Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile?

Posted by

jak sprawdzić stan konta virgin mobile

Virgin Mobile pozwala w prosty sposób sprawdzić stan konta, podobnie jak to ma miejsce w sieci Play, do której zresztą Virgin Mobile należy. W tym artykule chcemy ci pokazać jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile i jaki jest kod, aby tego dokonać. Niezależnie w jakiej sieci komórkowej jesteś zawsze masz możliwość sprawdzenia stanu konta, najczęściej nieodpłatnie tak jak w Virgin Mobile.

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile?

Jak już wspomnieliśmy sprawdzenie stanu konta w Virgin Mobile jest badanie proste, wystarczy znać odpowiednie kody USSD. Są to specjalne kody operatorów komórkowych, które pozwalają na uzyskiwanie informacji na temat pakietów przypisanych do danego numeru telefonu. Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta Virgin Mobile postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Uruchom klawiaturę do wpisywania numery
  2. Wpisz kod *101#
  3. Zatwierdź zieloną słuchawką
  4. Otrzymasz komunikat o aktualnym stanie konta

Korzystając z tego kody sprawdzisz również ważność swojego konta. Jednak to nie jedyne sposoby na sprawdzenie stanu konta, możesz skorzystać również z aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego. Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta przy pomocy aplikacji musisz ją pobrać ze sklepu play i założyć konto.

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile w Aplikacji

  1. Pobierz aplikację mobilną Virgin Mobile dostępną w sklepie Play i App Store
  2. Zainstaluj aplikacje na telefonie
  3. Załóż konto
  4. Stan konta widoczny jest na głównym ekranie zaraz po zalogowaniu.

Jak widzisz sprawdzenie stanu konta w Virgin Mobile jest bardzo proste i szybkie. Co istotne obie metody są w pełni darmowe, więc możesz bez obaw sprawdzać stan konta o każdej porze dnia i nocy.

Czytaj również  Jak zastrzec numer Heyah

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *