warto posiadać.

Jak otrzymać kartę moja biedronka?

Przejdźmy do najważniejszej kwestii, czyli tego jak otrzymać kartę moja biedronka. Po pierwsze musisz być osobą pełnoletnią, a karta wydawana jest w sklepach stacjonarnych. Podczas dokonywania zakupów wystarczy poprosić osobę pracującą na kasie o danie karty.

Do karty biedronki dodawane są 2 breloki w kształcie mniejszych kart, dzięki którym również możesz zbierać punkty, breloki możesz rozdysponować wedle uznania innym osobom z rodziny albo przyjaciołom lub też zachować dla siebie.

Jak zarejestrować kartę moja biedronka?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest, jak zarejestrować kartę moja biedronka. Pozwól, że przedstawimy ci krótką instrukcję rejestracji karty krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę moja.biedronka.pl.
 2. Na ekranie głównym wprowadź 13 cyfrowy numer karty moja biedronka.
 3. W polu „PIN” wprowadź 4 cyfrowy numer PIN widoczny na odwrocie karty.
 4. Wypełnij formularz rejestracyjny podając imię, numer telefonu i adres email.
 5. Wprowadź hasło, którym będziesz się logować do konta Moja Biedronka. Hasło wymyślasz samemu, dlatego zapisz je sobie. Hasło musi składać się z dużych i małych liter, powinno zawierać cyfrę i znak specjalny np. @!$%^&*(
 6. W przypadku poprawnego wypełnienia formularza, aktywacja karty moja biedronka zostanie potwierdzona wiadomością na konto lub przez SMS.

Gotowe, jak widzisz aktywacja karty moja biedronka jest łatwą sprawą i na pewno dasz sobie radę. Istnieje również sposób na rejestrację telefoniczną i teraz do niej przejdziemy.

Jak zarejestrować kartę biedronki przez telefon?

Jeżeli nie jesteś osobą „internetową” albo po prostu wolisz tradycyjne metody, możesz zarejestrować kartę biedronka przez telefon. Aktywacja karty moja biedronka przez telefon jest jeszcze prostsza, sprawdźmy zatem jak zarejestrować kartę biedronki przez telefon krok po kroku.

 1. Zadzwoń na numer (0-22) 20-53-400
 2. Wybierz cyfrę 1
 3. Uruchomiona zostanie automatyczna instrukcja, podążaj za polecaniami.
 4. Podaj 13 cyfrowy numer karty
 5. Podaj 4 cyfrowy PIN
 6. Podaj swoje dane osobowe
 7. Ustal hasło do konta
 8. W przypadku wprowadzenia poprawnych danych nastąpi aktywacja karty.
Czytaj również  Aplikacja Polomarket

Jeżeli popełnisz trzykrotnie błędy albo zostało zerwane połączenie oddzwoni do ciebie pracownik call center i razem dokończycie proces rejestracji.

Gdzie jest numer karty moja biedronka?

Zastanawiasz się, gdzie jest numer karty moja biedronka? Ten znajduje się z tyłu karty pod kodem cyfrowym i ma 13 cyfr. Każda karta posiada indywidualny numer karty co jest gwarancją odpowiednio zabezpieczonych transakcji oraz danych podawanych podczas aktywacji.

Jak sprawdzić czy karta biedronki jest zarejestrowana?

Metody na sprawdzenie tego czy karta moja biedronka jest zarejestrowana są dwie. Pierwszą z nich jest zadzwonienie na infolinie i 22 205 33 00 lub skorzystanie z adresu mailowego bok(at)biedronka.pl. Drugą jest natomiast próba rejestracji karty, jeżeli będziemy próbować rejestrować kartę, która już istnieje w systemie otrzymamy informację, że aktywacja jest niemożliwa.

3 odpowiedzi

 1. Awatar valdis
  valdis
  1. Awatar Fakty są Takie
   Fakty są Takie
 2. Awatar Elżbieta Golach-Daczkowska
  Elżbieta Golach-Daczkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *