Jak sprawdzić stan konta w Play

Estimated read time 3 min czytania

Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić stan konta w play na kartę i na abonament to nie mogłeś lepiej trafić. Kontrolowanie aktualnego stanu konta ma znaczenie, w końcu nie chcemy przekraczać minut ustalonych w abonamencie, a w przypadku telefonów na kartę, głupio byłoby mieć telefon bez możliwości dzwonienia szczególnie w awaryjnej sytuacji. Z tego wpisu dowiesz się wszystkiego na temat sprawdzania tego ile ma się na koncie w Play. Polecamy również artykuły o tym jak sprawdzić stan konta w plus i orange.

Jak sprawdzić stan konta w Play na abonament

Obecnie większość osób w Polsce decyduje się na abonament, który posiada szereg zalet, jednak nawet w telefonach z abonamentem należy uważnie śledzić stan konta. Abonament przewidziany w Play zazwyczaj wystarcza w pełni do prowadzenia rozmów i smsowania, ale pakiet internetu często jest zbyt mały, o tym jak sprawdzić stan internetu w play piszemy w innym artykule. Przekroczenie limitu minut i sms z umowy abonamentowej kończy się zwiększoną kwotą na fakturze, o to kilka sposobów jak sprawdzić stan konta w play abonament:
  1. Najwygodniejszą opcją sprawdzenia stanu konta w abonamencie jest wybranie na klawiaturze kodu *101# działa on nie tylko w telefonach na kartę, ale również abonament. Po jego uruchomieniu poznasz bieżące saldo niezapłaconych faktur i kwoty wydanej poza abonamentem.
  2. Skorzystaj z aplikacji mobilnej Play 24, aplikacja dostępne jest na Androida i iOS. Aplikacja wymaga zalogowania się w niej, jeżeli nie masz danych logujących, możesz utworzyć nowe konto na prawdziwe dane. Sam proces rejestracji jest prosty i nie odbiega od podobnych tego typu aplikacji. Po uruchomieniu aplikacji należy wejść w zakładkę Twoje konto a następnie Środki do wykorzystania, tam znajduje się dokładna informacja ostanie konta i internetu.

Jak sprawdzić stan konta w Play na kartę i Mix

Sprawdzenie stanu konta w Play na kartę i Mix należy do bardzo prostych. Wystarczy, że postąpisz tak jak opisaliśmy to poniżej, a poznasz swój stan konta w play na kartę i mix.

  1. Uruchom klawiaturę numeryczną a następnie wpisz kod *101# jest to tak zwany kod USSD. Następnie wybierz zieloną słuchawkę, a w rezultacie po krótkiej chwili na Twoim telefonie zostanie wyświetlony aktualny stan konta w Play na kartę albo Mix zależnie od tego jaką ofertę posiadasz. Czynność tą możesz wykonać wielokrotnie bez ponoszenia kosztów.
  2. Skorzystaj z internetu i zaloguj się na stronie 24.play.pl i zaloguj się na swoje konto. Jeżeli takiego nie masz przeprowadź proces rejestracji, w przypadku problemów skontaktuj się z biurem obsługi klienta.
Czytaj również  Od ilu lat jest Discord

Wyjściem ostatecznym jest udanie się do lokalnego Biura obsługi klienta w celu weryfikacji stanu konta, tylko pamiętaj aby zabrać dowód, gdyż pracownik Play musi potwierdzić Twoją tożsamość. Mamy nadzieje, że wiesz już jak sprawdzić stan konta w play na abonament, kartę i Mix, jeżeli znasz inne sposoby, ale masz problemy zostaw koniecznie komentarz.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój