Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić swój numer T-mobile

Posted by

jak sprawdzic numer telefonu w t-mobile

Operatorzy komórkowi pozwalają w łatwy sposób sprawdzić swoim klientom ich numer telefonu, bez konieczności wychodzenia z domu i korzystania z płatnych usług. W tym, krótkim artykule powiemy Ci jak sprawdzić swój numer w T-mobile w szybki i skuteczny sposób, a jeżeli jesteś zainteresowany tym jak to zrobić u innych operatorów zapraszamy do sprawdzenia jak sprawdzić numer w Orange, Plus i Play, a teraz przejdźmy już do odpowiedzi na pytanie jak sprawdzić swój numer telefonu t mobile.

Jak sprawdzić swój numer t mobile

Lista możliwości na sprawdzenie swojego numeru telefonu w T-Mobile jest ograniczona, ale wystarczająca by nie było potrzeby szukania innych rozwiązań:

  1. W większości przypadków najwygodniejszym rozwiązaniem będzie otwarcie klawiatury i wpisanie kodu USSD *100# i zatwierdzenie zieloną słuchawką. Po dokonaniu tej czynności na nasz telefon przyjdzie systemowa wiadomość z aktualnym numerem telefonu. Wysłanie kodu jest w pełni darmowe i można to spokojnie robić, za każdym razem gdy zapomnij się numeru.
  2. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że powyższy kod masz zapisany w książce kontaktów pod określeniem „Sprawdź swój numer” albo podobnym. Uruchomienie tego numeru zadziała dokładnie tak samo jak wyżej opisana metoda.
  3. Zainstaluj aplikację T-mobile na telefony z systemami Android oraz iOS. Po zalogowaniu będziesz mieć możliwość sprawdzenia numeru telefonu.
  4. Drugą metodą, w której pomijamy T-Mobile jest zadzwonienie do znajomego z prośbą o podanie Twojego numeru telefonu, albo puszczenie sygnału na inny telefon znajdujący się w mieszkaniu.
  5. Ta propozycja sprawdzenia swojego numeru w T-mobile wymaga ubrania butów i przejścia się do Biura Obsługi Klienta, w którym personel będzie mógł sprawdzić w komputerze jaki masz numer telefonu. Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.

Mam nadzieję, że wiesz już jak sprawdzić numer telefonu w T-Mobile. Jak widzisz nie jest to nic trudnego, a cała procedura jest bardzo szybka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *