Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak zarejestrować kartę SIM – numer T-mobile

Posted by

rejestracja karty t mobile

T-Mobile pozwala w prosty sposób zarejestrować kartę SIM i w tym artykule pokażemy Ci wszystkie metody na rejestrację numeru w T-Mobile. Obowiązek rejestracji karty SIM leży nie tylko na osobach chcących dołączyć do T-Mobile, ale również w innych sieciach komórkowych. Choć zostaliśmy do tego zmuszeni pod pozorem dbania o nasze bezpieczeństwo to nic nie wskazuje na to, żebyśmy w najbliższym stanie nie musieli już rejestrować kart SIM. Dlatego warto wiedzieć jak to zrobić, a większość operatorów oferuje podobne możliwości. Sprawdźmy zatem jak zarejestrować kartę w T-Mobile.

Jak zarejestrować kartę T-Mobile?

Podstawową metodą rejestracji karty w każdej sieci w tym T-Mobile jest udanie się do wybranych lokalizacji i osobiste dokonanie rejestracji. Jest to zalecana forma, która nie zajmuje dużo czasu i telefon można zarejestrować od razu podczas zakupu startera. W jakich miejscach można zarejestrować numer w T-Mobile?

 • Salony T-Mobile
 • Kioski i salony RUCH
 • Poczta Polska w tym u listonosza
 • InMedio
 • One Minute
 • Kolporter
 • Relay
 • Żabka
 • Auchan
 • Stacje paliw (BP, Statoil, Shell)
 • Teletorium

Pamiętaj, że podczas rejestracji wymagane jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, najlepiej dowodu osobistego oraz karty SIM, która ma zostać zarejestrowana. W przypadku osób poniżej 13 roku życia wymagana jest obecność osoby dorosłej, na którą zostanie zarejestrowana karta. W kwestiach formalnych to praktycznie wszystko, jeżeli jednak nie chcesz wychodzić z domu możliwa jest rejestracja numeru na kartę w T-Mobile przez internet.

Rejestracja karty T-Mobile przez internet

Ta opcja jest dostępna dla wybranych osób, bowiem należy posiadać dostęp do aktywnego konta bankowego w jednym z banków:

 • Bank Millennium
 • ING Bank
Czytaj również  Notebook a laptop – czym się różnią?

W celu dokonania rejestracji wykonaj poniższe kroki:

 1. Zaloguj się do wirtualnego konta banku Millennium albo ING
 2. Znajdź zakładkę „Rejestracja karty/numeru”
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami

Cały proces rejestracji przebiega bardzo szybko, gdyż bank posiada już Twoje dane personalne. Na ten moment jest to jedyna forma rejestracji numeru T-Mobile przez internet.

Rejestracja karty T-Mobile przez formularz rejestracyjny

Ciekawą opcją jest metoda rejestracji kart za pomocą formularza. W tym celu należy pobrać specjalny wniosek, w którym wypełniamy wszystkie pola w czytelny sposób. Do wniosku będzie konieczne dołączenie skanu dokumentu tożsamości. Wniosek można wysłać listownie albo na adres Email.

 1. Pobierz wniosek rejestracyjny
 2. Wypełni wniosek w czytelny sposób
 3. Zrób skany dokumentu
 4. Skany i Wniosek wyślij pocztą luba na adres email boa[at]t-mobile.pl w temacie wpisując „Rejestracja karty”

W miejsce “[at]” należy wstawić “@”. Jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę wniosku pocztą, należy zaadresować list na poniższe dane:

 • T-Mobile Polska S.A.
  Biuro Obsługi Klientów Heyah
  ul. Marynarska 12
  02-674 Warszawa

Link do wniosku:

 • https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00008/D_003_0012846.pdf

Jak zarejestrować kolejny numer w T-Mobile?

Osoby posiadające już zarejestrowany numer T-Mobile na abonament, mix lub na kartę mogą w zdecydowanie prostszy sposób dokonać rejestracji bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zadzwonić pod bezpłatny numer 606 606 606. Konsultant przypisze nowy numer do już zarejestrowanego numeru klienta.

Rejestracji można dokonać również za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile, w tym wypadku również wcześniej trzeba posiadać przynajmniej jeden numer w T-Mobile.

Jak sprawdzić czy numer T-Mobile jest zarejestrowany?

Po wykonaniu rejestracji należy odczekać aż numer zostanie zarejestrowany, zazwyczaj trwa to do 24 godzin. Status swojego numeru możesz sprawdzić przez wysłanie bezpłatnego kodu *100#. Wystarczy wpisać go na klawiaturze i zatwierdzić zieloną słuchawką.

2 odpowiedzi

 1. Awatar zdzislaw
  zdzislaw
  1. Awatar Fakty są Takie
   Fakty są Takie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *