Karta Hebe – program lojalnościowy

Karta Hebe to karta lojalnościowa dla klientów niezwykle popularnej sieci drogerii. Program lojalnościowy Hebe, podobnie jak w przypadku wielu innych ma za zadanie przyciągnąć klientów i zachęcić do dokonywania zakupów właśnie w sieci tych drogerii. Dla osób, które wciąż zastanawiają się, co daje karta Hebe i przede wszystkim jak ją założyć odpowiedź można znaleźć bez problemu w odpowiednich regulaminach drogerii. Ze względu na wiele korzyści, jakie daje jej stosowanie jest ona doskonałym pomysłem na oszczędzanie, bowiem jej użytkownicy mogą liczyć na wiele atrakcyjnych rabatów.

Karta Hebe

Karta Hebe to nazwa programu lojalnościowego dla klientów sieci drogerii Hebe. Osoby zainteresowane jej posiadaniem muszą zarejestrować się w programie dla klientów. W zależności od sposobu dołączenia do programu klient może otrzymać elektroniczną kartę lub pobrać aplikację.

Oczywiście wszystkie wydane wcześniej plastikowe karty pozostają ważne, dlatego klienci będący w programie dłuższy czas nie muszą ich wymieniać. Program lojalnościowy Hebe to dla jego użytkowników możliwości skorzystania z bardzo wielu korzyści, dzięki czemu mogę rzece wszystkim sporo oszczędzić.

Każdy z pewnością znajdzie najbardziej interesujące dla siebie propozycje. Klienci regularnie dokonujący zakupów z kartą Hebe mogą liczyć na uzyskanie statusu VIP swojego konta co daje dodatkowe korzyści. Koniecznie sprawdź również programy innych drogerii Natura czy Jawa.

Co daje karta Hebe?

Karta Hebe to bardzo wiele możliwości, w śród których królują przede wszystkim spore rabaty na ulubione produkty. Mogą one wynosić aż do 60 procent, co skutkuje pozostawieniem w portfelu znacznych sum.

Z pewnością wiele osób ucieszą personalizowane oferty zniżek i rabatów, dostosowane do najczęściej kupowanych przez nich produktów. Ponadto karta lojalnościowa zapewnia także możliwość skorzystania z darmowej dostawy przy niższej kwocie niż niezarejestrowani w programie użytkownicy.

 • Rabaty do -60%
 • Bon powitalny o wartości 10zł
 • Zniżki dla rodziców (Program Pierwsze Kroki)
 • Personalizowane oferty
 • Darmowa dostawa od 15zł dla zalogowanych

Dla nowych użytkowników program jest możliwością zdobycia bonu na powitanie, a dla rodziców interesujących zniżek na produkty dla dzieci.

Jak założyć kartę Hebe?

Założenie karty Hebe nie jest większym problemem, można to zrobić na kilka sposobów. Jednym z nich jest założenie konta użytkownika programu podczas wizyty w sklepie. Klienci wypełniają odpowiedni formularz, po czym otrzymują od pracowników drogerii kartę. Innym sposobem jest rejestracja w drogerii online, co daje możliwość uczestnictwa w programie.

 1. Wejdź na stronę https://www.hebe.pl/karta-hebe.html
 2. Wybierz opcje założenia konta na stronie
 3. W nowym oknie wybierz „Nie mam karty HEBE”
 4. Wypełnij wszystkie wymagane dane osobowe i kliknij „Wyślij”
 5. W odpowiedzi otrzymasz Numer Twojej karty HEBE wraz z kodem kreskowym.
 6. Podczas zakupów w Hebe możesz okazywać tę kartę zamiennie z Twoją fizyczną kartą My Hebe.

Jeśli jednak ktoś lubi nowinki technologiczne, może zdecydować się na rejestracje przy pomocy aplikacji, dostępnej do pobrania na telefon. Każdy może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie formę.

Karta Hebe online?

Kartę Hebe można założyć na wiele sposobów, jednym z nich jest rejestracja na stronie drogerii online. Każdy kto jej dokona automatycznie ją otrzymuje, i dokonując zakupów w Internecie ma dostęp do atrakcyjnych zniżek i innych możliwości, jakie daje.

Przy zakupach online karta daje możliwość uzyskania darmowej dostawy już przy zakupach za kwotę 15 złotych. Ponadto tak samo jak w przypadku drogerii stacjonarnych zakupy w Internecie to korzystanie z atrakcyjnych rabatów czy zniżek dla rodziców.

Plusem jest na pewno to, że już sama rejestracja online daje dostęp do karty Hebe. Ze względu na fakt, że zakupy w sieci wybiera coraz więcej osób, rośnie ilość użytkowników kart Hebe online.

Karta Hebe bon powitalny?

Karta Hebe dla nowych użytkowników to możliwość uzyskania bonu powitalnego. Jego zdobycie nie jest trudne, jednak należy pamiętać o wydaniu zgody na przesyłanie wiadomości drogą elektroniczną każdy klient, który takową zgodę wyrazi, otrzymuje na swoją kartę Hebe bon powitalny w wysokości 10 zł brutto.

Aby możliwe było jego wykorzystanie, należy dokonać zakupów z zastosowaniem karty Hebe na kwotę minimum 40 złotych brutto. Wówczas kwota bonu powitalnego zostanie odliczona od kwoty rachunku. Z pewnością jest to miły gest dla nowych użytkowników.

Czy warto mieć kartę Hebe?

Dla użytkowników karta Hebe to bardzo wiele możliwości. Atrakcyjne rabaty na produkty to z pewnością jedna z najważniejszych korzyści. Jednak rodzice mogą dzięki niej liczyć na dodatkowe rabaty na produkty dla dzieci, co pozwoli im sporo oszczędzić.

Dla kupujących sporo karta Hebe daje możliwość uzyskania konta VIP, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Na pewno jej zaletą jest to, że karta Hebe może być stosowana w różnych formach. Dostęp do niej możliwy je online jak również w aplikacji czy w tradycyjnej formie karty.

Karta Hebe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność. Program lojalnościowy Hebe pozwala bowiem sporo oszczędzić, co cieszy użytkowników. Nie ma problemu z tym, jak założyć kartę, bowiem karta lojalnościowa Hebe jest dostępna w wielu opcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *