Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić stan konta w Heyah

Posted by

jak sprawdzic stan konta heyah

Heyah niegdyś bardzo agresywnie wchodząca marka na polski rynek, dzisiaj jest nieco w odwrocie, ale wciąż posiada wielu użytkowników. Marka należy do T-mobile stąd, wiele schematów działania jest podobnych. Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić stan konta w Heyah to jest to bardzo prosta czynność i mam nadzieje, że po przeczytaniu tego artykułu wszystko będzie jasne.

Jak sprawdzić stan konta heyah?

  1. Najprostszą i najlepszą metodą jest skorzystanie z kodu USSD *108#. Wystarczy, że wpiszesz go na klawiaturze i wybierzesz zieloną słuchawkę. Po krótkiej chwili dostaniesz informację zwrotną z aktualnym stanem konta. Korzystanie z kodu kosztuje 4 grosze, informacja na dzień pisania artykułu, gdyby uległa zmianie zostaw informacje w komentarzu.
  2. Jeżeli 4 grosze to dla Ciebie za dużo, możesz skorzystać z oferty cyklicznego informowania o stanie konta. Wystarczy, że wyślesz bezpłatny sms o treści TAK pod numer 545. Dzięki temu co 14 dni otrzymasz informacje od Heyah na temat stanu konta.
  3. Możesz skorzystać również ze strony internetowej, gdzie po rejestracji i logowaniu masz dostęp do takich informacji jak stan konta.
  4. Zawsze skuteczną metodą jest zadzwonienie do telefonicznego biura obsługi klienta na numer *2222 lub 888002222 jest to zdecydowanie najmniej opłacalna metoda, gdyż wiąże się z opłatą 1zł za każdą minutę.
  5. Zainstaluj aplikację na Android 5.0 i iOS 11.3 albo nowsze. Aplikacja Heyah pozwala nie tylko sprawdzić stan konta, ale również doładować konto czy sprawdzić historię połączeń. Po pobraniu aplikacji będziesz musiał się w niej zalogować, zrobisz to przy użyciu swojego maila i numeru telefonu, a jeżeli korzystasz z internetu w T-mobile albo Heyah zostaniesz automatycznie rozpoznany.

Heyah kod sprawdzający stan konta – *108#

Jak sprawdzić stan konta heyah na kartę?  -kodem *108H albo w każdy inny sposób opisany powyżej.

Kontrolowanie stanu konta jest istotną sprawą, brak pieniędzy na koncie w momencie, w którym potrzebujemy wykonać szybkie połączenie może okazać się bolesny. Pamiętaj, że jest zawsze możliwość odwiedzenia salonu T-mobile osobiście, gdyż Heyah nie ma własnych stacjonarnych biur obsługi. Mam nadzieje, że wiesz już jak sprawdzić stan konta w Heyah, a jeżeli interesuje się ta sama opcja w T-mobile sprawdź koniecznie osobny artykuł na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *