Karta Decathlon

Karta stałego klienta Decathlon pozwala uzyskać dostęp do szeregu benefitów. Można ją otrzymać na kilka sposobów i zdecydowanie warto jest to zrobić. Wystarczy bowiem wypełnić prosty formularz lub podejść do stanowiska obsługi klienta w sklepach stacjonarnych. Klient w ramach My Card Decathlon zyskuje dostęp do możliwości zbierania punktów lojalnościowych. Karta Decathlon jest wirtualna i pozwala na skorzystanie ze specjalnych ofert i promocji, przygotowywanych specjalnie dla stałych klientów. Dodatkowo użytkownik może także rozszerzyć gwarancję na niektóre produkty. Na tym natomiast korzyści się nie kończą. Co daje więc karta Decathlon?

Karta lojalnościowa Decathlon – zasady przyznawania punktów

Punkty lojalnościowe przyznawane są za nabycie produktów, a także usług w sklepach Decathlon. Karta jest niezbędna w celu otrzymania ich w trakcie dokonywania zakupów. Dodatkowo naliczone zostają one na konto Decathlon klienta, do którego jest przypisana okazana przy nabyciu karta.

Punkty lojalnościowe dodane zostają do 48 godzin od transakcji w sklepie. Jeśli klient nie miał przy sobie karty, to ma prawo dwa razy w roku dodać punkty z pomocą paragonu za pośrednictwem swojego konta na stronie internetowej marki. 1 Punkt naliczany jest za każde 1 zł wydane w kasie, a niepełne kwoty zaokrąglane są w dół.

Co dają punkty lojalnościowe w sieci Decathlon? Klient otrzymuje bon lojalnościowy o wartości 20,00 zł za każde uzbierane 1000 pkt.

Warto tutaj zaznaczyć, że nie są one naliczane w przypadku zakupów zrealizowanych w całości bądź części przy pomocy karty podarunkowej Decathlon bądź wygenerowanego wcześniej bonu. Punkty lojalnościowe przyznawane są wyłącznie za zakup towarów i usług nieprzecenionych, a w przypadku płatności kartą Decathlon Mastercard i Decathlon klient otrzymuje ich o 50% więcej.

Jak zarejestrować kartę Decathlon?

Dokonać można tego stacjonarnie po wypełnieniu Formularza Rejestracyjnego przy stanowiskach My Card w sklepach Decathlon, jak i również zarejestrować kartę Decathlon można internetowo. Karta jest wirtualna, a klient może posługiwać się nią przy użyciu smartfona. W przypadku rejestracji na stanowisku My Card, do rąk klienta trafia zarejestrowana wirtualna karta, która jest od razu aktywna.

Rejestracja karty Decathlon:

  1. Na stanowisku My Card w sklepach Decathlon
  2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie Decathlon
  3. Po wypełnieniu formularza z poziomu aplikacji Decathlon
  4. Po wypełnieniu formularza w aplikacji CubeInStore

Karta Decathlon – jak sprawdzić punkty?

To bardzo proste. Posiadacz Karty Decathlon może sprawdzić punkty zebrane dotychczas za pośrednictwem własnego konta na stronie internetowej decathlon.pl, jak i również pytając w Punkcie Obsługi Klienta dowolnego sklepu Decathlon. Dodatkowo istnieje możliwość zapytania o stan punktów telefonicznie pod numerem telefonu 800 808 007, a także za pośrednictwem kontakt@decathlon.pl mailowo.

Sposoby na sprawdzenie punktów na karcie Decathlon:

  1. Zalogowanie na koncie osobistym na stronie decathlon
  2. Pod numerem telefonu 800 808 007
  3. Mailowo kontakt@decathlon.pl
  4. Zapytać w Punkcie Obsługi Klienta

Bony lojalnościowe Decathlon

Punkty lojalnościowe Decathlon przeliczane są w sposób automatyczny na bony lojalnościowe. Decathlon pozwala wykorzystać uzbierane punkty w całości bądź w części, poprzez sprzedaż internetową, a także w dowolnym sklepie stacjonarnym.

Bony Lojalnościowe Decathlon wysyłane są w formie elektronicznej na wskazany przez klienta adres poczty elektronicznej i uprawniają do zakupu towarów i usług przez 90 dni od ich wygenerowania. Sklepy nie wypłacają gotówki, jeśli kwota bonu nie została wykorzystana w całości. Nie ma możliwości wymiany punktów lojalnościowych Decathlon, a tym samym bonów na gotówkę. W razie zgubienia lub kradzieży punkty przepadają.

Karta Decathlon – co daje?

Rejestracja jest bardzo prosta i można dokonać jej w punkcie MyCard Decathlon lub za pośrednictwem internetu. Klient otrzymuje dzięki karcie klienta Decathlon dostęp do możliwości zbierania, w zamian za zakup towarów i usług, punktów lojalnościowych. Decathlon za każdą 1 zł nalicza 1 punkt, a za 1000 zebranych wygenerować można bon lojalnościowy o wartości 20 zł. Decathlon umożliwia w ramach swoich sieci nabywanie w ten sposób kolejnych produktów.

Punkty Decathlon dają więc klientowi możliwość cashbacku części środków, które i tak zainwestował w dowolnym sklepie stacjonarnym lub za pośrednictwem internetu. Jak sprawdzić punkty na karcie Decathlon? Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z działem obsługi klienta, zapytać o ich liczbę w punkcie stacjonarnym w sklepie lub sprawdzić w indywidualnym profilu na stronie głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *