Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak zablokować usługi premium T-Mobile

Posted by

jak zablokować usługi premium t mobile

Jak zablokować usługi premium w T-Mobile w jedną minutę bez wychodzenia z domu? W tym artykule zajmiemy się tematem wyłączenie usług Premium w T-Mobile, które narażają nas na dodatkowe koszty. T-Mobile daje swoim klientom bardzo prostą metodę na zablokowanie sms premium przez wysłanie sms, korzystanie z aplikacji Mój T-Mobile czy udanie się bezpośrednio do salonu sprzedaży T-Moible. Sprawdźmy zatem jak wyłączyć usługi premium w T-Mobile.

Jak zablokować usługi premium T-Mobile przez SMS?

Podstawową metodę na blokowanie usług premium w T-Mobile jest wysłanie bezpłatnego SMSa pod numer 80450. W ten sposób możemy wyłączyć poszczególne usługi np. SMS premium ale mamy również możliwość zablokowania wszystkich usług za jednym zamachem. Poniżej zamieszczamy listę kodów wraz z tym co blokują:

  • W ALL START (blokada wszystkich usług Premium)
  • W SMS START (blokada SMS Premium)
  • W POL START (blokada połączeń Premium)
  • W WAP START (blokada usług Premium WAP)
  • W MMS START (blokada MMS Premium)
  • POMOC BLOCK (uzyskanie listy komend dla blokad usług Premium)

Tak jak wspomnieliśmy wystarczy wybrać kod przypisany do konkretnej blokady i wysłać go w wiadomości SMS pod numer 80450.

Jak zablokować usługi premium w Mój T-Mobile?

Jeżeli nie chcesz korzystać z wiadomości SMS, masz również możliwość zablokowania usług premium z poziomu darmowej aplikacji Mój T-mobile. Po zalogowaniu do aplikacji należy przejść do zakładki Usługi dodatkowe i tam wybrać blokadę usług premium.

Jak wyłączyć usługi premium w T-Mobile ustalając limit?

Kolejną opcją wartą przytoczenia jest wyłączenie usług premium przez ustawienie specjalnego limitu kwotowego. W tej opcji mamy do wyboru kwotę jaką dopuszczamy do wydatków premium w skali okresu rozliczeniowego. Standardowo ten prób jest określony na 35 zł po jego przekroczeniu możliwość dalszego korzystania z usług premium jest blokowana. Jednak przez zastosowanie odpowiednich komend SMS możemy ten próg zmieniać, w tym do zera złotych.

  1. Wpisz SMS o treści LIMIT START 0
  2. Wyślij go pod bezpłatny numer 80450
Czytaj również  Jak utworzyć grupę na messengerze?

SMS o tej treści jest równoznaczny z blokadą usług premium w T-Mobile. Jednak możesz ustalić również inne progi: 35, 75, 100, 200, 500, 1000 zł.

Ostatnią metodą na dokonanie blokady jest osobista wizyta w punktach sprzedaży T-Mobile. Zabierz ze sobą dowód, który będzie potrzebny do weryfikacji tożsamości. Poproś pracownika o wyłączenie usług premium i gotowe, cały proces jest bardzo szybki i również bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *