Jak zaczepić na fb?

Facebook to wciąż największy portal społecznościowy na świecie, oferujący swoim użytkownikom bardzo wiele opcji, a jedną z nich są zaczepki znajomych i nieznajomych. Jeżeli zastanawiasz się gdzie są zaczepki na fb to ten artykuł jest rozwiązaniem Twojego problemu. Podpowiadamy jak zaczepić na FB z wykorzystaniem komputera oraz telefonu.

O co chodzi z zaczepkami na fb?

Czym właściwie są zaczepki na fb i w jakim celu powstały? Obecnie ta forma interakcji pomiędzy użytkownikami jest mniej popularna niż kiedyś, nie ma co się dziwić facebook przestał promować to rozwiązanie i przeniósł je na specjalną stronę, ale o tym za chwile. Zaczepki na FB były domeną głównie osób młodych wykorzystujących ich do rozpoczęcia rozmowy z innymi osobami, najczęściej chodziło o zaczepianie płci przeciwnej. Możliwość wysyłania zaczepek pozwalała niejako przenieść obowiązek napisania pierwszej wiadomości na drugą osobę, o ile ta chciała owego dialogu.

Dzisiaj zaczepianie kogoś na fb nie jest już tak popularne i to nie ze względu na to, że moda się zmieniła, po prostu opcja, która była dostępna po wejściu w czyjś profil została przeniesiona co powodowało powstanie pytań „gdzie znajdę zaczepki na fb”.

Gdzie znajdę zaczepki na FB?

Pomimo iż facebook z jakiś względów postanowił ukryć przed użytkownikami opcję zaczepek ta dalej jest możliwa, wystarczy wiedzieć gdzie są zaczepki, a są one na osobnej stronie: facebook.com/pokes.

Wpisz ten adres w oknie wyszukiwarki i trafisz na bardzo prostą stronę, na której będziesz mieć wyświetlonych swoich znajomych, tylko wcześniej trzeba się zalogować na konto FB. Z listy proponowanych zaczepek wybierasz osobę, którą chcesz zaczepić, wystarczy wcisnąć przycisk zaczep i gotowe. Można wysyłać wiele zaczepek, nie musisz ograniczać się do jednej osoby, jednak nie ma możliwości wysłania 2 zaczepek do jednej osoby, jeżeli ta nie zareaguje na pierwszą zaczepkę.

Jak zaczepić kogoś na fb na telefonie

Zaczepianie ludzi na FB z poziomu telefonu wygląda dokładnie tak samo jak na komputerach, nie ma innego sposobu na wysłanie zaczepki.

  1. Wejdź do przeglądarki
  2. Wpisz adres facebook.com/pokes
  3. Wybierz z listy osobę, którą chcesz zaczepić

To by było na tyle, mam nadzieję, że wiesz już wszystko na temat zaczepek FB. Niestety obecnie nie ma możliwości zaczepiania osób z poza listy znajomych. Zdaniem wielu osób było to denerwujące i nie jasne, co było jednym z powodów wycofania zaczepek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *