Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta klienta Społem

Posted by

karta klienta społem

Sieć sklepów społem znana jest w całej Polsce z wysokiej jakości produktów oraz atrakcyjnych cen. Dlatego też społem program lojalnościowy cieszy się dziś coraz większym zainteresowaniem. Warto podkreślić, iż program Społem znaczy razem obowiązuje na terenie całej Polski, dzięki czemu klienci mogą korzystać z jego benefitów zarówno podczas wczasów nad morzem, wypadu w góry, jak i w trakcie normalnych, codziennych zakupów. Polecamy również programy lojalnościowe innych sieci jak Biedronka czy Pepco. Jakie korzyści czekają na uczestników programu lojalnościowego Społem znaczy razem?

Karta klienta Społem – jakie korzyści?

Ceny żywności stale rosną i nikogo nie dziwi już tak duży impakt dynamiki ich wzrostu. Dlatego też szukamy oszczędności, nie chcąc jednocześnie rezygnować z wysokiej jakości produktów. Ogólnopolska sieć sklepów Społem znana jest z dobrych produktów oraz atrakcyjnych ofert – to właśnie z tego powodu Społem cieszy się tak duży zainteresowaniem i jest dla wielu osób sklepem do którego chodzi się codziennie.

Wszyscy klienci, którzy regularnie robią w Społem zakupy, mogą zaoszczędzić jeszcze więcej rejestrując się w programie lojalnościowym.

W celu przystąpienia do tego atrakcyjnego programu należy w pierwszej kolejności wyrobić kartę klienta społem. Jest to podstawowy wymóg, dzięki któremu będziemy mogli oszczędzać duże sumy pieniędzy na codziennych zakupach. Program lojalnościowy Społem znaczy razem, to zdecydowanie atrakcyjna oferta dla osób, które często robą zakupy w sieci sklepów Społem.

 Karta Społem – jak się zarejestrować?

Społem karta klienta jest niezbędna, aby w pełni przystąpić do programu lojalnościowego Społem znaczy razem. Sam proces rejestracji karty jest prosty i bardzo przejrzysty, dzięki czemu każdy będzie w stanie sobie z nim poradzić.

Czytaj również  Oceny na studiach – skala ocen

Na początek warto zaznaczyć, karta klienta społem może zostać odebrana w dowolnym sklepie Społem – podczas zakupów wystarczy powiedzieć, że chce się przystąpić do programu lojalnościowego.

Wówczas kasjerka lub kasjer wydadzą kartę, którą następnie należy zarejestrować.

Sam proces rejestracji karty przebiega szybko i sprawnie, dzięki temu, iż jest on online. Wystarczy wejść na stronę naszego lokalnego sklepu Społem, zaś tam zostajemy przekierowani do strony rejestracyjnej.

Karta klienta społem rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego formularzu, w którym wpisujemy swoje dane, typu imię i nazwisko, data urodzenia, etc. Warto zaznaczyć, że już na samym początku możemy zgarnąć dodatkowe punkty za sam fakt rejestracji – 40 punktów naliczane jest za samą rejestrację, zaś podanie numeru telefonu, adresu e-mail i wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zapewnia dodatkowe 30 punktów.

Warto podkreślić, iż punkty bonusowe naliczane są wyłącznie podczas pierwszej rejestracji – późniejsze dodanie danych nie powoduje naliczenia punktów bonusowych.

Społem karta klienta jak sprawdzić punkty?

Ideą społem programu lojalnościowego, jest zbieranie punktów, które następnie można wymienić na e-bony o konkretnych kwotach. Dzięki temu codzienne zakupy realnie przyczyniają się do naszych oszczędności, co daje spore oszczędności.

Zapis transakcji na karcie i koncie klienta nalicza punkty. Po przekroczeniu konkretnej granicy punktowej, uczestnik może aktywować e-bony w wartości od 10 do nawet 50 złotych na dowolne produkty w sieci sklepów społem.

Społem karta klienta jak sprawdzić punkty? Otóż można zrobić to na dwa sposoby. Pierwszą metodą jest zalogowanie się na stronie www.spolem.pl karta klienta, gdzie wyświetlana jest aktualna liczba naliczonych punktów.

Drugą metodą jest aplikacja społem, która na bieżąco informuje o ilości punktów.

Społem aplikacja

Aplikacja społem to doskonały sposób na to, aby na bieżąco monitorować ilość zbieranych punktów. Co więcej, w aplikacji można także przeglądać aktualne promocje, wyszukiwać sklepy Społem w konkretnej lokalizacji.

Czytaj również  Marakuja gdzie kupić

Aplikacji możemy także używać jako karty klienta. Na bieżąco możemy także sprawdzać progi graniczne e-bonów, dzięki czemu korzystanie z programu lojalnościowego Społem znaczy razem jest jeszcze prostsze i bardziej przystępne. Aplikacja jest w pełni darmowa i można ją ściągnąć ze sklepu Google Play. Instalacja zajmuje kilka chwil, zaś sama aplikacja nie zajmuje dużo miejsca.

Karta Społem – program lojalnościowy do którego warto dołączyć

Program lojalnościowy Społem znaczy razem, to idealny sposób na oszczędzanie na zakupach w sklepach społem. Gromadzone punkty gwarantują e-bony, którymi płacić możemy za wszystkie produkty w sklepach społem, co jest bardzo atrakcyjną nagrodą. Warto podkreślić także, iż społem karta klienta może być wykorzystywana we wszystkich sklepach Społem, niezależnie od tego czy jesteśmy w rodzinnym mieście, czy na wakacyjnym wyjeździe. W tym momencie do programu lojalnościowego Społem znaczy razem dołączyło blisko 700 sklepów z 50 polskich miast. Rozmach tego przedsięwzięcia pokazuje, że ten program lojalnościowy jest po prostu bardzo opłacalny dla wszystkich, którzy robią zakupy w sklepach Społem na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *