Technologia

Jak zarejestrować numer – kartę SIM w Plush

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Jak wiadomo Plush jest ściśle powiązany z marką Plus, więc i rejestracja karty Plush przebiega na podobnych zasadach. Obowiązek rejestracji numeru w Plush ma każdy użytkownik tej sieci. Wynika to z ustawy, która kilka lat temu nakazała rejestrację wszystkich kart SIM niezależnie od operatora. W Plush jest kilka sposobów rejestracji karty SIM i dzisiaj Ci o nich opowiemy.

Jak zarejestrować kartę w Plush?

Plush pozwala zarejestrować numer na kilka sposobów, ale w większość wypadków będziesz korzystać z tego, który zaraz opiszemy. Rejestracja karty w Plush odbywa się zazwyczaj w punktach sprzedaży. Karty Plush możesz zakupić i zarejestrować w:

 • Salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu
 • Kioskach i salonach RUCH
 • Neonet
 • Placówkach Poczty Polskiej

Jak wygląda proces rejestracji karty Plush w takich miejscach? Bardzo prosto, wystarczy zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz kartę SIM, która ma zostać zarejestrowana. Następnie pracownikowi podajemy nasze dane a on dokonuje rejestracji. Cały proces trwa kilka minut, a karta jest rejestrowana do 7 dni, zostaniesz poinformowany wiadomością SMS. Będąc osobą poniżej 13 roku życia musisz zabrać ze sobą osobę dorosła i to na nią zostanie dokonana rejestracja karty. Listę wszystkich placówek, w których dokonasz rejestracji karty znajdziesz tutaj:

 • https://www.plus.pl/mapa-salonow?p=rejestruj

Plush rejestracja karty SIM przez internet

Osoby posiadające konto w Millennium Bank mogą zarejestrować kartę Plush przez internet. W tym celu należy zalogować się do swojego konta online i wejść w zakładkę bankowość mobilna. Następnie wybierz opcję zarejestruj kartę i postępuj zgodnie z instrukcjami. Cały proces rejestracji numeru Plush przez internet wygląda tak:

 1. Zaloguj się do konta online Millenium Bank
 2. Przejdź do zakładki bankowość mobilna
 3. Wybierz opcję zarejestruj numer na kartę
 4. Podaj numer telefonu i karty SIM
 5. Potwierdź rejestrację karty
Czytaj również  Jak zrobić płotek w Minecraft?

Bank ma już Twoje dane personalne więc proces rejestracji karty przebiegnie szybko i bez żadnych problemów.

Rejestracja kolejnej karty w Plush

Zdecydowanie łatwiej mają osoby, które posiadają już numer w sieci Plus. W takim wypadku numer w Plush można zarejestrować na dane z umowy przez wiadomość SMS. W tym celu musisz wysłać darmową wiadomość SMS z telefonu osoby, która już ma zarejestrowaną kartę.

 1. Wyślij SMS „ZAREJESTRUJ NumerTelefonu NumerKartySIM
 2. Pod numer 80106

Przykład wiadomości SMS jaka powinna zostać wysłana w celu rejestracji karty PLUSH: ZAREJESTRUJ 601234567 123456789012. Na jedną osobę może być zarejestrowanych do 20 numerów.

Na tę chwilę to jedyne metody rejestracji karty i numeru w Plush. Niestety rejestracja przez internet w inny sposób niż za pośrednictwem banku nie jest możliwa. Również w innych sieciach proces rejestracji wygląda bardzo podobnie. Mam nadzieję, że wiesz już jak zarejestrować kartę SIM w Plush i nie będzie to stanowić dla Ciebie większego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *