Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak zastrzec numer Heyah

Posted by

jak zastrzec numer heyah

Jak zastrzec numer w Heyah tak, żeby wyświetlał się jako prywatny i odbiorca nie wiedział kto dzwoni? Chcąc zachować swoją prywatność w sieci Heyah możesz to zrobić w prosty sposób. Dzięki zastrzeżonemu numerowi jesteśmy w stanie zdecydowanie lepiej chronić naszą prywatność. Jak powszechnie wiadomo większość firm zbiera nasze dane a wycieki baz danych nie należą do niczego wyjątkowego. Warto również zastrzec numer ze względu na natarczywe telefony marketingowców. Jak widzisz zastrzeżenie numeru w Heyah jest sensowne i można zrobić to w kilku krokach.

Jak zastrzec numer w Heyah jednorazowo?

Heyah daje swoim klientom możliwość zastrzeżenia numeru jednorazowo i na stałe. Wystarczy dobrze wczytać się w regulamin usługi telekomunikacyjne Heyah To Ja Widoczny, aby zrozumieć, jak to działa. Pamiętaj jednak, że zastrzeżenie numeru telefonu w ten sposób nie działa zza granicy, w sieciach, gdzie nie można korzystać z tej usługi czy podczas dzwonienia na numery alarmowe.

  1. Wpisz #31#
  2. Następnie podaj numer telefonu
  3. Wybierz zieloną słuchawkę

Posłużmy się tutaj przykładem dla powyższej instrukcji, uznajmy, że numer, pod który dzwonisz to 123456789, w takim wypadku, jeżeli chcesz zastrzec swój numer podczas tej rozmowy wybierz numer #31#123456789 i wybierz zieloną słuchawkę.

Usługa zastrzegania numeru w Heyah jest darmowa, a jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystko działa prawidłowo, możesz zadzwonić w pierwszej kolejności do swojego znajomego i poprosić o inf. Czy numer był zastrzeżony.

Żeby zastrzeganie numeru działało prawidłowo, musisz aktywować jest przez stronę internetową/infolinię albo biuro obsługi klienta.

Jak ukryć numer telefonu w Heyah na stałe w Androidzie?

Istnieje również metoda systemowa na zastrzeganie numeru telefonu Heyah i innych operatorów. Jeżeli chcesz skorzystać z tej metody musisz wykonać poniższą instrukcję:

  1. Wejdź w ustawienia telefonu
  2. Znajdź ustawienia połączeń
  3. Wejdź w ustawienia dodatkowe
  4. Wybierz zakładkę ID rozmówcy
  5. Wybierz opcję Ukryj numer
Czytaj również  Konfiguracja MMS Netia w kilku krokach

Gotowe Twój numer w Heyah od teraz jest ukryty. Warto przetestować, czy ta metoda działa, gdyż można natknąć się na opinie, że nie zawsze numer jest prawidłowo ukrywany. Mam nadzieję, że wyżej opisane metody na to jak zastrzec numer w Heyah podziałały i nie było problemu z aktywowaniem tej usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *