Technologia

Jak sprawdzić taryfę T-Mobile

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

T-Mobile to jeden z największych operatorów komórkowych i warto wiedzieć jak sprawdzić taryfę na kartę i abonament. Jest to istotne ze względu na nasz portfel i przydaje się gdy chcemy zmienić taryfę na inną. Na szczęście T-Mobile pozwala w bardzo prosty sposób sprawdzić jaką się ma taryfę, wystarczy znać odpowiedni kod albo skorzystać z aplikacji. W tym artykule pokazujemy wszystkie metody na to jak sprawdzić taryfę T-Mobile na kartę i abonament.

Jaka taryfa T-Mobile?

To właśnie taryfa determinuje to na co sobie możemy pozwolić w ramach opłaty. T-Mobile posiada taryfy, które pozwalają albo dłużej rozmawiać albo przebywać w internecie. Każda taryfa ma swoje wady i zalety, dlatego warto wiedzieć jaką taryfę w T-Mobile wybrać. Jednak to temat na zupełnie inny artykuł, my postarajmy się odpowiedzieć na pytanie jak sprawdzić taryfę T-Mobile. Proces ten jest podobny zarówno w taryfie na kartę jak i abonament, więc nie będziesz mieć z nim większych problemów.

Jak sprawdzić taryfę T-Mobile na kartę?

Tak jak zostało powiedziane, najłatwiejszym sposobem na sprawdzenie taryfy T-Mobile jest skorzystanie z kodu USSD. Po wpisaniu kodu wyświetli się komunikat, który należy odczytać.

  1. Wprowadź na klawiaturze kod *100#
  2. Zatwierdź zieloną słuchawką
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami
  4. Odczytaj informacje o posiadanej taryfie.

Przedstawiona opcja jest darmowa i działa nie tylko w T-Mobile na kartę, al. Również w abonamencie.

  • Kod na sprawdzenie taryfy T-Mobile: *100#

Jak sprawdzić taryfę T-Mobile przez internet?

Druga opcja pozwala sprawdzić aktualną taryfę przez portal internetowy lub aplikację Mój T-Mobile. W tym celu należy przejść na stronę podaną poniżej albo pobrać wspomnianą aplikację.

  1. Przejdź na stronę Mój T-Mobile
  2. Zaloguj się w serwisie
  3. Wybierz zakładkę „Moja Taryfa”
Czytaj również  Jak zrobić znak stopni Celsjusza na klawiaturze?

Jak sprawdzić taryfę T-Mobile na abonament?

Korzystając z abonamentu w T-Mobile możesz sprawdzić swoją taryfę na dokładnie takie same sposoby jak wyżej opisaliśmy. Dodatkowo posiadasz umowę abonamentową, na której jest zawarta informacja o aktywnej taryfie. Jeżeli nie zmieniałeś swojej taryfy w trakcie trwania umowy to jest ona dalej aktualna.

Ostatnią metodą, z której można skorzystać zarówno posiadając T-Mobile na kartę jak i abonament jest udanie się do salonu sprzedaży. Osoba tam pracująca będzie w stanie udzielić nam informacji o aktualnie posiadanej taryfie. Pamiętaj jednak, żeby zabrać ze sobą dowód tożsamości, gdyż może być wymagana weryfikacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *