Karta Lewiatan – program lojalnościowy

Estimated read time 5 min czytania

Lewiatan to polska sieć handlowa, która stara sobie radzić na rynku zdominowanym przez Biedronkę i Lidla. Jednym z aspektów tej warki jest karta Lewiatan czy karta będąca częścią programu lojalnościowego Lewiatan. Jeżeli zdarza Ci się robić w Lewiatanie zakupy to warto się zainteresować czym jest ta karta i co daje karta Lewiatan. W tym artykule chcemy dokładnie opisać zasady działania programu lojalnościowego Lewiatan, wspomnimy również o aplikacji Mój Lewiatan, ale na jej temat powstał osobny artykuł. Osoby ciekawe jak zarejestrować kartę Lewiatan oraz jak sprawdzić punkty również znajdą tu wszelkie niezbędne informacje.

Co daje karta Lewiatan?

Każda duża sieć, a nawet małe zakłady posiadają różnego rodzaju programu lojalnościowe, karta Lewiatan nie jest ani pierwszym, ani ostatnim tego przykładem. Zasadniczo zasada karty stałego klienta, bo tym de facto jest karta Lewiatan, jest bardzo prosta otóż robiąc zakupy mamy okazję zdobyć punkty, które zapisywane są na karcie. Zdobywanie punktów jest również łatwe, wystarczy w trakcie dokonywania zakupów przekazać kasjerowi kartę Lewiatan, na którą zostaną nabite punkty zgodnie z wartością zakupów. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów możemy wymienić je na bony sklepowe które pozwalają opłacać kolejne zakupy.

Karta Lewiatan jest darmowa i nie ma problemu z jej wyrobieniem. Jeżeli często robisz zakupu w sieci Lewiatan to masz szansę sporo zaoszczędzić. Jest to ogromna zaleta tego programu, gdyż zyskujemy faktyczne pieniądze, podczas gdy moja biedronka czy Lidl Plus pozwalają tylko na otrzymywanie specjalnych promocji i brania w loteriach. Tutaj sami decydujemy na co wydamy pieniądze z karty.

Czytaj również  Największy i najmniejszy ocean na świecie

Jak zarejestrować kartę lewiatan?

Żeby zarejestrować kartę Lewiatan najpierw trzeba ją posiadać, a żeby się tak stało wystarczy podczas robienia zakupów poprosić kasjera o wydanie takiej karty. Pamiętaj jednak, że karta wymaga rejestracji bez tego nie będzie aktywna. Kartę Lewiatan rejestruje się na stronie internetowej przygotowanej przez firmę odpowiedzialną za promocję, link do strony znajduje się w poniższej instrukcji. Podczas rejestracji karty nie jesteśmy zmuszeni do podania wrażliwych danych osobowych, jedynym wymogiem jest podanie adresu Email oraz aktualnego numeru telefonu, to przez niego dokonamy weryfikacji karty.

Wniosek o rejestrację można przeprowadzi również w formie tradycyjnej, jak czytamy w regulaminie Karty Lewiatan, należy w sklepie wypełnić papierowy Formularz rejestracyjny. Tu ważna uwaga, formularz rejestracyjny jest dostępny tylko w wybranych punktach. Jeżeli nie zarejestrujesz karty w żaden z powyższych sposobów same posiadanie karty Lewiatan nie uprawnia Cię do brania udziału w promocjach i całym programie lojalnościowym związanym z kartą.

Rejestracja karty Lewiatan krok po kroku:

  1. Udaj się do sklepu Lewiatan
  2. Podczas robienia zakupów poproś kasjera o wydanie karty Lewiatan
  3. Zarejestruj kartę na stronie karta.lewiatan.pl/rejestracja/
  4. Podczas rejestracji podaj numer karty i swój numer telefonu oraz adres email
  5. Przy dokonywaniu kolejnych zakupów okaż kartę kasjerowi

Karta lewiatan punkty

Jak już wiesz dokonując zakupów zdobywamy punkty, a te przyznawane są na podstawie wartości zakupów. W celu zdobycia punktów musimy dokonać zakupów na kwotę powyżej 10 zł i przekazujemy kartę Lewiatan kasjerowi. Przelicznik punktów wygląda w taki sposób, że za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 punkt.

Wysokość bonów:

  • 10 zł – 200 punktów
  • 20 zł – 390 punktów
  • 50 zł – 950 punktów

Dodatkowo poza punktami podstawowymi możesz spodziewać się promocji, w których będą naliczane dodatkowe punkty, albo będą czekać na ciebie konkursy i nagrody dodatkowe. Zostaniesz o nich poinformowany za pośrednictwem SMS, który zostanie wysłany na numer podany przy rejestracji karty. Po rejestracji karty zyskujemy darmowe 100 punktów do wykorzystania na start.

Czytaj również  Hubba Bubba gdzie kupić

Punkty zebrane na karcie możesz wymieniać na bony lub bony elektroniczne tzw. e-bony, które będą posiadać nominał na podstawie, którego będziesz mógł dokonać zakupów w sklepie. Istotną informacją jest to, że nie możesz wymienić ich na gotówkę a w przypadku niewydania pełnej kwoty bonów, nie jest zwracana reszta, więc dobrze zaplanuj swoje zakupy.

W dalszej części regulaminu można dowiedzieć się, że na wykorzystanie punktów zamienionych na bon mamy 30 dni, jeżeli tego nie zrobimy zarówno bon jak i punkty, które na niego wydaliśmy przepadają. Dodatkowo zebrane punkty w roku kalendarzowym przepadają z 1 stycznia nowego roku.

Pamiętaj również o tym, że punkty na karcie Lewiatan nie pojawią się za zakupy alkoholowe, tytoniowe, leki, zdrapki, doładowania i kilka innych produktów.

Jak sprawdzić punkty na karcie Lewiatan? – punkty możesz sprawdzić pytając o to kasjerkę podczas robienia zakupów, albo sprawdzając samodzielnie logując się do panelu klienta.

Numer karty Lewiatan

Numer karty Lewiatan dostępny jest z tylnej strony karty zaraz pod miejscem na podpis. Chodzi o numer przypisany do kodu kreskowego. Numer karty składa się z 13 cyfr.

Karta Lewiatan nie zwlekaj i zaoszczędź na zakupach

Jak widzisz karta Lewiatan to rzeczywiste korzyści dla osób robiących zakupy w tej sieci supermarketów. Nie płacąc niż możemy zaoszczędzić kilkadziesiąt złoty co zawsze jest przyjemną sprawą dla domowego budżetu. Warto należeć do programów lojalnościowych, dzięki nim można realnie zmniejszyć comiesięczne wydatki, bez żadnych kosztów początkowych. Jeżeli korzystasz z programu lojalnościowego Lewiatan daj nam znać co o nim sądzisz.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój