Jak zarejestrować numer na kartę nju mobile

Estimated read time 3 min czytania

Rejestracja numeru na kartę w nju mobile przebiega podobnie jak u innych operatorów. Obowiązek rejestracji karty SIM ma każda osoba chcąca wykonywać połączenia, nie dotyczy to tylko jednej sieci czy osób korzystających z pakietów na kartę. Rejestracja karty SIM to konieczność i nic z tym nie zrobimy, a operatorzy tacy jak nju mobile starają się nam to ułatwić jak tylko mogą, w końcu chodzi o ich finanse. Numer w nju mobile zarejestrujesz na dwa główne sposoby, a mając już kartę w nju rejestracja kolejnych numerów jest zdecydowanie prostsza.

Jak zarejestrować kartę w nju mobile?

Najpopularniejszym sposobem na rejestrację karty w nju mobile jest skorzystanie z punktów sprzedaży. Cała procedura jest naprawdę prosta, należy zabrać ze sobą dowód tożsamości i kartę SIM, która ma zostać zarejestrowana a następnie udać się do jednego ze wskazanych punktów. Na miejscu pracownik wprowadzi Twoje dane do systemu i karta w nju mobile zostanie aktywowana. Operator nju mobile zazwyczaj rejestruje karty do 24 godzin, ale możliwe, że będziesz musieć poczekać na to nieco dłużej. Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia muszą przyjść z osobą dorosłą (to na opiekuna dokonywana jest rejestracja numeru). Firma nju mobile nie posiada własnych punktów, rejestracji możesz dokonać w:

 • Salony Orange
 • Kioski i Salony Ruch
 • Poczta Polska
 • InMedio
 • Kolporter
 • Świat prasy
 • Relay
 • MEdiaExpert
 • NeoNet
 • Salony NC+
 • Stacje paliw Statoil

Dokładna lista punktów prowadzących rejestrację kart nju mobile znajduje się poniżej:

 • https://www.njumobile.pl/rejestracjanumeru

Rejestracja numeru nju mobile przez internet

Ta opcja dostępna jest wyłączenie dla osób posiadających konta bankowe w Millennium, Podkarpacki Bank Spółdzielczy albo ING. Po zalogowaniu do konta masz możliwość przejścia do zakładki „rejestracja numeru” gdzie przechodzisz przez kilka kroków.

 1. Zaloguj się do konta online Millenium Bank
 2. Przejdź do zakładki bankowość mobilna
 3. Wybierz opcję zarejestruj numer na kartę
 4. Podaj numer telefonu i karty SIM
 5. Potwierdź rejestrację karty
Czytaj również  JAK ZACHOWAĆ O BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE? PORADNIK Z ZASADAMI, KTÓRE WARTO STOSOWAĆ

Proces rejestracji karty w nju mobile nie zajmie dużo czasu, gdyż bank posiada już Twoje dane personalne. Po dokonaniu rejestracji numeru dostaniesz SMS z potwierdzeniem, pamiętaj, że weryfikacja może trochę potrwać.

Rejestracja karty nju mobile u listonosza

To wciąż nie wszystkie sposoby na rejestrację karty SIM w nju mobile. Szczególnie w przypadku osób starszych ciekawą opcją wydaje się możliwość rejestracji numeru podczas wizyty listonosza.

 1. Zakomunikuj listonoszowi chęć zgłoszenia numeru do rejestracji
 2. Wyślij SMS o treści NUMER pod 80190 i pokaż listonoszowi SMS zwrotny oraz dowód osobisty

Usługa rejestracji konta u listonosza dostępna jest na ternie całej Polski.

Rejestracja kolejnego numeru w nju mobile przez SMS

Jeżeli posiadasz już numer w nju mobile dodanie kolejnego będzie znacznie prostsze. Wystarczy wysłać SMS o odpowiedniej treści pod numer 80280 w treści wpisując numer, który ma zostać doładowany. Po wykonaniu tej czynności otrzymamy SMS, na którego musimy udzielić odpowiedzi TAK. Instrukcja rejestracji karty nju mobile przez SMS wygląda tak:

 1. Napisz SMS o z numerem telefonu, który chcesz zarejestrować.
 2. Wyślij go pod numer 80280
 3. Otrzymasz wiadomość SMS (na telefon, który rejestrujesz), na którą odpowiedz „TAK”

Tak wygląda proces rejestracji z telefonu, który jest już aktywowany w nju mobile. Jeżeli robisz to z numeru, który ma zostać zarejestrowany, w treści SMS podaj numer już zarejestrowanego numeru. Na jedną osobę możesz zarejestrować do 5 numerów na jeden NIP do 100.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój