Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta Leroy Merlin

Posted by

leroy merlin karta dom

Leroy Merlin karta dom to program lojalnościowy dla klientów sieci tych sklepów. Skierowana do kupujących w Leroy Merlin karta klienta to możliwość uzyskania oszczędności poprzez zbieranie punktów. Oferowana przez Leroy Merlin karta stałego klienta to zbieranie punktów za zakupy w sieci sklepów, przeliczanych według odpowiedniego przelicznika. Uzbieranie odpowiedniej kwoty daje możliwość wykorzystania ich na ponowne zakupy.

Leroy Merlin karta Dom co daje?

Programy lojalnościowe znane są od dawna, dlatego oferowana przez Leroy Merlin karta dom cieszy się bardzo dużą popularnością. Oferowany przez Leroy Merlin program lojalnościowy daje możliwość uzyskania korzyści po zebraniu wskazanej ilości punktów.

Jego plusem na pewno jest to, że Leroy Merlin program Dom daje możliwość korzystania zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też online.

 • Dostęp do specjalnych ofert
 • Historia zakupów
 • Zwrot towarów bez faktur i paragonów
 • Rabaty za punkty
 • Inne

Dla użytkowników program Leroy Merlin karta klienta to również możliwość korzystania z okresowych promocji za zebrane punkty. Wystarczy zebrać ich odpowiednią ilość, co często nie jest trudne, zważywszy na sumy, jakie klienci wydają na zakupy. Warto znać również programy lojalnościowe innych sieci jak Biedronka czy Lewiatan.

Jak założyć kartę dom Leroy Merlin?

Założenie karty klienta Leroy Merlin nie jest trudne. W tym celu można poprosić o wyrobienie jej w sklepie stacjonarnym lub zarejestrować się online, aby mieć możliwość korzystania z programu. Leroy Merlin karta Dom w przypadku zakupów online jest automatycznie przypisana do konta.

 1. Wejdź na stronę https://programdom.leroymerlin.pl/rejestracja?type=dom
 2. Uzupełnij dane osobowe
 3. W punkcie 4 jeżeli masz już kartę w formie fizycznej, podaj jej numer, jeżeli jej nie masz kliknij Dalej
 4. Zaznacz zgody
 5. Na podany adres Email dostaniesz numer karty
Czytaj również  Gdzie kupić drożdże

Ponadto Leroy Merlin program dom jest dostępny również w aplikacji, którą bez problemu można pobrać za darmo. Jak chodzi o program taki jak właśnie karta Leroy Merlin opinie klientów są bardzo pozytywne. Dlatego z każdym rokiem rośnie ilość jego użytkowników.

Leroy Merlin karta dom jak sprawdzić punkty?

Zasadą programu Leroy Merlin jest zbieranie punktów za zakupy. Dostępny w Leroy Merlin program dom umożliwia wymianę zebranych punktów na bony, w zależności od wyboru klienta. Nie ma problemu dla użytkowników programu Leroy Merlin karta dom jak sprawdzić punkty, są one dostępne na koncie klienta online lub w aplikacji.

 • Na swoim koncie lojalnościowym (na www.leroymerlin.pl sekcja Programy lojalnościowe),
 • W Punkcie Informacyjnym Sklepu,
 •  W kasie, dokonując płatności.

Co więcej, klient widzi także ile punktów brakuje mu do możliwości aktywowania konkretnego kuponu. Osoby zainteresowane tym, jak założyć kartę dom Leroy Merlin nie powinny mieć z tym problemu. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z możliwości, jakie daje aplikacja.

Leroy Merlin wymiana punktów na Bon

Uzbierane w programie punkty klienci mogą wymieniać na bony. Leroy Merlin karta dom daje możliwość wymiany punktów na rabaty. Ich wysokość uzależniona jest od ilości zebranych punktów. Wystarczy jedynie 500l, aby móc aktywować bon w wysokości 5 procentowego rabatu na zakupy.

Co ciekawe, nawet w przypadku takich zakupów z bonem Leroy Merlin karta stałego klienta daje możliwość uzyskania dodatkowych punktów. Ponadto uczestnicy programu mogą skorzystać z wymiany punktów na bony promocyjne, pojawiające się okresowo na stronie i w aplikacji.

Leroy Merlin ile punktów za złotówkę

Aby móc korzystać z opcji, jakie daje Leroy Merlin karta dom należy uzbierać odpowiednią ilość punktów. Klienci często chcą wiedzieć, jak to wygląda w Leroy Merlin ile punktów za złotówkę otrzymają, aby móc sobie określić kiedy zbiorą ich wystarczająco na rabat.

Czytaj również  Karta Skarbonka Auchan

Podstawowym przelicznikiem jest otrzymanie 1 punktu za każde 5 zł wydane na zakupy. Jeśli jednak podczas zakupów klient korzysta z bonu promocyjnego uzyskanego z programu, wówczas dostanie 1 zł za każde wydane 10 zł.

Często klienci uzyskują minimum w bardzo krótkim czasie, ponieważ w markecie budowlanym robią spore zakupy. Karta Leroy Merlin opinie ma bardzo dobre, co tym bardziej zachęca do korzystania z niej.

Karta Leroy Merlin

Karta Leroy Merlin to dobry sposób na spore oszczędności. Klienci mogą bez problemu wybrać moment, w którym będą chcieli wykorzystać rabat. Wiele osób decyduje się na to w momencie, gdy mają dokonać większych zakupów.

Wówczas nawet 5 procent rabatu z kuponu może oznaczać sporą kwotę pozostająca w portfelu. Wystarczy jedynie zgłosić chęć skorzystania z rabatu podczas płacenia za zakupy. Leroy Merlin program dom to ciekawa propozycja dla osób, które lubią oszczędzać.

Na pewno warto sięgać po kartę Leroy Merlin program dom, bowiem daje ona wymierne korzyści. Klienci wskazują przede wszystkim na to, że mają stały dostęp zarówno do ilości punktów jak też do informacji o rabatach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *