Jak usunąć wiadomości z Messengera

Jak usunąć wiadomości z Messengera, takie pytanie zadaje wiele osób, a jak się okazuje jest to bardzo szybkie i proste o ile spełnione jest kilka warunków. Równie często pojawia się pytanie o to jak usunąć konwersację z messengera u odbiorcy, w tym artykule zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze pytania na temat usuwania wiadomości w Messengerze, więc jeżeli masz problem z tym związany tutaj na pewno znajdziesz odpowiedź.

Jak usunąć wiadomości z Messengera?

Jeżeli ostatnio wysłana wiadomość nie była przemyślana albo trafiła do nie tego użytkownika co trzeba masz możliwość jej usunięcia. Pamiętaj jednak, że wiadomość jest usuwana na trwałe a osoba bądź osoby biorące udział w czacie, będą posiadały informacje

 1. Uruchom rozmowę, z której chcesz usunąć wiadomość
 2. Najedź kursorem na wiadomość, którą chcesz usunąć i kliknij „…” czyli przycisk Więcej
 3. Wybierz opcję „usuń”
 4. Pojawi się okno z informacją czy chcesz usunąć wiadomość tylko dla siebie czy dla wszystkich, wybierz, że dla wszystkich
 5. Wiadomość została usunięta.

Facebook posiada opcję archiwizacji rozmów, jeżeli planujesz kiedyś powrócić do rozmowy wybierz opcję archiwizacji dzięki czemu wiadomości nie zostaną usunięte, a przeniesione z głównej listy wątków. Ta opcja dotyczy całych konserwacji.

Jak usunąć wszystkie wiadomości z Messengera na komputerze

W przypadku chęci usunięcia wszystkich wiadomości z messengera na komputerze czynność jest również bardzo prosta.

 1. Zaloguj się na konto FB
 2. Kliknij ikonkę messengera w prawym górnym rogu
 3. Wybierz opcję z samego dołu listy kontaktów „Pokaż wszystko w messengerze”
 4. Najedź na czat, który chcesz usunąć i kliknij „…”
 5. Wybierz opcję usuń czat

Właśnie w taki sposób usuniesz wszystkie wiadomości z jednej konwersacji. Jeżeli chcesz usunąć wszystkie konwersacje ze swojego konta, musisz wykonać 2 ostatnie kroki z każdą rozmową z osobna.

Jak usunąć całą konwersacje w aplikacji messenger

Usunięcie całej konwersacji w Messenger jest bardzo proste wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

 1. Uruchom aplikację
 2. Przytrzymaj palcem konwersację, którą chcesz usunąć
 3. Wybierz opcję usuń

Jak widzisz jest to bardzo proste i nie powinno być problemu z usunięciem takiej konwersacji.

Jak usunąć konwersację na messengerze dla wszystkich?

Nie możesz usunąć konwersacji na Messengerze dla wszystkich jej użytkowników. Każda osoba sama musi usunąć rozmowę na własnym telefonie bądź komputerze. Usuwając konwersację u siebie, inne osoby wciąż będą miały do niej dostęp.

Jak usunąć wszystkie wiadomości z messengera u odbiorcy?

Nie mamy dobrej informacji, praktycznie żaden komunikator w tym Messenger nie pozwala na usunięcie wiadomości z Messengera u odbiorcy. Jedyną metodą jest ta zaprezentowana powyżej, która pozwala usunąć jeszcze nie odczytaną przez odbiorcę wiadomość. Żeby usunąć wiadomości z Messengera odbiorcy należy posiadać dane logowania do jego konta i usunąć całą konwersację.

Jak usunąć wiadomości z messengera żeby o tym nie wiedział?

Nie ma takiej możliwości w przypadku usuwania wiadomości w oknie czatu pozostaje informacja, że wiadomość została usunięta. Jeżeli to pytanie odnosi się do usunięcia wiadomości u odbiorcy, musisz być zalogowanym na jego koncie, w innym wypadku nie ma możliwości usunięcia wiadomości bez wiedzy osób biorących udział w rozmowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *