Jak sprawdzić stan konta plush?

Estimated read time 2 min czytania

Plush to relatywnie młoda sieć komórkowa, która kreatywnymi reklamami zdołała przyciągnąć do siebie wielu użytkowników. Podobnie jak w innych sieciach pojawia się pytanie jak sprawdzić stan konta Plush w prosty i niezawodny sposób. Na szczęście jest to bardzo proste i wystarczy znać odpowiedni kod USSD do sprawdzenia stanu konta PLUSH. Oferta Plush dostępna jest na kartę i abonament sprawdźmy więc jak sprawdzić stan konta w plush na kartę i abonament.

Jak sprawdzić stan konta plush?

Zatem rzekło się, aby sprawdzić stan konta wpisz kod USSD *100# na swojej klawiaturze. Po wysłaniu kodu, dostaniesz automatyczną odpowiedzieć ze stanem konta oraz ważnością połączenia. Co istotne cały proces jest w pełni darmowy i możesz go wykonywać wieleokrotnie.

Jak sprawdzić stan konta w plush na kartę:

  1. Uruchom klawiaturę
  2. Wpisz kod *100# i naciśnij zieloną słuchawkę
  3. Dostanie komunikat z odpowiedzią o stanie konta

Stan konta pluch możesz sprawdzić w inny sposób, jest nim zainstalowanie aplikacji mobilnej Plus Online. Tak Plus nie Plush, sieć Plush jest zależna od marki Plus, aplikacja pozwala nie tylko sprawdzić stan konta, ale również zarządzać kontem, śledzić historię połączeń czy doładować konto.

Czytaj również  Konfiguracja MMS Netia w kilku krokach

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój