Technologia

Jak sprawdzić taryfę Orange

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Jak sprawdzić taryfę Orange na kartę i abonament w kilku prostych krokach? Tym tematem zajmiemy się tym razem. Orange jest bez wątpienia jedną z najchętniej wybieranych firm wśród operatorów sieci komórkowych a to m.in. za sprawą dobrych taryf. Firma Orange nie sprawia również swoim klientom problemów przy zmianie taryf, choć nie wszystkie możliwości są dostępne i to temat na osobny artykuł. Jeżeli jesteś zainteresowany tym jak sprawdzić taryfę w Orange na kartę i abonament z wykorzystaniem prostego kodu albo aplikacji to zachęcamy do lektury.

Jaka taryfa Orange?

Prawidłowy wybór taryfy jest niezmiernie istotny i to niezależnie od tego czy jest to firma Orange czy dowolna inna. W końcu to właśnie taryfa decyduje o tym czy bardziej opłaca się rozmawiać, wysyłać sms czy daje możliwość bardziej intensywnego korzystania z internetu. Orange zbudowało swoją popularność m.in. na wykorzystaniu ciekawych taryf, w których klienci odnajdywali spełnienie swoich potrzeb. Jaka taryfa Orange będzie najlepsza dla Ciebie? Tego dokładnie Ci nie powiemy, gdyż nie znamy Twoich potrzeb, ale jesteśmy w stanie doradzić jak sprawdzić taryfę Orange na kartę i abonament.

Jak sprawdzić taryfę w Orange na kartę?

Najprostszym a zarazem najszybszym sposobem na sprawdzenie taryfy w Orange jest skorzystanie ze specjalnego kodu USSD. Po wpisaniu kodu otrzymamy informację o aktualnie posiadanej taryfie. Aby to zrobić wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Wpisz w telefonie *124*#
  2. Zatwierdź zieloną słuchawką
  3. Odczytaj informację o posiadanej taryfie

Ta bardzo prosta metoda pozwala sprawdzić taryfę w Orange oraz stan usługi Konto ważne rok w Orange na kartę. Co istotne, jest to darmowa metoda, więc możesz śmiało z niej korzystać.

  • Kod na sprawdzenie taryfy Orange: *124*#
Czytaj również  Co to jest komputer i do czego służy?

Jak sprawdzić taryfę Orange przez internet?

Choć powyższa metoda jest najprostszą to nie zawsze pamiętamy odpowiedni kod i wtedy przydaje się Mój Orange. Wystarczy zalogować się na odpowiedniej stronie i przejść do zakładki Podsumowanie, w której znajdziemy wszystkie informacje na temat Taryfy.

  1. Wejdź na stronę https://www.orange.pl/zaloguj.phtml
  2. Zaloguj się
  3. Przejdź do zakładki Podsumowanie
  4. Odczytaj informacje o posiadanej taryfie

Jak sprawdzić taryfę Orange abonament?

Osoby posiadające taryfę w abonamencie mogą skorzystać z dwóch wyżej wymienionych metod oraz mają dostępną opcję sprawdzenia taryfy na umowie abonamentowej. Jeżeli podczas trwania umowy nie zmieniałeś swojego planu taryfowego, to ten podany na umowie będzie aktualny.

Ostatnią opcją dostępną dla klientów Orange na kartę i abonament jest możliwość sprawdzenia taryfy bezpośrednio w salonie sprzedaży. Pracownik po weryfikacji Twoich danych będzie w stanie udzielić informacji o aktywnej taryfie, pamiętaj zabrać ze sobą dowód tożsamości.

Mam nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na pytanie jak sprawdzić taryfę w Orange na kartę i abonament, ale jeżeli masz ciągle pytania lub problemy zostaw je w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *