Jak sprawdzić stan konta T mobile

Estimated read time 3 min czytania

Kontrola domowego budżetu nie jest łatwa, a często zapomina się kontrolowaniu stanu konta w swoim telefonie. W tym artykule przedstawiamy metody, które są odpowiedzią na pytanie jak sprawdzić stan konta T Mobile. Jest to jedna z największych firm komórkowych w naszym kraju i często pojawiają się pytania o to jak sprawdzić stan konta T-Mobile na kartę oraz abonament.  Osoby posiadające numery telefonów w innych sieciach mogą sprawdzić sposoby na sprawdzenie stanu konta w Orange, Play i Plus. My jednak przejdźmy do tematu głównego i sprawdźmy jak sprawdzić aktualny stan konta w T-moible.

Jak sprawdzić stan konta T mobile na kartę

Sprawdzenie stanu konta w T-mobile na kartę jest na prawdę bardzo łatwą rzeczą. Kontrola wydatków w przypadku telefonów na kartę ma szczególne znaczenie, gdyż brak środków oznacza brak możliwości komunikacji ze światem co może mieć znaczenie w niektórych sytuacjach. Na szczęście operator T-mobile nie utrudnia sprawy i oferuje takie metody:

  1. Ciekawą metodą jest rejestracja w darmowej usłudze, która polega na wpisaniu na klawiaturze kodu *100*45# oraz zatwierdzeniu zieloną słuchawką. Masz możliwość również skorzystania z sms poprzez wysłanie bezpłatnego sms o treści „TAK” na numer 645. Usługę można aktywować również na infolinii, albo bezpośrednio w punkcie sprzedaży T-mobile. Opcja sprawdzania stanu konta aktywowana kodem USSD może być dezaktywowana w każdym momencie przez wpisanie *100*45*2# i klikniecie zielonej słuchawki.
  2. Skoro wspomnieliśmy o infolinii to jest ona drugim sposobem na sprawdzenie stanu konta na kartę. Należy zadzwonić pod numer *9602 i czekać na połączenie. Niestety jest to usługa płatna i zdecydowanie bardziej polecamy poniższe rozwiązanie.
  3. Prawdopodobnie najlepszą i najszybszą metodą jest wybrania na klawiaturze kodu USSD *101# oraz zatwierdzeniu. Po wykonaniu tej czynności otrzymamy informację zwrotną z informacją o stanie konta.
  4. Metodą działającą zarówno w przypadku telefonów na kartę jak i abonament jest skorzystanie z aplikacji mobilnej dostępnej na systemy Android oraz iOS.
Czytaj również  Jak usunąć konto na Twitterze

Jak sprawdzić stan konta T mobile abonament

Kontrola wydatków w abonamencie niby łatwa, ale często zdarza się nam zapomnieć, a potem kwota na fakturze psuje nam humor. Niestety sprawdzenie stanu konta w abonamencie wymaga trochę więcej zachodu niż w przypadku telefonów na kartę, ale wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu.

  1. Pierwszą metodą jest logowanie na serwisie mój T-mobile. Rejestracja i proces logowania są bardzo intubacyjne, po ich przeprowadzeniu przejdź do zakładki Płatności->Moja taryfa i tam znajdziesz informacje o stanie konta.
  2. Zainstaluj aplikację T-mobile na swoim telefonie aby mieć pełną kontrolę nad środkami na koncie.
  3. Zadzwoń na infolinię tak jak w przypadku oferty na kartę należy wybrać numer *9602

Metodą, która zawsze działa jest udanie się osobiście do biura obsługi klienta z dowodem w ręku. Pracownicy punktu szybko będą w stanie sprawdzić stan konta i nie będzie problemu aby go nam podali. Są to już wszystkie znane nam sposoby sprawdzenia stanu konta T-mobile na kartę i abonament, jeżeli znasz jeszcze jakieś to czekamy na informację w komentarzu.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój