Jak zarejestrować kartę SIM Heyah

Estimated read time 4 min czytania

Jak zarejestrować kartę SIM w Heyah? Nie jest to nic trudnego, co mamy nadzieję udowodnić w przystępny sposób tym artykułem. Każdy abonent Heyah ma obowiązek rejestracji numeru w wyniku ustawy przeciwdziałaniu terroryzmowi. Oczywiście taki obowiązek spoczywa również na posiadaczach kart u innych operatorów. Rejestracja karty SIM jest obowiązkowa i nic na to nie poradzimy, dlatego warto zainteresować się tym jak dokonać owej rejestracji w możliwie najprostszy sposób. Numer w Heyah można zarezerwować na dwa główne sposoby, podobnie jak to ma miejsce u innych operatorów oraz dwa dodatkowe. Sprawdźmy zatem jak zarejestrować numer w Heyah.

Jak zarejestrować kartę w Heyah?

Heyah wchodząc na rynek zaciekawiał wiele osób swoimi reklamami i przejściem na bardziej bezpośredni język w stosunku do klienta. W ślad za tym poszły udogodnienia jak łatwa rejestracja karty SIM w jednym z wielu punktów sprzedaży. Jeżeli chcesz zarejestrować numer w Heyah w 10 minut, wystarczy udać się do jednego z poniższych punktów:

 • Salony T-Mobile
 • Kioski i salony Ruch
 • Poczta Polska
 • InMedio
 • Kolporter
 • Relay
 • Carrefour
 • Auchan
 • Wybrane stacje paliw np. BP, Shell
 • Teletorium

Za nim wyjdziesz z domu pamiętaj zabrać ze sobą dokument tożsamości albo paszportu i kartę SIM, która ma zostać zarejestrowaną. Kartę możesz kupić również na miejscu. Osoba pracująca w danym punkcje wprowadzi Twoje dane do systemu, a ty otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem rejestracji. Rejestracja jest możliwa tylko dla osób, które ukończyły 13 rok życia albo przyjdą z dorosłym, telefon jest wtedy rejestrowany na osobę dorosłą.

Rejestracja karty SIM w Heyah przez internet

Istnieje również metoda rejestracji karty Heyah przez internet, dotyczy ona jednak jedynie osób, które posiadają konto banków w Banku Millenium albo ING. W celu dokonania rejestracji karty należy zalogować się do swojego konta i odnaleźć zakładkę rejestracji numeru. Sam proces rejestracji jest bardzo szybki, za sprawą tego, że bank posiada już Twoje dane personalne.

Czytaj również  Jak odblokować SMS premium Play

Zarejestruj kartę Heyah przez formularz

Ciekawą opcją jest metoda rejestracji kart za pomocą formularza. W tym celu należy pobrać specjalny wniosek, w którym wypełniamy wszystkie pola w czytelny sposób. Do wniosku będzie konieczne dołączenie skanu dokumentu tożsamości. Wniosek można wysłać listownie albo na adres Email.

 1. Pobierz wniosek rejestracyjny
 2. Wypełni wniosek w czytelny sposób
 3. Zrób skany dokumentu
 4. Skany i Wniosek wyślij pocztą luba na adres email kontakt[at]heyah.pl lub boa[at]t-mobile.pl w temacie wpisując „Rejestracja karty”

W miejsce „[at]” należy wstawić „@”. Jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę wniosku pocztą, należy zaadresować list na poniższe dane:

 • T-Mobile Polska S.A.
  Biuro Obsługi Klientów Heyah
  ul. Marynarska 12
  02-674 Warszawa

Link do wniosku:

 • https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00008/D_003_0012846.pdf

Rejestracja kolejnego numeru Heyah

Jako abonent, który już posiada zarejestrowaną kartę Heyah, bez problemu możesz dokonać kolejnej rejestracji przez telefon. Dane zostaną przepisane z Twojego drugiego numeru, a ty jedynie musisz podać numer telefonu danej karty i kod PUK. Żeby zarejestrować kartę Heyah przez telefon zadzwoń pod numer 606 606 606.

Drugą opcją na zarejestrowanie numeru w Heyah, gdy posiadamy już przynajmniej jeden zarejestrowany jest aplikacja Moja Heyah. Wystarczy wejść do aplikacji i wybrać opcję rejestracji kolejnego numeru.

Jak sprawdzić, czy numer jest zarejestrowany?

Gdy skorzystasz z jednej powyżej opisanych metod, warto sprawdzić jeszcze czy Twój numer został poprawnie zarejestrowany. W tym celu wystarczy skorzystać z bezpłatnego kodu *100#, który należy zatwierdzić zieloną słuchawką.

Mam nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na pytanie jak zarejestrować kartę w Heyah i nie będziesz mieć z tym problemu.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój