Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Karta dużej rodziny Lidl – korzyści

Posted by

karta dużej rodziny lidl

W praktyce każda większa sieć supermarketów lub punktów sprzedażowych posiada swoje własne karty lojalnościowe. W praktyce zapewniają one dostęp do szerokiego spektrum bonusów, a także promocji, które nie są dostępne dla klienta, jeśli nie posiada on np. karty dużej rodziny Lidl.

Niemiecka marka w tym aspekcie stworzyła specjalną ofertę dla rodzin wielodzietnych i rozbudowanych. KDR Lidl zdecydowanie poprawia sytuację ludzi, którzy posiadają więcej niż jedno dziecko. Co można więc kupić w Lidlu na kartę dużej rodzin? Zachęcamy również do sprawdzenia aplikacji Lidl.

Karta dużej rodziny Lidl – jak założyć?

Jeśli nie wiesz jak, to w celu założenia w Lidlu Karty Dużej Rodziny trzeba posiadać państwową kartę o tej samej nazwie. Stanowi ona idealne rozwiązanie, jeśli zaliczasz się do takiego typu osób, to możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych rabatów ma podstawowe produkty, które zawsze przydadzą się opiekunom w rodzinie wielodzietnej.

Zniżki na kartę dużej rodziny Lidl stanowią idealne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić bardzo duże kwoty. Dzięki nim można wyposażyć się praktycznie w szerokie spektrum artykułów szkolnych dla dzieci, a także zeszytów, długopisów, zeszytów i wiele innych.

Co można kupić w Lidlu na kartę dużej rodziny?

W ramach karty duża rodzina Lidl, każdy członek rodziny wielodzietnej posiadający państwową kartę otrzyma rabat na szerokie spektrum artykułów pierwszej potrzeby. Pozwolą one w 100% zaoszczędzić duże kwoty, które wynikają i tak z niezbędnych wydatków. Rabat dotyczy wysokości 10% na artykuły z oferty Lidl takie jak:

  • świeże pieczywo w ramach strefy Chrupiące z Pieca
  • świeże i przepyszne owoce i warzywa dostępne w ramach strefy Ryneczek Lidla
  • apetyczne dania dla dzieci w słoiczkach Bebiprima bądź Bobovita, HiPP i Lupilu
  • produkty marki W5, jeśli chodzi o środki czystości, Cien,
  • produkty marki Crownfield na śniadania pyszne i pożywne,
  • artykuły przemysłowe, jak piórniki, plecaki, tornistry i akcesoria do szkoły dla maluchów,
  • tekstylia dziecięce i młodzieżowe jak odzienie, bluzy, spodnie, jeansy, i kurtki dla dzieci,
  • ubranka, bieliznę, skarpetki, majtki, podkoszulki.
Czytaj również  Gdzie kupić folię bąbelkową

Karta duża rodzina Lidl zapewnia posiadaczowi dostęp do szerokiego spektrum produktów w dużo niższej cenie, bo aż o 10% obniżonej za sprawą rabatu. W praktyce rodzice otrzymują bardzo dużą pomocą na artykuły pierwszej potrzeby, które i tak trzeba będzie zakupić. Jak założyć kartę dużej rodziny w Lidl, to z pewnością warto to zrobić i z niej regularnie korzystać w praktyce.

Zniżki w Lidlu na kartę dużej rodziny

W jaki sposób można ją otrzymać? Przede wszystkim trzeba być być posiadaczem Karty Dużej Rodziny. Zniżki są w takiej sytuacji zdecydowanie bardziej atrakcyjne, w szczególności na najbardziej podstawowe produkty. Warto mieć na uwadze, że rabat przysługuje tylko na produkty objęte akcją.

W odróżnieniu od innych rabat ten wynikający z niniejszej promocji sumowany jest także z innymi rabatami i uprawnieniami uzyskanymi w ramach promocji. Wyjątek stanowi, jeśli w zasadach danej akcji promocyjnej określono inaczej. W celu skorzystania z KRD Lidl, posiadacz musi poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny Lidl i chciałby na jej podstawie wykorzystać rabat.

Dodatkowo klient musi okazać KRD Lid wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. W ramach akcji oferowanej przez kartę dużej rodziny Lidl rodzice wielodzietni mogą przeznaczyć większą ilość środków zaoszczędzonych na artykułach pierwszej potrzeby, aby zapewnić dzieciom dodatkową edukację oraz np. zajęcia pozaszkolne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *